Makeup

Rôzne tvárové tvary Potrebujete iné druhy make-upu

Rôzne tvárové tvary Potrebujete iné druhy make-upu

Dievčatá majú rôzne tvary tváre a niekedy, čo sa stane, je, že sa snažíme kopírovať make-up vzhľad celebrít a nakoniec vyzerá nielen zlý, ale divné taky, hlavne pretože nemusia mať rovnaký tvar tváre ako má Kate Winslet alebo nemusí mať rovnaký tvar tváre ako u Reese Witherspoon.

Takže zatiaľ čo robí váš tvár make-up, je dôležité, aby vrhol pohľad na typ tvar tváre, ktoré máte. Za týmto účelom, prečítajte si článok - Ako Poznaj svojho tvaru tváre?

Make-up pre rôzne tvárí

Poďme mať hlbší vhľad do tvarov tváre a správne make-up na tvár tvary, ktoré treba dodržiavať:

1. Makeup Pre oválne Faces

Najviac obyčajný tvar tváre je to "Oválnej" tvar. Ja sám má tento tvar, takže budem sa dostať do témy hneď! No, Jessica Alba tvár je tiež druh Oválne, ako môžete urobiť z obrázka!

load...
 1. Prvým cieľom je, aby sa tvár vyzerať pretiahnutejšie, aby sa minimalizovala oválny účinok tváre. Za týmto účelom sa musíme sústrediť na naše tupé rysy, ak máte nejaké. Väčšina ľudí s oválnym tvárou, ale nemajú špicatý a ostrý nos. Takže po použití nadácie, čo môžete urobiť, je vziať nejaký bronzer a použiť medzi palcom a ukazovákom a potom aplikovať pretiahol na nose odhora až nadol (boky myslím). Týmto spôsobom, bude váš nos ten efekt tieňa na bokoch a hornej zostane v základe pri pohľade spravodlivejší a zvýšené. Jedná sa o make-up trik, ktorý každý maskérka platí aj pre oválne tvaru tváre.
 1. Ďalej prichádza Obočie, vysoké klenuté obočie môže dať viac oválny tvar. Takže sledovať prirodzený tvar obočia kosti a tweez týmto spôsobom.
 1. Zatiaľ čo robí make-up pre oči a pery, sa sústrediť na jednom znaku, a to buď oči alebo pery udržať druhý jednoduchý.
 1. Použite červenať, aby tvár vyzerať pretiahnutý. Cmúľať tváre a používať rumenec na kontúry, a nie na jablká vašej tváre. Je to sakramentsky dobrá technika, ktorá robí váš tvár vyzerať elegantný a štýlový! Môžem banka na tento jeden. A ešte jedna vec, môžete použiť trochu červenať na bokoch na brade tiež, nie v absolútnom vpredu. To zvyšuje tento efekt!

Ďalšie tipy z článku - 7 musí riadiť Makeup Tipy pre oválnym tvárou.

2. Make-up Pre obdélným Faces

Kto iný ako Milla Jovovich (Resident Evil hviezdička) na označenie, keď hovorí o tomto tvaru tváre? Hlavne pretože nový film je všetko v poriadku a čoskoro narazí na divadiel.

load...

No, nemám tento tvar tváre, ale môj priateľ robí, a ja som videl, čo sa stane, dobre si je tiež človek Google a učí triky z sem a tam.

Tu je testovaná verzia, som si istý, budete milovať.

Ak je váš tvár je podlhovastý alebo obdĺžnikový, potom sa vaše prvom rade motívom bude ukazovať tvár ako ovál.

Urobiť obočie mierne klenutý než normálny beh vášho obočia kosti. To umožní, aby vaša tvár vyzerať trochu oválne a okrúhle.

