Makeup

Top 10 Engagement Mehndi návrhy, ktoré by ste mali vyskúšať

Top 10 Engagement Mehndi návrhy, ktoré by ste mali vyskúšať

Zasnúbenie je obrovský míľnik v živote každej ženy. Ide o prvý krok k novému životu s životným partnerom svojich snov. Keď nevesta-k-byť a ženích-k-byť vymieňať svoje prstene, mlčky sľúbiť lásku, starostlivosť a rešpektovať sa navzájom po celú dobu ich životnosti.

Každá holka chce vyzerať ako princezná na jej zásnubný obrad. V Indii, to nie je len make-up, ozdoby a šaty, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri vytváraní nevestu, aby vyzerala ako sen. Tam je ďalšia chýbajúcu časť skladačky, kus, ktorý dokončí celý svadobný vzhľad. Uhádli ste pravdu, hovoríme o Mehndi (Henna). Záberová obrad je jeden deň, kedy nevesty ruka je v centre pozornosti. Krásny diamantový prsteň jednoducho nejde dobre zle udržiavaných rukami, nezdá sa vám? Dobre pestované ruky, skrášlenie s Mehndi motívy - teraz, že to, čo sme hovorili o.

Tu v tomto článku sa budeme zdieľať najlepšie angažmán Mehndi návrhy, aby sa vám vyzerať ako milión dolárov. Tie iste, aby vaše ruky a že osobitná prsteň vyzerať krajšie a príťažlivejšie. Prvých 10 stretnutiu Mehndi vzory sú nasledovné:

load...

1. Prevedenie 1:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Tento pávie perie ako vzor krycí polovice dlane, zatiaľ čo vír vzory na druhú polovicu, vyzerá naozaj nádherne. Keď sa pozriete pozorne, budete môcť vidieť abecedy. Ak ste ich všetky spojiť, meno ženícha je tvorená (Sumeet v tomto prípade). Toto personalizované touch dáva tento Mehndi dizajn naozaj romantické zvrat.

2. Prevedenie 2:

Jedná sa o veľmi jednoduchý dizajn, ale vyzerá naozaj atraktívne. Tieto druhy vzorov, aby vaša ruka vyzerať krajšie a krajšie. Kým naplnené a husté designy zvyčajne skryť prsteň, tento návrh by zvýšilo a vaše prsteň vyzerať krajšie.

load...

3. Návrh 3:

Ide o jednoduchý, ale veľmi elegantný dizajn. Medzi striedavo vyplnené šeky, aby tento návrh ešte krajšie a krásne. Tradičné motív, táto konštrukcia má obstáli v skúške času.

4. Prevedenie 4:

Jedná sa o krásny Marware dizajne. Motív je veľmi zjednodušujúce, keď sa pozriete pozorne. Ruka je čiastočne naplnený, keď bodkovaný vzor na prstoch vyzerá, ako keby to je krásny ornament. Ak ste dievča s, jednoduchý život a vysokej myslenia 'postoj, potom je tento dizajn je proste ideálny pre vás.

5. Vyhotovenie 5:

Hustá Mehndi design by mal byť zabránené v priebehu zákazky obradu, pretože majú tendenciu skrývať prsteň. Ide o ďalšie krásne a ľahký dizajn, ktorý je ideálny pre zásnubné obrady. Kruhové vzory vyzerajú naozaj krásne na rukách.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Prevedenie 6:

Mehndi na chrbte ruky je v skutočnosti viac viditeľné počas ceremony.This ďalšie Mehndi dizajn je naozaj roztomilý a rozkošný. Pozrite sa na eleganciu tohto návrhu a ako krásny zásnubný prsteň hľadá !! Tento dizajn je víťaz celú cestu.

7. Konštrukcia 7:

To je ďalší krásny mehndi plán na chrbte ruky. Kvetinové vzory vždy pristane, rovnako ako tento. Môžete hrdo chváliť svoj zásnubný prsteň, keď sa dostanete tento Mehndi konštrukcia hotovo. Vyzerá krásne, že?

8. Prevedenie 8:

Tento dizajn je jednoducho perfektný ukázať-off svoj zásnubný prsteň počas obradu kruhu. Tu je hlavný dôraz je kladený na kruhu, zatiaľ čo návrh pokrýva hlavnú plochu ruky krásne.

9. Konštrukcia 9:

To je jeden z tých jedinečných vzorov, ktoré sú husté ešte vhodná pre zásnubný obrad. Konštrukcia páv vykonáva na dlani je naozaj krásna. Čo si tento dizajn unikátny, sú vzory zhotovené na prstoch. Pozrite sa na ne, každú vzorku sa líšia od seba navzájom. Nie je to naozaj rozkošný vzor?

10. Prevedenie 10:

Existuje len veľmi málo dievčat, ktorí nemajú radi vôňu mehndi. Bez obáv, výnimky sú všade a máme riešenie práve pre tento problém! Ide o dočasné tetovanie Mehndi, ktorá je ideálna pre dievčatá, ktoré nemajú radi mehndi moc. Tie sú ľahko dostupné na trhu a najlepšie na tom je, že si môžete prispôsobiť farbu Mehndi sa šaty!

Ísť tradičné, alebo experimentovať s novými motívmi - pokiaľ ide o Mehndi vzory, možnosti sú nekonečné. Takže, poďme sa ruky vaše hviezdy na deň!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

load...