Makeup

Najlepšie makeup produkty pre mastnú pleť - naša špička 18

Najlepšie makeup produkty pre mastnú pleť - naša špička 18

Tu je veľmi bežný scenár - každý deň, sa pozriete do zrkadla a vidieť nadmerné vytekaniu oleja z vašej tváre. Pocit podráždené a frustrovaní, čistiť a mattify vašu pleť bez oleja a pórov menšie dokonalosti. Bohužiaľ, v čase, kedy vás krok do vašej kancelárie, budete mať rovnaký mastný vzhľad na tvári a možno potrebovať ďalšie kúsoček púdru. Od poludnia, sa zdá, ako by si sa nalial fľašu s olejom na seba.

Pre väčšinu z nás s mastnú pleť, problém nie je nedostatok tvár zmatňujúci produktov v trhovo problém spočíva v tom, že sa nikdy zdá sa vám požadovaný výsledok. Zázračný prášok, ktorý robí divy na svoju kamarátku, kamaráta tváre jednoducho zmizne z vášho T-zóne po 2 - 3 hodiny. Takže, čo je potrebné urobiť? Zostať pripútaný k tým práškových kompaktov odvekých? S celým svetom vyvíjajúceho míľovými krokmi, nie je nič pre vás starosti okolo.

Najlepšie make-up Produkty pre mastnú pleť:

 1. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Compact
 2. Sheercover Minerálne Make-up
 3. Revlon Colorstay Mineral Blush
 4. Mac Studio Fix Powder Plus Foundation
 5. Revlon Colorstay nadácie pre mastnú pleť
 6. Lotus Herbals Purestay Compact
 7. Loreal Paris Minerálne Blush
 8. L'Oreal Paris Matte MorphOS Foundation
 9. L'Oreal Paris Pravda Match Minerals Foundation
 10. MAC mineralizáciu Skin Finish
 11. MAC Pre Long Wear Foundation
 12. L'Oreal Paris neomylným 16 Hours Concealer
 13. Inglot Loose Powder
 14. Cameleon Eye Shadow
 15. Lakmat Eyeliner A Kajal
 16. Clinique Blushing Blush Powder Blush
 17. Lakmat Perfect Definition Lip Liner
 18. Lakmat Rúž a lesk na pery

Tu je zoznam niektorých z najúčinnejších tvoria produkty pre mastnú pleť v Indii:

load...

1. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Compact

Kúpiť Lakmat Perfect Radiance Intense Bielenie kompaktný pre ₹ 157.00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-radiance-intense-whitening-compact

Táto nová tvár bielenie kompaktnejšie Lakmat prichádza s SPF 23 a úplnú ochranu proti UVA / UVB. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla aplikácie, perfektne hodí do vašej pokožky, čo predstavuje bezchybné a viditeľne spravodlivejší žiaru na vašej tvári. Jeden z najlepších make-up produkt pre mastnú pleť Tento kompaktný obsahuje multi-minerály a UVA / UVB filtrami pre ochranu proti poškodeniu slnkom.

Späť na obsah

2. Sheercover Minerálne Make-up

Kúpiť Sheercover Minerálne Make-up pre ₹ 2,199.00 @ www.amazon.in/sheercover-mineral-make-up

load...

Ideálne pre pupienok náchylné kožu, tento make-up výrobok je dodávaný v sade, vrátane niekoľkých make-up štetce rovnako. Docela populárny pre zníženie výskytu otvorených pórov, tento produkt je ideálny pre tých, ktorí s mastnú pleť. Neuveriteľne ľahké a obsahuje SPF 15, tento make-up výrobok je ideálny pre každodenné použitie.

Späť na obsah

3. Revlon Colorstay Mineral Blush

Kúpiť Revlon Colorstay Mineral Blush @ www.amazon.in/revlon-colorstay-mineral-blush

Ak chcete prirodzený rumenec na tvári, ale radšej byť na ľahší strane make-upu, Revlon Colorstay Mineral Blush je ideálny produkt zvoliť. V skutočnosti, to je ideálny pre prácu dámy pre každodenné nosenie. Pre tých, ktorí chcú ľahký nával farby na lícach, tento minerál rumenec dáva leštený vzhľad vašej tváre, bez toho aby sa cítite ťažká.

