Makeup

Ako perfektne aplikovať očné linky

Ako perfektne aplikovať očné linky

Ako mnohí z vás chceli vytvoriť dokonale lemované oči, ale nakoniec vyzerať ako panda miesto?

Nechápte ma zle, pandy sú sakramentsky roztomilý, ale ja nechcem vyzerať ako jeden, keď mám zúčastniť svadby, alebo tak niečo. Vedieť, ako aplikovať očné linky je jedným zo základov make-up, takže ak máte radi make-up, budete nakoniec naučí, ako to urobiť. Som žiadna výnimka! Môj go, je okrídlený očné linky. Keď cítim, leniví a nemajú pocit, že robí seba príliš veľa, mám rád ísť všetci von na mojej očné linky. Máme zlomený tento potenciálne strašidelné úlohy do krokov, takže je ľahké pochopiť.

load...

Poďme sa pozrieť na produkty, ktoré budete potrebovať aplikovať očné linky ako profík!

Veci, ktoré budete potrebovať

  • Očné linky (s očné linky kefy v prípade potreby)
  • Primer
  • Korektor

Predtým, než budeme hovoriť o tom, ako použiť očné linky, musíme prejsť základy typov očné tiene tam, že môžete použiť.

Druhy očné tiene

Gel Eyeliner:

Aj keď sa to môže zdať na prvý zastrašujúce, je to pravdepodobne stane vaším najlepším priateľom, ak máte radi tie mačacie oči. Aj pre jedného, ​​prisahať na to. Zvyčajne prichádzajú v kvetináčoch, takže budete musieť použiť kefu na neho. Vrelo odporúčam Eye Studio Lasting Drama Gél očné linky od Maybelline.

load...

Liquid Eyeliner:

Tekutý očné linky je pre presnú aplikáciu. Tieto vložky sú v dvoch druhoch balenia, malé fľaštičky, ako je fľaša s extrémne jemné a presné ponárania kefou a typu fix s plsteným hrotom. Ak ste začiatočník, potom navrhujem, aby ste ísť na druhom jeden. Sketch Marker Liquid Art Liner príliš Faced je dobrou voľbou pre fix vložky.

Ceruzka Eyeliner:

Tento druh očné linky je väčšinou prvý, kto sme všetci začínali. To je najlepšie použiť na linku vodnou hladinou a zároveň vytvoriť vzhľad Smokey. 24-7 Glide-On Eye Pencil je voľba ne-jasné pre ceruzky očných liniek.

A teraz budeme pokračovať v lekcii bez okolkov!

Ako sa prihlásiť Eyeliner Perfektne - výučba

Krok 1: Pripravte Your Eyes

Ide o krok, ktorý je úplne prehliadaná, ale je v skutočnosti najdôležitejším krokom. Po očistení váš tvár, naneste hydratačný krém na tvár a očný krém okolo očí. Oko krém pomáha pri predčasných vrások a vyrovnáva akékoľvek začervenanie alebo zmenu farby v blízkosti areálu.

Krok 2: začať s čistým základni

K dosiahnutiu rovnomernej a čisté základňu, naneste malé množstvo primeru oka na očné viečko, pod očami a okolo všeobecnej oblasti oka, kde akýkoľvek druh make-upu pôjde. Hlavnou úlohou primeru je, aby sa pokožka hladšia, takže je ľahšie aplikovať make-up. To vám dá dokonalý povrch a zároveň udržať make-up na mieste po dlhú dobu. Naneste korektor na vrchole viečka a pod očami. Blend to dobre, a uistite sa, že ju nastaviť s práškom nastavenia.

Krok 3: Riadok preč!

Teraz prichádza hlavná časť - očné linky. Buď môžete použiť kefu, ktorý je dodávaný s ním, alebo kúpiť. Začať s linkou nad rias. Uistite sa, že použitie malých čiary a ťahy. Je vždy lepšie postaviť ho. Urobíte Ak to príliš silná, môžete vytvoriť neporiadok z nej, takže majte na ťahy malé. Akonáhle ste spokojní s jedným okom, urobiť to isté s druhou. Snažte sa, aby to tak symetrické ako je to možné.

Teraz máte vaše základné očné hotovo!

Ale ak chcete ísť ďalej a krídlo to, čítanie dopredu!

Krok 4: Wing It Out!

Nikdy nemôžem prestať v ten očné linky na očné viečko. Myslím, že mám nedobrovoľné reakciu na krídle ho alebo tak niečo. Mám pocit, že ma dokončí nejako. Dobre, takže pohybujúce sa na to, ako dosiahnuť tento vzhľadu. Trik na nájdenie pravý uhol, je pre prirodzené línie spodnej línie rias. Ak je linka predĺžená zo svojej spodnej línie rias, že je miesto, kde vaše vložka mala krídla von. Zmapovať linku a naplňte ju pomaly. Urobte si čas s tým, keď ste prvý začínate, pretože ak to bordel až, budete musieť začať znovu.

