Noviny

5 Jedinečné spôsoby použitia vašej staré maskovacej prútiky

5 Jedinečné spôsoby použitia vašej staré maskovacej prútiky

Či už ste začiatočník v make-up, vysoká škola alebo v kancelárii chodec, alebo strana zviera, budete určite potrebovať mať niektoré základné kozmetické výrobky v make-up kit, ako hodvábneho papiera, olej blotting listov, zápalky, nastavenie make-up sprejov Okrem základného rúžu , očné tiene a lícenky. Jedným z produktov, ktorý treba mať, je riasenku. Ale čo robiť, keď sa riasenka je úplne využitý? Myslíte si, proste vyhodiť? Nie! Pamätať na životné prostredie príslovie-opätovné použitie, recyklácia? No, môžeme skutočne opakovane použité maskary prútika!

Ak to znie zaujímavé potom budete určite milovať tento článok!

Päť najlepších spôsobov, ako používať staré riasenky Wands:

Prečítajte si o to zistiť, ako používať tieto malé make-up zpacká!

1. Kefa obočie:

Dezinfikovať svoje staré riasenky prútik s roztokom detergentu alebo sprej trochu liehom na neho okamžite dezinfikovať. Sanitáciu riasenky prútik, aby sa zabránilo bakteriálnej infekcie. Naložiť čisté riasenky prútik s vazelínou alebo vášho obľúbeného obočia gél a jemne čistiť obočie po tom, čo ste urobil s make-up. Či si prajete použiť obočie gél alebo len kefa späť svoje obočie, aby sa javili čistý a uprataný, budú tieto riasenky prútika byť perfektné lacný nástroj pre vás. Môžete tiež vyplniť vaše obočie s tmavo obočie prášok alebo tmavo hnedé očné tiene. Potom môžete spustiť čistú riasenky prútik nad ním. Tento trik zmierni tvrdé hrany a línie očné tiene a dávajú prirodzený vzhľad obočia.

load...

2. Olúpať Lips:

Exfoliačný pery riasenku prútik? Áno, počuli ste to správne. Tradične, mnohí z nás používajú zubné kefky alebo prstami použiť rtu peeling na olúpať naše pery. Ale čistý riasenku prútik je účinnejší ako zubná kefka. Vložte starú čistú riasenky prútik s vazelínou alebo pery kroviny alebo dokonca olivového oleja zmiešané s cukrom, granúl a vytvoriť rýchle krúživými pohybmi, aby odstrániť všetky popraskané bity na perách. Mascara prútiky sú účinné, ale necíti krutý na perách.

3. Tame Vlasy flyways:

Či už sa chystáte na super-elegantný poníka alebo vymyslené priviazať buchta, dráhou letu sú veľmi nepríjemné a môže predstavovať vážny problém, pokiaľ ide o vytváranie pripnuté-up účesy. Teraz všetko, čo potrebujete urobiť, je použiť veľkosti hrášku trochu vazelíny vo svojom riasenka prútika k uhladenie a skrotiť trasách a udržať ich na mieste. Želé formula vazelína uchováva všetky suché a kučeravé vlasy na svojom mieste, čo vám tento nádherný elegantný a leštené účes. Riasenka prútik je ideálna veľkosť potiahnuť tinniest vlasov. Ale pamätajte si, trochu vazelína ide dlhá cesta, takže sa nemusíte cez to! Môžete tiež použiť sprej na vlasy pre maskary prútikom a potom tlačiť flyways na svojom mieste. Funguje to lepšie ako veľký pádlo kefu.

4. Odstránenie kutikuly:

Začnite tým, že použitím trochu hydratačný kožtičky odstraňovač krém, alebo dokonca môžete ho nahradiť trochou organické extra panenského olivového oleja a nechajte ho sedieť po dobu 2 až 3 minúty, aby nasiakli a zmäkčiť kožičku. Potom sa čistý riasenky prútik a opatrne začať leštenie základňu nechtov, ako sa zbaviť akýchkoľvek škaredých kúskov.

load...

5. Hydratačný rias:

Ponorte čistú riasenky prútik v zmesi vitamínu E-bohatý ricínový olej a mandľový olej. Naneste ho v noci do horných aj spodných rias po úplnom odstránení make-up očí. Nechajte zmes sedieť celú noc a umyte si ich budúci deň. Začnete si všímať plnšie a silnejšie riasy do jedného týždňa od aplikácie.

K dispozícii máte 5 rôzne využitie starých riasenky paličiek. Takže nabudúce vaše riasenka vyčerpá, nevyhadzujte prútik!

Dúfam, že sa teraz už viete, ako sa robí riasenku prútik užitočné! Vložte starú riasenku prútik k niečomu užitočnému a nami podeliť o svoj obľúbený spôsob, ako využiť ako maskary palička staré make-up produktov.

load...