Späť na obsah

4. Mac Studio Fix Powder Plus Foundation

Buy Mac Studio Fix Powder Plus Foundation for ₹ 3,023.00 @ www.amazon.in/mac-studio-fix-powder-plus-foundation

To dodáva matný povrch na tvári, s ťažká a stredné až ľahkou pokrytie. Proces touch up je veľmi jednoduché, a to vďaka aplikátora, ktorý je dodávaný spolu s ním. Najlepšie na tom je, že to nikdy nevyzerá umelo alebo cake.

Späť na obsah

5. Revlon Colorstay nadácie pre mastnú pleť

Kúpiť Revlon Colorstay nadácie pre mastnú pleť Pre ₹ 1,603.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-foundation-for-oily-skin

Tento make-up nadácie kit Revlon prichádza v rade variantov, spolu s jedným pre mastnú pleť. Riadi oleja po dobu 3 - 4 hodiny a nikdy sa zdá cake alebo zhotovené. Neuveriteľne prospešné pre mastnú pleť, je k dispozícii v Indii.

Späť na obsah

6. Lotus Herbals Purestay Compact

Kúpiť Lotus herbára Purestay kompaktný pre ₹ 563,00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-purestay-compact

Naložený s kvalitným prírodným / rastlinných produktov, Lotus herbáre Purestay Compact je veľmi prospešné pre mastnú pleť. Najnovší rad make-up Lotus herbára Purestay je 100 percent prírodné a efektívne pre akné náchylná kože. Samozrejme, že je to veľmi populárne medzi mnohými teenagerov aj zrelých žien. Jeho mikro blyští poskytnúť žiarivý vzhľad vašej pokožky a zároveň zachovať matný efekt na dlhú dobu.

Späť na obsah

7. Loreal Paris Minerálne Blush

Kúpiť Loreal Paris Minerálne Blush Pre ₹ 2,102.00 @ www.amazon.in/loreal-paris-mineral-blush

Jemné prírodné zloženie a hodvábne jemná textúra je to ideálny produkt pre každodenné nosenie. Je ideálny pre osoby s citlivou pokožkou a neupcháva póry na koži. Mierny trblietanie vám dáva žiarivý flush farby na lícach.

Späť na obsah

8. L'Oreal Paris Matte MorphOS Foundation

Kúpiť L'Oreal Paris Matte MorphOS Foundation for ₹ @ www.amazon.in/l'oreal-paris-matte-morphose-foundation

Dať super matný povrch, je to vynikajúci pena nadácie. Avšak, toto neznamená, že to bude prasknúť alebo spôsobiť suché miesta na koži. Verte tomu alebo nie, to make-up nadácie zostane ďalej a ďalej bez lúpanie alebo tavenie.

Späť na obsah

9. L'Oreal Paris Pravda Match Minerals Foundation

Kúpiť L'Oréal Paris Pravda Match Minerals Foundation for ₹ 1,564.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-true-match-minerals-foundation

Je to extrémne ľahký make-up produkt, ktorý tvrdí, že liečiť kožné škvrny behom 4 týždňov; ideálny pre osoby s citlivou alebo mastnú pleť. Vzhľadom k tomu, že je to úplne bez oleja a nemastný, môže olejové koža ženy ľahko používať. Ponúka SPF - 15 ochranu proti UV žiareniu, ale tvrdia, že vydrží až 16 hodín. S cieľom získať dokonalý matný povrch a pokrytie, je to perfektný make-up produkt zvoliť.

Späť na obsah

10. MAC mineralizáciu kože úprava

Kúpiť MAC mineralizáciu Skin Finish Pre ₹ 3,647.00 @ www.amazon.in/mac-mineralize-skin-finish

Ľahký, luxusné prášok, ktorý dáva kovový povrch na koži, MAC mineralizáciu kože úprava predáva ako horúce koláče na trhu. Môžete ho použiť ako denné nosenie make-up základňu alebo pre extra žiara na zvláštnych príležitostiach.

Späť na obsah

11. MAC Pre Long Wear Foundation

Kúpiť MAC Pre Long Wear Foundation Pre ₹ 8,232.96 @ www.amazon.in/mac-pro-long-wear-foundation

Textúra MAC základov ani krémová ani výtok, a je najvhodnejší pre mastnú pleť. To je dlhodobý a matnou povrchovou úpravou dáva veľmi ľahký pocit, keď platil. Produkt trvá až 10 hodín a vyzerá veľmi prirodzene. Celkový vzhľad nie je cake a zabraňuje vypuknutiu akné alebo pupienkov.