Krok 5: Dokončenie vzhľad!

Potom, čo úspešne okrídlený z vášho vložky (blahoželania sú v poriadku!), Môžete pokračovať na linku váš spodnej línie rias (len vo vonkajšej polovici) sa ceruzkou vložkou a rozmazaniu von. Naneste maskaru, a je hotovo!

Prečítajte si tiež - 6 rôznych spôsobov, ako perfektné Winged Eyeliner

Tu je niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalý krídlo.

Ďalšie tipy a triky Ak chcete použiť Eyeliner

  • Kým použitie, uistite sa, že máte miesto k odpočinku svoj lakeť. To uľahčuje aplikovať a poskytne vám s pevnou rukou, ktorý vám poskytne čisté a precízne povrchovú úpravu. Ak máte ješitnosti alebo tabuľku, je lepšie urobiť si make-up na to.
  • Používať kozmetické zrkadielko. Ver mi, že to pomôže veľa! Zvyčajne prídu obojstranný, kde jedna strana je normálne zrkadlo a na druhej strane je zväčšená. Zistil som, že zväčšený jeden pomôže dosiahnuť čistejšie povrch ako sa môžete dostať sa bližšie pozrieť.
  • Vždy sa pozrite dole a súčasne uplatňovať svoj vložky. Vzhliadol môžu získať tvar zle.
  • NOT pretiahnuť svoje viečka pri vytváraní krídlo. To bude pokaziť krídla. Aplikovať v malých ťahmi bez pohybu kože príliš veľa.
  • Ak sa vám stále ťažké vytvoriť rozšírenie pre krídla v jednej priamke, môžete použiť kreditné karty a vytvoriť líniu tým, že drží ju proti svojej spodnej línie rias k miestu, kde vaše krídlo by malo byť.
  • Môžete tiež použiť pásku na vytvorenie krídla.

Pravdepodobne ste sem prišiel celý vystrašený. Môžem úplne vzťahovať k tomu. Chvíľu mi trvalo, než aby si to pravé; viem, že to vyžaduje trochu cviku. Nemôžete vyrážať krídla za deň (slovná hračka)! Dajte nám vedieť, ako to dopadne tým, že komentuje do poľa nižšie.

Znalecké Odpovede na otázky čitateľov

Akú farbu očné linky by ste mali použiť pre zelené oči?

Červená je doplnková farba zelená, takže zvoliť odtiene, ktoré majú červené tóny, napríklad fialovej (levanduľa alebo fialové) a bronz. Skúste MAC Technakohl Ceruzka na oči Kajal v programe Image vedomý.

Môžete použiť očné linky ako rúž?

Áno, môžeš. Môžete použiť štetec na obočie ceruzky na pery ako farby / rtu ceruzky. Pre napr., Chromographic ceruzky z Mac je ceruzka dva-in-one.

Akú farbu očné by ste odporučil pre modré oči?

Farby, ktoré dopĺňajú modré oči by boli rôzne odtiene fialovej, hnedej, šedej a striebornej. Vyhnite sa na sebe modré a čierne vložky. Skúste Nyx Studio Liquid Liner v extrémnych Smokey Gray.

Akú farbu očné by ste navrhovali pre hnedými očami?

Ísť pre bohatých, jesenné farby ako zlaté, hnedé a zelené sú tieto farby by zvýšila farbu vašich očí. Ktorýkoľvek z týchto farieb bude vyzerať skvele na jeho vlastné, alebo s nádychom čierneho očné linky a riasenku. Skúste Revlon Color One-Stroke definovanie Eyeliner v tieni Presklené zelenej.

Akú farbu očné by ste odporučil pre hnedé oči?

Brown je najčastejšia farba očí a je veľmi ľahké s ním pracovať, pokiaľ ide o make-up. Použite odtiene modrej / fialovej a metalických odtieňoch zlatej, hnedej a bronz, lebo tie budú robiť oči vyniknúť viac. Skúste Maybelline Vivid a hladké očné linky Ceruzka v tieni 6.

Môžete použiť Kontúrovacia ceruzka na pery ako očné linky?

Áno, môžeš. Môžete si kúpiť ceruzky, ktoré možno nosiť aj ako očné linky a farebné pery / pery ceruzkou. Pre napr., Chromographic Ceruzka z Mac je ceruzka dva-in-one.

load...