Makeup

Najlepšie čierne laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie čierne laky na nechty - naša špička 10

Vari my všetci boli pohoršení pri pomyslení na čiernom laku na nechty v určitú dobu v našich životoch alebo iné? Kedysi dávno, čierny lesk bol čisto vyhradená pre goths a punks. Dnes takmer každá druhá dievča môže byť videný športové ju na nechty. Čierna vyzerá šik a možno spárovať s takmer akýkoľvek outfit. To vytvára fantastickú farbu základne pre nechty umenie s čiernym lakom na nechty a takmer všetky trblietky na nechty dostane zvýraznená pri nosení na ňom. Takže ak má čierny obišiel svoj lak na nechty kolekcie z nejakého dôvodu až do súčasnosti, tu sú niektoré možnosti pre vás vybrať z:

Čierny lak na nechty vzory a odtiene

1. Jordana Black:

To je môj všetkých čias obľúbené čierny lesk. A myslím to vážne, pretože som skončil tri fľaše do dátumu. Poľský je intenzívny čiernej farby v creme povrch, takže môžete takmer dostať preč na sebe jeden kabát. Povrchová úprava je veľmi lesklý. Vyžaduje dve vrstvy.

2. Essie Sladké drievko:

Kúpiť Essie sladkého drievka Pre ₹ 1,234.00 @ www.amazon.in/essie-licorice

load...

Sladké drievko je hlboká čierna farba v creme povrchovou úpravou. Poľský je tak lesklý, skoro to vyzerá, ako by ste na sebe kabát nad ním. To je charakteristické pre väčšinu Essie leští. Buďte pripravení vysoliť Moolah hoci.

3. China Glaze Cosmic:

Black je najvýhodnejším farba spárovať trblietky leštidla s. Ale tu je combo oboch dohromady. Cosmic je čierny lesk s množstvom jemného strieborného holografického trblietania. Keď máte málo času a chcú sa obliekať svoje nechty na príležitosť, je to lesk dosiahnuť pozor. To by mohlo byť trochu naprostá to tak nosiť cez pravidelné čierne.

4. Essie Over The Top:

Tu je čierny lesk s rozdielom. Over The Top je kovový lak na nechty šedočierny odtieň sa objaviť malé strieborné sa blyští v ňom. Tento lesk je dobré, ak chcete nosiť čiernu, ale chcú, aby sa zabránilo jeho ostrý pohľad. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. OPI Metallic For Life:

Ďalšie čierny a trblietanie combo. Metallic for Life je čierny lesk so striebrom sa blyští vo všetkých veľkostiach. Milujem, ako je poľský nabitý blyští aj napriek tomu, čiernej a striebornej tvorí víťaznú combo. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Orly matný Vinyl:

Kúpiť Orly Matné Vinyl Pre ₹ 949,00 @ www.amazon.in/orly-matte-vinyl

Ak chcete pridať niečo navyše k svojmu pravidelnému čierna, matná, je spôsob, ako ísť. Matné Vinyl je lesk v čistom matnou povrchovou úpravou. Matný povrch dáva úplne iný vzhľad a bude vyzerať skvele, ak pridáte nejaké trblietky nad ním. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Sephora podľa OPI nikdy dosť obuv:

Jedným z najunikátnejších čiernych leští vôbec. Never Enough topánky je čierny lesk s jemným červenej, zlatej a medené jemnými trblietkami. Milujem, ako trblietanie požiare čiernu. Perfektné nosiť na večer von. Vyžaduje tri vrstvy.

8. OPI Black Satin:

Black Satin je kovový čierna - šedá lesk. Povrchová úprava skutočne vyzerá ako satén a je dobré pre tých, bojí nosiť pravidelné čierne. Vyžaduje dve vrstvy.

9. China Glaze Liquid Koža:

Kúpiť China Glaze Tekuté kože pre ₹ 1,124.00 @ www.amazon.in/china-glaze-liquid-leather

Ak čierna je to, čo budete nosiť často a sú veľmi najmä o kvalite, nie je nič zlého v investovaní v tomto jeden. Liquid Koža je len čierna creme v super lesklým povrchom. Vyžaduje dve vrstvy.

10. NYX kučeravý miesta:

Jeden z mojich najobľúbenejších čiernej nechty. Kučeravá Spoty je naprostý čierna s jemnými a robustný strieborné holografické blyští. Tieto blyští sú takmer oslepujúci v slnečnom svetle. Poľský je úplne číra, takže nosiť ho cez pravidelný čierna.

Áno, ktorý z nich je podľa vás najlepšie čierny lak na nechty? Ešte pripomienky a dajte nám vedieť! Môžete tiež získať viac lak na nechty nápady, návrhy a viac voľného android aplikácie pre nail art. Stiahnite si ju a láskavo dať svoj názor na to.

load...