Makeup

5 Vyskúšané a testované tipy na vytvorenie Mehndi Dark

5 Vyskúšané a testované tipy na vytvorenie Mehndi Dark

Mehndi, tiež známy ako henna, bol vek stará tradícia v mnohých ázijských a perzských krajinách. Ženy používajú hennu vytvoriť zložité vzory, aby zdobia svoje ruky a nohy pri príležitosti zvláštnych príležitostiach alebo jednoducho vyzerať trendy.

Ako nevesta pred takmer 6 rokov, môj strach bol "Dostanem tmavú henna škvrny"? Mnoho dievčat si istí, že sa tento. Pridajte k tomu príbeh starých manželiek, ktorá ide -. ". Čím tmavší svoju Mehndi, tým viac bude váš manžel ťa rád" každé dievča sen skutočne Aj keď to môže byť folklór, ktorý má v skutočnosti žiadny význam, všetci istí, že chcete, aby mehndi na našich dlaniach a chodidlách vyzerať jeho slávnu najlepšie na našej špeciálne deň. A prečo nie? je to raz za život príležitosť pre väčšinu žien a majú plné právo pristane a ukradnúť show.

Takže čo je to, že je potrebné urobiť, aby sa tento brilantný hlboký Mehndi škvrnu? Tu je niekoľko tipov, ktoré sme zhromaždili od mnohých krásne módy, ktorý bude ručiť, že tieto tipy robiť prácu. Skúste je niekoľko týždňov pred D-deň, aby ste sa uistili, že pracujú na vás. Prečítajte si, ako sa dostať tmavú farbu mehndi na ruky!

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

4 jednoduchých tipov, aby Mehndi Tmavšie

Ako si vyrobiť Mehndi tmy?

Tu sú top 5 osvedčené tipy, ktoré robia Mehndi tmavšie:

1. Leave henna na dlhšiu dobu:

8 hodín - po 7 zmyť henna. Ak si môžete dovoliť, aby ju udržali dlhšie, necháme asi 12 hodín. Neumývajte vodou; namiesto toho škrípanie to tým, že leští svoje dlane, až sa suší henna spadne! Počas niekoľkých málo hodín uvidíte bohaté farby rozvíjať.

load...

2. Dab citrón cukor zmes niekoľkokrát:

Varí sa trochu cukru vo vode a nechajte ho vychladnúť. Teraz preliať túto zmes do misky. Pridá sa niekoľko kvapiek citrónovej šťavy a aplikovať Lemon Cukrovarníctvo zmesi párkrát na henny po uschnutí. Cukor udržuje mehndi v kontakte s kožou na hlbšej penetrácii, zatiaľ čo citrónová šťava pôsobí ako katalyzátor pre uvoľnenie farbivá a hlboké preniknutie farby.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

 [Read: Svadobné Mehndi vzory pre svadobné]

3. Balil design:

Mnohí tiež naznačujú, baliace dizajn henna pretože dáva bohatú a tmavšiu farbu. Aj keď si môžete urobiť sami balenia, ale je tu nebezpečenstvo, že kazí vzhľad. To je najlepšie sa spýtate umelcov, aby tak urobili, alebo mať niekoho iného robiť vo svojom dohľadu. Môžete použiť lekársku papierovú pásku opatrne zabaliť mehndi.

4. Spustite svoje ruky nad výpary klinček:

Skúste, bhaap 'pre nádherné a bohaté prenikaniu dizajnu mehndi na dlaniach. Predtým, než narazí na posteľ, najprv použiť citrón cukor zmesi uvedené vyššie. Teraz sa zahreje niekoľko strúčikov počas doby Tawa a spúšťať ruky cez výpary z klinčekov, ale opatrne! Nech výpary vyschnú citrónovú a cukrovej zmesi. Môžete buď škrípanie hennu off po tomto, alebo ho nechať až do súmraku.

5. Naneste balzamy po zošrotovania kôrku:

Indické nevesty používať balzamy, ako Vicks alebo Tiger balzam na henny po zošrotovanie kôrku off. Hovorí sa, že tieto balzamy stimulovať rozvoj farieb a prenikanie do kože.

Nerobiť:

  • Neumývajte ruky s mydlovou vodou, pritom môže viesť k svojmu mehndi doznievajúcej po častiach a bude vyzerať príšerne.
  • Neholí si ruky po aplikácii henny, ako to môže škriabať na hornú vrstvu pokožky a tiež Mehndi.
  • Neumývajú ruky bezprostredne po aplikácii. Vyhýbať vody dobrých 6 hodín. Ak je to možné vyhnúť sa sprchovacím kútom po dobu najmenej 12 hodín po aplikácii.
  • Nie viac ako používať cukor a citrónovú zmesi; inak mehndi zmení hlboký hnedú farbu.
  • Bez ohľadu na to, nepoužívajte sušiče sušiť mehndi na dlane a nohy! To môže urobiť henna krvácanie a zničiť dizajn.
  • Vyhnúť sa nadmerné pitie vody alebo akékoľvek šťavy tesne pred aplikáciou.
  • Kým dobré svetlo je nutné, aby henna umelec vidieť svoje ťahy, vyhnúť sa sedí na priamom slnečnom svetle.
[Čítajte: Best tieni Mehndi Designs]

To je, ako sa dostať tmavé mehndi na ruky! Dúfam, že sa budete riadiť týmito tipy, aby vaše mehndi vyjde hlboký a bohatý. Uistite sa, že si objednať manikúra a pedikúra udalosť dva dni pred obradom Mehndi. Voskovanie príliš sa najlepšie vykonáva dva dni pred aplikáciou. Nap dlho pred henna vymenovaním a byť jasné, s umelcom o návrhu, ktorý chcete. Postupujte podľa nasledujúcich tipov a nie je vám bráni pri pohľade najlepšie na svoj veľký deň!

Odporúčané články:

36 Mehandi vzory na ruky inšpirovať - ​​The Complete Guide Najlepšie Gujarati Mehndi vzory - Náš Top 10 Top 10 Krásne Mehndi Nálepky For You Top 10 Best tieni Mehndi vzory 8 Amazing Pakistanskí Mehndi Designs

load...