Makeup

Jednoduché smokey oko pre ázijské oči - jednoduché spôsoby, ako pridať Mystery a Drama do ázijských očí

Jednoduché smokey oko pre ázijské oči - jednoduché spôsoby, ako pridať Mystery a Drama do ázijských očí

Ázijské oči sú známe pre ich jedinečným tvarom a exotické črty - sú mandľového tvaru očí východného sveta fascinovaní zvyšok sveta. Avšak niektorí ľudia s ázijskými očami či menšie oči majú tendenciu sa vyhýbať použitie make-up, pretože ich zvláštny tvar. Avšak, toto krásne typ oko dokáže dokonale vykonávať všetky druhy make-up, za predpokladu, niekoľko faktov a triky sú brané do úvahy.

Jeden z najkrajších techník pre pridanie tajomstvo a kúzlo do očí je Smokey oko. To je považované za jeden z najťažších techník k pánovi, keď môžete ľahko prispôsobiť ho vyhovuje vašim menšie ázijské oči.

Či už ide o tradičné čierny jednofarebný alebo niečo živšie modrej pop farby, to funguje pre všetkých. A dymové oči pre Ázijcov môže byť prispôsobený pre akýkoľvek tvar očí a akejkoľvek farby očí. Výberom rôznych povrchových úprav, ako je matný, trblietavý, satén alebo trblietavých, široká škála pohľadov môže byť vykonané pre každú príležitosť. Smokey nie je len základom pre nočné výstupy a strany, ale môžu byť začlenené do vášho denného pracovného ráno make-up rutina taky.

load...

Smokey oko pre ázijské oči sa príliš nelíši od Smokey oko za akýkoľvek iný typ očí. Ázijské oči sú často typu odliata ako bytia monolids, čo nie je tento prípad. Môžu byť buď čiastočne alebo úplne s kapucňou, je normálne, ale hlboko uložené oko, ťažké horné viečka, a to aj perfektné tvar mačacie oči. Vzhľadom na postavenie v bránkovisku a menšom priestore medzi hornou zásuvke kosti a dolné lícne kosti, ázijské oči vyzerajú menšie. To nie je vždy nutné vytvoriť ilúziu väčší, širší bábiky podobné vyzerajúce oči. Objala a zvýšenie vašej tvar prírodné oko môže pridať jedinečnú dimenziu vašej osobnosti.

Bežné problémy s ázijskými očí:

 • Ryhovacie - deje sa to kvôli polohe prírodného bránkovisku. Väčšinou kvôli horného viečka, aký typ sa prekladá na seba buď skrýva na zníženie viditeľnosti prirodzenej pokrčenia linky? Vzhľadom k tomu, v čase, očné tiene, vložky etc.do nevydrží podľa ich tvrdil trvalého výkonu a záhyby začnú objavovať na viečka. To vedie k veľmi špinavé a nežiaduce vzhľad.
 • Dokonca aj potom, čo robia celý očný make-up, keď je oko otvorený, starostlivo urobil make-up nie je vidieť.
 • Make-up sa objaví vo forme náplastí, skôr než dobre zmiešané vzhľad ako celku.
 • Oči vyzerajú potopená v po nanesení očné tiene.
 • Oči často nakoniec vyzerá menšie.
 • Make-up netrvá dlho.
 • Tvar oka dostane zmenený.
 • Oči vyzerajú, ako by sa chystá vyskočiť z lebky. To znamená, že očný make-up je nevyvážený so zvyškom tváre. To skončí dávať celú tvár veľmi vyziabnutý vzhľad.

Smokey Oči pre Ázijcov - blázon dôkaz očný make-up tipy a triky

Mať dobrý základ, je veľmi dôležité, pretože zabraňuje očný make-up od pokrčenia alebo rozmazanie. Môžete použiť základný náter určený pre oči. Ale vzhľadom k tomu, ako drahé dobré oko priméry, môžete vytvoriť svoj vlastný očné tiene základne pôsobením svoj obľúbený korektor alebo nadácie, aby váš celkový mobilný hornej lid.Make istý, že to presahuje bránkovisku, kým obočie kosti. Nezabudnite ju vytiahnuť pozdĺž spodnej línie rias. Teraz pat cez nejaký sypký prášok, kompaktný púder alebo očné tiene podobné v tieni na koži. To poskytuje ideálne základňou pre vaše svetlejšie odtiene, aby dodržiavali a tmavšie odtiene miešať easily.Since vaše očné tiene lepšiu priľnavosť, nemajú záhyby, ako ľahko a ani objavujú blatisté v polovici dňa.

load...
 • S cieľom vyriešiť otázku líčenie očí nie sú viditeľné, vložte očné tiene vrátane vašej základne a ohybových odtiene oveľa vyššie, než je bežné mobilné vekom. To pomáha nielen pri zdvíhaní oči, ale tiež otvára im lepšie. Pomáha tiež pri prenajímaní očné tiene zostať viditeľné. Vzhľadom k tomu, pokrčenie práca je oveľa vyššia ako normálne zaniknúť, vzhľad ale nezmizne; ani sa to ľahko dostať rozmazaný.
 • Po nanesení očných tieňov, ak sa objaví make-up, aby sa záplatovanie, mohlo by to byť spôsobené nesprávnym vrstvu očné tiene. Namiesto toho, aby balenie 1. Hrubú vrstvu očné tiene, pridajte 1 vrstvu naraz a zmes ju von. To by vám maximálnu intenzitu Smokey. V skutočnosti, môžete pridať ďalšie vrstvy, kým sa nedosiahne požadovanej intenzity.
 • Ak sú vaše oči vyzerajú potopené a zdá sa, ako ste nejedli niekoľko dní, alebo majú tendenciu k strate vitality po použití make-up, skúste zmeniť odtiene očných tieňov. Zvlášť to za tieň, ktorý používate ako základ. Po nejakom pokusu a omylu, môžete ľahko zistiť očné tiene, ktoré prinášajú nový život do tvojich očí a urobiť vaše oči pop.
 • Ak máte menšie ázijské oči, nie je vôbec platiť tmavšie očné tiene na čiare ponoru. To dáva ilúziu menších očí. Tiež nosiť horné viečka očné linky zakrivený skôr než priamym pohybom od vonkajšieho konca spojovacej v stredu veku.
 • Tiež dôležitá vec je mať na pamäti, že budete potrebovať, aby sa vaše obočie viac definovaných pri nosení Smokey oko. Vzhľadom k tomu, že zahŕňa použitie tmavších odtieňov, pozornosť diváka ide priamo do očí a nedostatok rovnováhy vrhá diváka z rovnováhy. Nenechajte sa rozhodnú pre dramatické otvorene klenuté vyplnený obočie, dokonca aj mäkké dobre definované čelo môže vyvážiť vzhľad.
 • Mať dokonalý základ je nevyhnutný pre dramatické Smokey oko. Týmto spôsobom bude aj naďalej zameraná na oči a nie na nedostatky.
 • Tiež, jeden nemôže narušiť význam kontúrovanie a zvýraznenie. To pridáva rozmer na tvár a tvár spolu s očami javí Chiseled skôr než plochý.
[Čítajte: Makeup Tipy pre veľké oči] Dúfam, že ste sa dostali do jednoduchých trikov na sebe Smokey oči Ázijcov. Takže, poďme nastaviť ísť na tento dymové oko efekt!

Obrázok Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...