Makeup

Najlepšie vodotesné odstraňovače make-upu z očí - naše 5 najlepších výberov

Najlepšie vodotesné odstraňovače make-upu z očí - naše 5 najlepších výberov

Vynález vodotesné odstraňovač make-upu je solídny odpoveď na všetky tuhé nepremokavé očný make-up, ktoré nedostávajú vyčistené pomocou jednoduchých studených krémov a hydratačný make-up-obťažkané odstraňovače. Použitie vodotesnú odstraňovač očný make-up zaisťuje prevenciu vrstiev tvorby zvyškov maskary, chráni akékoľvek podráždenie očí a pod Tieto očný make-up odstraňovače známe, že sú ľahko dostupné v Indii, niektoré z nich sú tu aj vyrábajú. Sú cenovo dostupné a veľmi v dopyte zo strany tých žien, ktoré používajú ťažký make-upu na pravidelnom základe. Stručný opis top five očný make-up odstraňovače, ktoré sú v podstate odolné proti vode a sú k dispozícii na indickom trhu je uvedené nižšie.

Najlepšie Vodotesné očný make-up odstraňovače v Indii

1. Maybelline Expert Eyes® zvlhčujúce očné make-up Remover:

Výrobky Maybelline sú ľahko dostupné, a tvrdia, že majú jeden z najlepších vodotesné očný make-up odstraňovače v Indii. Tento konkrétny produkt je nielen ťažké na očný make-up, ale je tiež ideálny pre odstránenie nad všetkým make-up, vrátane pier. Je veľmi šetrný k pokožke a zbaví make-up za pár obrúskov. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa dá navlhčite vatový tampón s touto odstraňovač a stlačte jemne proti viečkami niekoľko sekúnd a potom ho zotrite. Potom, oči a obklopujúce ho, je potrebné sa premyje vodou a potom sa nechali uschnúť. Je potrebné dbať, aby sa viečka uzavreté v priebehu konania.

load...

2. Harmanček Vodotesné Eye Makeup Remover:

Ďalšie účinné vodotesné make-up odstraňovač pre oči je harmanček vodotesný odstraňovač eye of The Body Shop. Je vhodný pre citlivú a jemnú kožou a môže odstrániť nejtvrdošíjnější z vodotesné očný make-up. To je tiež špecializuje na kvalitách -je bez alkoholu, nemá vôňu a je bezfarebný rovnako. To je najlepšie odporúča, aby sa oči, make-up po dobu aspoň ďalších 8 hodín po vyčistení očí s týmto výrobkom. Tento produkt nie je tak cenovo dostupné, ale stojí za cenu 465 INR a je k dispozícii na všetkých vedúcich predajní v Indii.

3. Chambor očí a pier Vodotesné Makeup Remover Review - HG Mater:

Ľahko dostupné vo väčšine maloobchodných predajní v Indii, tento exkluzívny produkt komora obsahuje malachit, čo je kameň extrakt, ktorý tiež má silné antioxidačné vlastnosti. Je známe, že majú dvojfázové vzorec, ktorý je unikátny a veľmi vhodné pre očistenie a vyživujú delikátna očnej zóny. Toto riešenie je v modrej farbe, ktorá nielen osviežuje oko, ale je tiež veľmi jemný. Je schválená dermatológmi a je šetrný k pokožke. Z tohto dôvodu vhodnosti faktorom je vysoká pre každého. To je najlepší očný make-up odstraňovač pre vodeodolná riasenka.

load...

4. Lakmat Absolute Bi Postupné Makeup Remover Review:

Tento produkt sa vynorí z Lakmat absolútnych sortiment výrobkov a je veľmi efektívne a cenovo dostupné. Je to jedna z piatich najväčších nepremokavé očný make-up odstraňovače a adept na odstránenie nielen make-up oko, ale akýkoľvek druh make-upu. Bi-postupne vzorec umožňuje, aby usilovne pracovať na koži, bez toho aby dochádzalo k poškodeniu. Je to na báze oleja a má obsah vody príliš, takže ak olej odstraňuje make-up obratne, voda osviežuje pleť zbavíme zvyškov.

5. Avon tváre a očí odlíčenie:

Ďalšie klasický výrobok pre odstránenie make-upu je Avon tvár a Eye Remover. Je vysoko efektívny pri získavaní zbaviť vodotesné make-upu a udržiavanie kože dobre hydratovanú prostredníctvom procesu. Dokonca aj ľudia používajú kontaktné šošovky môžu používať tento produkt bezpečne, pretože je testovaný a schválený očnými lekármi. Je mierne okyslí, aby sa ubezpečil, že bude dobre synchronizovať s obsahom pH pokožky.

load...