Makeup

Tutorial - Ako urobiť Light makeup

Tutorial - Ako urobiť Light makeup

Často sa hovorí, že menej je niekedy viac, a nič nemôže byť pravdivejšie, pokiaľ ide o make-up. Väčšinu času, tak ako tak. Existujú prípady, ktoré vyžadujú dramatické make-up, ale vysoké školy či práce rozhodne nie je jedným z nich. A nie je to ako keby čas je váš priateľ v dopoludňajších hodinách. Po zasiahnutí tlačidla SNOOZE tretíkrát, tam nie je moc, môžete robiť, než ponáhľať asi sa pripraviť. Vyzerá to dobre, nemusí zabrať celý ráno, alebo vás od vášho odloženie. Tu je návod, ako vyzerať leštené, ale aby sa vaše make-up svetlo, a to trvá menej ako 15 minút.

Ako to urobiť make-up Light?

Veci Potrebné pre ľahký make-up

  • Hydratačný
  • Primer
  • Tónované zvlhčovač / nadácie
  • Korektor (voliteľné)
  • Očné tiene
  • Očné linky
  • Riasenky
  • Rúž / Lip Gloss

Light Makeup Tutorial

Make-up na tvár

Je dôležité dodržiavať správnu starostlivosť o pleť rutina pred nanesením make-upu.

Začnite tým, že použitie hydratačný, a potom použiť krém na opaľovanie, v prípade potreby. Použite základný náter, ak chcete, aby vaše make-up, aby zostali na dlhšiu dobu. Funguje tiež ako podklad pre make-up.

load...

Potom, čo ste pripravujú pokožku naneste vrstvu založenia, od stredu tváre. Blend smerom von, v kruhovom alebo poklepávaním telesa s bodkovanie štetcom alebo špongiou vyrovnať tón pleti. Môžete použiť korektor, v prípade potreby. Ak vám nadácia získa požadovaný pokrytie, môžete preskočiť korektor.

Utesniť make-up, použite prášok, pretože mattifies pokožku a robí to vyzerať lesk-free. Make-up rutina nie je nikdy úplná bez oprašovanie s práškom.

Použite našuchorený prášok kefa na zametanie pohybu, a použiť prášok na celú tvár, konkrétne na T-zónu a spodnej oblasti očí.

Môžete zakončiť s priesvitnými / transparentná / kompaktný powder.For last minute touch-up, prášok je konečný go-produkt.

Make-up pre líca

Potom sa červenať a pohladiť ho na jablká vašej tváre pomocou našuchorený červenať kefu. Zmiešať ho na lícne kosti smerom nahor v blízkosti chrámu, ako je znázornené na obrázku vyššie.

load...

Nezabudnite, že pri rokovaní s farbami, začať nanášať jednu vrstvu farby a vrstvy ju viac intensity.You možno tiež použiť bronzer pre vzhľad slnkom pobozkal.

Ak chcete, aby vaše líca žiara, ísť na krémový základ / základné práškové zvýrazňovač v striebornej alebo zlatej odtieň, a aplikovať ich na vyšších rovinách tváre, ako sú nad lícne kosti, na koreň nosa, a na stred čelo. Môžete použiť buď kefkou alebo končekmi prstov pre tento krok.

Make-up pre oči

Začnime s očami. Použite primer očí alebo korektor ako báza. To robí váš očný make-up pokrčenie odolné a majú dlhú životnosť.

Pre očný make-up, vybrať farbu podľa vášho výberu. Vzhľadom k tomu, článok je o svetelné make-up, ja používam neutrálny oranžový odtieň doplniť oči a dať im čerstvejší vzhľad. Vložte výrobok na rovnú alebo našuchorený štetcom, a pat ju na očné viečko. Blend to v kruhovom pohybe smerom k bránkovisku. Použil som len jeden odtieň zachovať prirodzený vzhľad.

Potom aplikujte na očné linky. Môžete sa rozhodnúť pre ceruzku, gél alebo tekuté očné linky, nech dávate prednosť.

Spustiť aplikáciu očné linky od vonkajšieho kútika oka a postupne čiaru do vnútorného kútika, mŕtvice mŕtvica, pomocou špicatého / uhlového kefky. V tomto prípade som pomocou ceruzky očné as, ktorá pracuje pre mňa najlepšie.

Uistite sa, že ste čiaru najbližšie k línii rias.

Obočie sú dôležitou súčasťou vašej očný make-up. Vyplniť vaše obočie a ženích je pomocou obočie ceruzkou alebo očné tiene, ktoré sa blížia k svojmu obočie farbou.

Na dokončenie make-up očí, oblúčik vaše riasy a potom naneste vrstvu mascara.Start z koreňov rias a krútiť prútik až ku končekom.

Aplikovať viac maskaru na koreňoch a nie po celej dĺžke rias, ako za použitia nadbytku produkt na dĺžku váži riasy nadol. Pre predĺžené a objemné riasy, ísť na objemová riasenka.

Make-up na pery

Pripravte svoje pery na pery kondicionér alebo balzam na pery pred aplikáciou rúžu.

Naneste nahé ružové alebo hnedý odtieň podľa vlastného výberu, ktorý dopĺňa vzhľad. Aj použili lesk na pery v nahé ružovom odtieni pre jednoduché vzhľad.

A to je konečný vzhľad - svieže, prirodzené a jemné.

Nedovoľte, aby nedostatok času zastaviť od vyzerá skvele. Nechaj si to svetlo, aby to jednoduché, a vykročiť s dôverou.

Dúfam, že sa vám páčil tento ľahký make-up tutorial! Ešte skúste tento pohľad a zdieľať svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...