Noviny

Top 10 dizajn orchideí tetovanie

Top 10 dizajn orchideí tetovanie

Chystáte sa dostať napustené? Ak áno, bude tento článok vám pomôže vybrať dobrý dizajn. Dnes budem hovoriť o Top 10 Orchid tetovanie.

Orchidea je jedinečný kvetín a robí veľké tému pre tetovanie. Orchidea tetovanie sa nosia hlavne ženy, pretože orchidea znamená Ženská krása. Orchid je veľmi pestrá a môžete si nechať svoju fantáziu prevziať krídla, pokiaľ ide o farbu. To môže byť napustené kdekoľvek na tele. Pozrite sa nižšie na niektoré orchidea tetovanie.

Top 10 Orchid Tetovanie

1. Pink Orchid na rameno:

Ak máte radi na sebe jedno rameno šaty alebo off-rameno odpalisko, a hľadá tetovanie dizajn, ktorý môže zvýšiť vašu krásu, skúste toto. Táto orchidea tetovanie dizajn je vyrobená v ružovej farby a stonky čiernym atramentom. Svetlo ružová a tmavo ružová tieňovanie dáva pekný textúry na celú konštrukciu tetovanie.

load...

2. Pink and Green Orchid Design:

Táto orchidea tetovanie dizajn je vyrobená z piatich orchideí a tým aj jeho veľkosť je veľký. Môžete si to tetovanie inkedon ramenami. Toto tetovanie dizajn je vyrobená z ružových a zelených farieb. Kvety sú vyrobené z ľahkého a tmavo ružovej farby, ktorá dáva celému dizajnu navyše Oomph faktor. Listy sú vyrobené s zelenej a hnedej atramenty. Celé tetovanie design vyzerá veľmi farebné a pekne.

3. Black Orchid načrtol tetovanie:

Ak nechcete, aby farebné tetovanie, ale napriek tomu chcete niečo zaujímavé a elegantné, táto čierna načrtol orchidea tetovanie je ideálny pre vás. Táto konštrukcia má tri orchidey spojené so sebou. Tetovanie je len čiernym atramentom, ale vyzerá elegantné a ohromujúci. Toto prevedenie bude vyzerať dobre na zápästí alebo na krku.

4. Farebné orchidea tetovanie:

Táto orchidea tetovanie dizajn je veľmi pestrá a je vyrobený z viacerých tetovacích farieb. Farby použité v tomto tetovanie sú ružové, modré, zelené, čierne a biele. Niektoré kvety orchideí sú sfarbené s modrým atramentom a niektoré z nich sú farebné s ružovou farbou, ktorá robí dizajn farebný a veselý. Obrys kvety orchideí sa deje s čiernym atramentom.

load...

5. Unikátny Orchid Tetovanie:

Táto orchidea tetovanie dizajn je veľmi unikátny, pretože obsahuje jeden orchidea, ktorá je jasná a je vyrobený v ružovej tetovanie atramentom. Zvyšné dva kvety orchideí sú farbené a sú len v tieni s gaštanové tetovacie atrament. Dizajn je veľmi unikátny a krásne zároveň.

6. Orchid s peľnice:

Toto tetovanie ukazuje dva plné a dva polovičné orchidey kvety. Tetovanie je načrtnutý v matne hnedej a čiernej farby, čo tetovanie veľmi elegantný a zaujímavé. Peľnice z kvet orchidey sú výrazné a sú uvedené s čiernym atramentom tetovanie. Jedná sa o veľmi podrobný návrh tetovanie.

7. Purple a Black Orchid Tetovanie:

Fialová je moja obľúbená farba, a to tetovanie design napustené vo fialovej tetovacie atrament. Toto tetovanie ukazuje tri orchidey kvety v purpurovej farby a stonka je v čiernej tetovacie atrament. Čierna a fialová dohromady vyzerajú skvele. Orchidea kvetina má mnoho odtieňov fialovej v ňom, ktoré zvyšujú textúry.

8. Tvare srdca Orchid Tetovanie:

Táto orchidea tetovanie dizajn je vyrobený takým spôsobom, že tvoria tvar srdca. Tetovanie ukazuje dve orchidey kvety na hornej a stonky, aby sa "V" tvar v spodnej časti. Kvety sú sfarbené v detskom ružovej tetovanie atrament a stonku s tmavo zelený odtieň. Konštrukcia tetovanie je veľmi roztomilé a je to symbol lásky a čistoty.

9. Orchid tetovanie design na členok:

Tetovanie na členku sú dnes veľmi populárne, a to členok orchidea dizajn je ideálny pre tých, ktorí uvažujú o získanie tetovanie na členku. Toto tetovanie dizajn ukazuje dve orchidey kvety v tmavo ružovej tieni a stopka je zatienené s čiernym atramentom tetovanie. Obe farby sú jasné a preto design vyzerá veľmi veselá.

10. Modrá orchidea tetovanie:

Toto tetovanie dizajn ukazuje jediný orchideí kvetina. Orchidea je vyrobená z čierneho obrysu a modré tieňovanie sa vykonáva na rohoch orchideí, ktorá dáva štruktúru návrhu. Toto tetovanie dizajn je ideálny pre členku alebo paží. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, ale veľmi elegantný a elegantné.

Takže, tu sú najlepšie orchidea tetovanie obrázky s ich popisy. Ktorý medzi nimi chcete atrament cez kožu? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

Najlepší spôsob, ako opraviť na perfektný nápad na vás je prostredníctvom, tetovanie pre všetkých '. Nech komunita ovplyvniť vás k lepšiemu prevedenie s tisíckami tetovanie pre ženy.

load...