 1. Použiť ružovkastý (light) tieň na nasávaného tvárou (bude to dať plumped up vzhľad) a použite ružové tmavší odtieň na jablká.
 1. Aby vaše riasy vyzerajú väčšie a oveľa dramatickejší pomocou dvojitej curling (pred a po použití riasenky), alebo môžete dokonca experimentovať s tmavšími falošné riasy.
 1. Snažte sa udržať pery minimálne a ružové ružové vyzerajú najlepšie a plná, aby sa vaša tvár vyzerať plnšie.
 1. Minimalizovať ostré hrany tváre (ako stranách čeľustí a ak je váš nos je skutočný ostrý nasledovať alternatívne techniku ​​pozri 6 s bronzer zákrutu.
 1. Príchod do nosa, rovnako ako pre oválnu tvár budete postupovať bočné zatienenie, tu treba postupovať zhora tieňovanie techniku, Nepoužívajte tieňovanie po stranách nosa, zostalo tak, na ktoré sa vzťahuje základy. Zamiesť vrchol nosa kosti s bronzer.

3. Make-up Pre tvare srdca tvárou

Najlepšie tvár položiť, keď hovorí o tvare srdca tvárou je Reese Witherspoon je. Tu je niekoľko tipov, make-up pre tento tvar tváre. Pokiaľ máte zúžený čeľuste a široký čelo, rovnako ako väčšina tváre v tvare srdca, prvý cieľom je odklon pozornosti od šírky čela. Môžete zvýrazniť určité funkcie a zase dole ostatných, aby dokonale vyvážiť tento tvar tváre.

1. Použitie bronzer alebo základ (tmavšie na pleti) pozdĺž strán chrámoch a v dolnej časti brady. Použite zvýraznenie prášok a tiež na hornej časti nosa. Bočné tieň nos s bronzer a pridať nejaké farby do líc ​​zdôrazniť vysoké lícne kosti, ktoré sú typické pre tento tvar tváre. 2. Plump up pery, skôr než vaše oči. Použite rtu bacuľatejšie, alebo high-lesk lesk a odvážny rúž, takže aj naďalej zameraná na perách, a nie na zužujúci čeľuste. 3. Nerobia oči príliš Smokey, použite svetlejšie odtiene, aj keď idú na nočné out dymové efekt. 4. Contour vaše lícne kosti s bronzer sledovaním dutín vašich tvárach. 5. Používajte jemný odtieň červenať pridať farbu na jablká vašej tváre.

4. Make-up Pre tvare kosoštvorca Faces

Najväčší starosť s make-up pre rôzne tvary tváre je, že vyzerajú veľmi neprimerané, a preto je veľmi ťažké dosiahnuť oslňujúci vzhľad! Použite make-up pre rozjasnenie stred tváre, ktorá upozorňuje na stredu tváre. Ľahšie kvapalina nadácie alebo zvýraznenie prášku vám pomôže dosiahnuť tohto efektu s ľahkosťou.

 1. Naneste ju na čelo, chrbát nosa a stredu brady upozorniť na stredovej časti tváre.
 1. Použitie samoopaľovacie prášku alebo mierne tmavšie základ, obrys vrchol čela, na špičku brady a spodnej lícne kosti pre minimalizáciu šírky a dáva do tváre primeranejšie vzhľad.

5. Makeup Pre okrúhle Faces

Okrúhla tvár má rovnakú dĺžku a šírku. Takže, pokiaľ ide o make-up, budete musieť vytvoriť ilúziu dĺžky. Konturovanie je pre tento tvar tváre veľmi dôležité.

 1. Bronzer môže pracovať ako obrys pri aplikácii do chrámov a pod čeľusť. V opačnom prípade bude vytvárať ilúziu oválneho tváre. Tiež označte čelo, oblasť pod očami a brady upozorniť na stredu tváre.
 1. Hanby môžu byť aplikované tesne pod lícne kosti, aby im definíciu, alebo aplikovať priamo na jablká tvárach zvýrazniť svoj dokonalý tvar. Vzťahujú sa červenať v nahor ťahy dať efekt chudnutia.

Pre viac informácií, prečítajte si článok - Ako aplikovať make-up pre okrúhlu tvár?

Je potrebné prijať s ohľadom na farby, ako svetlé farby zvýrazniť iba zaoblenie tváre trochu starostlivosti.

Baví a použiť tieto osvedčené triky na korektívny make-up pre rôzne tvary tváre, že majú veľký make-up na vás a vyzerať čo najlepšie! Dúfam, že sa tieto make-up tipy pre rôzne tvary tváre určite pomôže uhasiť najlepšie!

load...