Späť na obsah

12. L'Oreal Paris neomylným 16 Hours korektor

Kúpiť L'Oreal Paris neomylné 16 hodín Concealer Pre ₹ 3,274.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-infallible - 16-hodinovú-korektor

Trvá po dobu 16 hodín, ak ste zostať doma, ale po dobu 10 hodín rovno, ak ste vonku. Dodáva sa v elegantnom krútenie do balíčka, ktorý umožňuje jednoduché použitie a zamedzuje plytvaniu príliš. To korektor poskytuje hladký povrch a je ľahko miešať.

Späť na obsah

13. Inglot Loose Powder

Tento úžasný sypký prášok z Inglot je ľahký, priesvitný, ľahko miešať, dodáva matný povrch, a neupcháva póry. Kvalita výrobkov je skvelá a balenie sa ľahko prenáša.

Späť na obsah

14. Cameleon Eye Shadow

Kúpiť Cameleon Očné tiene Pre ₹ 625.00 @ www.amazon.in/cameleon-eye-shadow

Existuje niekoľko značiek, ktoré ponúkajú rôzne odtiene očných tieňov, ale väčšina z nich nie sú zvyčajne vyhovovať mastnú pleť. Paleta očných tieňov od Cameleon hodí takmer vo všetkých indických tóny pokožky a funguje dobre na tých, ktorí majú mastnú pleť a očné viečka.

Cena: pohybuje od Rs. 500 až Rs. 1500.

Späť na obsah

15. Lakmat očné linky a Kajal

Buy Lakmat Očné linky a Kajal @ www.amazon.in/lakme-eye-liner-and-kajal

Lakmat má rad očných vložiek vo všetkých bežných odtieňov a typov. Zo základného tekuté fólie, farebné fólie, očné ceruzky alebo kvapalné perá, existuje mnoho odrôd z čoho vyberať. Všetky vložky sú dobré, ľahko ovládateľný, a non-alergický. Nespôsobujú pálenie v očiach a trvať veľmi dlhú dobu, ktorá vám svieži vzhľad. Tieto dobre fungovať na mastnú pleť a naozaj dlhou životnosťou.

Kajal z Lakmat tiež prichádza v rôznych variantoch a odtieňov a skvele pracovať s mastnú pleť.

Späť na obsah

16. Clinique Blushing Blush Powder Blush

Buy Clinique Blushing Blush Powder Blush @ www.amazon.in/clinique-blushing-blush-powder-blush

Sčervená od Clinique sú ľahko použiteľné na mastnú pleť. Majú trvať dlho, ale môže potrebovať dotyk až raz alebo dvakrát po celý deň, v závislosti na tom, či ste zostať doma, alebo vonku. Odtiene vyhovoval mastnú pleť úžasne a nespôsobujú alergie alebo akné.

Späť na obsah

17. Lakmat Perfect Definition Lip Liner

Kúpiť Lakmat Perfect Definition Lip Liner Pre ₹ 200.00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-definition-lip-liner

S niekoľkých farebných variantoch a hladkú krémovú textúru, tento produkt bráni pery pred vysušením alebo praskanie. Vyrobené z hypoalergénne vzorec, to je najlepšie denné nosenie lip liner na trhu a nespôsobuje pigmentáciu.

Späť na obsah

18. Lakmat Rúž a lesk na pery

Kúpiť Lakmat rúž a lesk na pery Pre ₹ 160.00 @ www.amazon.in/lakme-lipstick-and-lip-gloss

Lakmat rúže a lesky na pery prichádzajú v rôznych odtieňoch, ktoré pracujú so všetkými tónmi pleti. Farby na pery sú dlhotrvajúce a nie sú príliš drahé.

Späť na obsah

Boli to jedny z najlepších kozmetických výrobkov na trhu k dispozícii dnes. Každý z týchto produktov bude vyhovovať tým, ktorí majú mastnú pleť. Môžete rozlúčiť s mastnú pleť. Vďaka týmto úžasným produktom, môžete teraz chváliť najlepší make-up bez obáv!

Dúfam, že sa vám páči tento článok zdôrazňuje najlepší make-up produktov pre mastnú pleť je užitočné! Ešte zanechajte nám komentár.

load...