Noviny

Ako sa dostať cez Valentína je jeden

Ako sa dostať cez Valentína je jeden

Je tu však jeden rozdiel medzi mnou a kalendár na stene v mojej izbe - kalendár má dátum, kedy k tejto Valentína. Ja nie.

Nie. Nie som smutno za to, že jeden (mám pohodlné postele, s ktorým som bol v záväzný vzťah na dlhú dobu teraz).

Len chcem povedať, že ak ste jediný deň tohto svätého Valentína, existuje viac dôvodov, prečo sa cíti nadšený ako smutné! A tu sú spôsoby, ako môže byť tak.

load...

1. Tráviť čas so svojimi blízkymi

Od milovaných, mám na mysli svojich rodičov. Alebo priateľmi. Alebo váš súrodenec. Alebo váš maznáčik pes.

Každý, kto vás bezpodmienečne miluje a je tu pre teba vždy. Ísť do kina s nimi, alebo na večeru v dobrej reštaurácii. Všetko povedané a urobené, láska je láska - takže pocit šťastia, že okolo seba ľudí, ktorí vždy tí ho v hojnosti.

2. Have Chocolate

Či ju niekto dáva na vás, alebo si ju dať na seba, čokoláda chutí rovnako - vynikajúce. Tak trochu čokolády a vyžívajú si vo svojom zázrak.

load...

Tam je ďalší nahor tu! Čokoláda uvoľňuje endorfíny (nazývané aj dobrý pocit hormóny), že pozdvihne náladu a budete sa cítiť lepšie.

3. Nepoužívajte ľúto seba

Nerobte to. Proste nie!

Vzhľadom k tomu nemajú priateľa na Valentína je v poriadku. Tam sú ľudia na svete, ktorí sú oveľa viac znevýhodnení a rozrušený -, ktorí nemajú žiadnu lásku alebo slobodu. V porovnaní s nimi, ste oveľa lepšie.

Tiež, nech sa stane čokoľvek, stane to najlepšie - to je to, ako život funguje vždy. Takže ak ste nedávno rozišla so svojím partnerom, no, ja pochopiť, ako bolestivé to môže byť, ale hej, verí, že to bude lepšie. Vzhľadom k tomu, že budú.

4. Do niečo pekného pre inú osobu

Aby tento zvyk, ak už nemajú. Robí dobre k svojim blížnym sa neobmedzuje len na Valentína samotného. To možno urobiť kdekoľvek a kedykoľvek, a čím viac budete robiť, tým šťastnejší a pokojnejšie budete.

Takže v prípade, že myšlienka je jednoduchá na Valentína stále tí dotieravých, ísť dopredu a podať pomocnú ruku s niekým - to bude robiť zázraky pre vás (a medzi nimi tiež).

5. Nechať hýčkať

Minúť nejaké peniaze na seba. Získajte nové oblečenie alebo cestovať niekam sám. Doprajte si lahodnú Eats. Nech je to čokoľvek, urob to pre seba. A uvedomiť si, ako veľmi máte radi sami seba.

6. Odoslať sami Roses alebo A Prianie

Nie, to nebude vás vyzerať naivné. V skutočnosti sa jedná o jeden dobrý spôsob, ako hovoriť si, že milujete sami seba. A keď to robíte s väčšou starostlivosťou, to znamená s partiou ruží alebo blahoželanie s sladkou správu, to bude len lepšie. Môžete dokonca darčekový sami niečo sa vám páči.

Ver mi, tým to bude robiť svoj deň. Pre istotu.

7. Zostať doma

Neexistuje žiadne pravidlo, že musíte byť vonku na Valentína. Môžete namiesto toho váľať v útulnej pohodlí vášho domova. Pozerať film. Alebo vyskúšať nový recept.

Alebo si prečítať knihu popíjanie horúcej kávy. A teraz, čo ešte môže poraziť, že!

8. Vďaka ľuďom, že odišiel

Pamätať - nie každý človek stratí je strata.

Myslel si si, že nemôže žiť bez tejto osobe, ale hej, tu ste - zdravý ako buk a šťastný.

Buď rád, že tam nie sú vo svojom živote už, a pochopiť, že všetko sa deje z nejakého dôvodu.

9. Nenechajte si porovnajte

Oh prosím!

To musí byť tá posledná vec na svete, by ste mali robiť. Jednoducho nemajú porovnávať sa s dievčatami, ktoré majú milenci.

A zastaviť overthinking. Nikto sa ukazujú prstom na vás a smeje sa na vašu jedinom stave. Byť v okamihu a užiť si deň, ako to príde.

10. Nehanbite Of Your Single Status

Nie, ja ti zase hovorím, nenechajte nikoho ťa dole, pretože ste jediná na Valentína. Privolať svoju vnútornú silu a povedať si, že nepotrebujete niekoho iného, ​​aby bolo úžasné.

Áno, môžete byť jediný deň tohto svätého Valentína. Ale to nemusí byť niečo, čo by premietať. Vzhľadom k tomu, jediný je sexy, nie je to?

PS: Nie ste sami, ak ste sám tento Valentína.

load...