Makeup

5 horúcich letných rúk odtieňov

5 horúcich letných rúk odtieňov

Spotené a lepkavé, som desí toto leto už. Ako Mumbai teplota a vlhkosť stúpať exponenciálne rýchlosťou, existuje len málo vecí, ktoré ma udržujú pri zmysloch. Môj broskyňový ľadový čaj, moja khaki šortky a skutočnosť, že môžem odísť svoje nahé rúžu a nosia nejaké úžasné, jasný, oslňujúci rúž odtiene, bez toho aby vyzeral ako Loon.

Najlepšie leto Rúž Farby

Chystám sa s vami podeliť o niektoré z krásnych letných rúž odtiene, ktoré vám pomôžu môže rock tejto sezóne. Umožňuje najprv začať s mojím najobľúbenejším!

1. Koraly:

Coral je farba, ktorá sa cítim presne pasuje každý tón pleti. A to rozhodne je v lete musí mať! Úplná koralové rúžu môžu oživiť svetlú pleť, bez pri pohľade výstredné a veľkú nepriehľadnú Jeden môže robiť veľký farbu tmavých tónoch. Ak ste z chladnejšieho tónu pleti, skúste Pinker koralov ako Haute Melon z Nyx Kolo Rúže. Ak ste na teplejšie strane vyskúšať viac tie na báze oranžovej, našiel som Coral Lustre od Maybelline, že je skvelá voľba! Revlon Super Lesklé má veľký tieň s názvom Coral Berry, ktorý by vyhovoval kohokoľvek a vyzerá to Yum! Ak vám nevadí, že cena, MAC robí veľké koraly ako Vegas Volt a Crosswires.

load...

Coral odtieň je jedným z horúceho obľúbeného letného rúž odtieň, ktorý veľa fashionstas prednosť.

2. Fuchsie a Pinks:

Leto je skvelá sezóna pre vyhlásenie pery, a nič sa robí vyhlásenie, ako horúce ružové pery! Fuchsia je v tomto ročnom období a najlepší spôsob, ako nosiť je s veľmi malou očný make-up a oblečenie, ktoré majú jemné odtiene, ak ste na sebe ružovú, zabránilo ružové pery. Nechceme byť match - match, teraz nie? Veľké fuchsie pier možno dosiahnuť s Nyx mäkké matné pery krému v Addis Abebe, Revlon ColorBurst v fuchsie, a ak máte strach, že tieto modré tónovaný ružovej nemusí vyhovovať, alebo sú príliš tučné, sa snažia viac založené červenej ružové ako Faces Moisture Rich Lipstick v prvej dámy alebo Fiery Orange (áno, jej ružová!). Bez ohľadu na ružový si vyberiete, nemusíte vzdať tento trend v tejto sezóne!

Ružová farba je tiež jedným z horúcich obľúbené letné rúž odtieňoch, ktoré mnoho žien preferujú.

3. Orange:

Scared? Nebuďte! Orange sa javí ako veľmi ťažké farby sa rozbehnúť, ale to nemusí byť pravda! Ak ste sa vyhýbať tučným vzhľad oranžovej rúžu, ako je Mac Morang, skúste miernejší prístup miesto, bronz Orange z radu Maybelline Colorsensational je skutočným ísť do pre jemné oranžovej pery, až budete pracovať až odvahu rock tento zastrašujúce farby k jeho najplnšie, ktoré ste mali, mandarínka je farba roka, po tom všetkom, udržať oči neutrálne, ale dobre definovaný je dobrý prístup, tlmené odtiene na oblečenie najlepšie s týmto pery, takže je to skvelé pre noc v ten malý čierne šaty. Keď máte pocit, statočný dosť robiť ísť try Faces Vlhkosť Rich rúž vo francúzskom Rose (áno, jeho oranžová!

load...

4. Fialová:

Jo, čítal mi pravdu! Purple je zvyčajne smoliar do rúžov, ale budete prekvapení, koľko to môže oživiť svoj vzhľad! Ak nie ste fanúšik, môžete fušovať v nej výberom ružovej rúže so silnými fialovými odleskami, spravodlivejší koža krásy môžete vyskúšať levandule a tie temnejší, slivky založené odtieňov. Colorbar Velvet Matte a Maybelline Color senzačný Rúže majú šialené rad levandule, sliviek a fialovej! A Lakmat je 9 až 5 má krásny tlmené fialová s názvom Purple Haze, prečo nie brať skok viery, pretože pravda, fialová je neutrálny, rovnakú kombináciu červenej a modrej, nosiť to správne, a to môže vyhovovať nikomu!

5. Červená:

Táto farba, ktorá definuje teplo musí byť hitom v lete! Nosiť to viac ružové alebo modré, ak ste v pohode a viac na oranžovú, ak ste v teple. Naprostá odtieň je ideálny pre deň a ťažšie úprava, musí mať pre prskající letné Date Night! Rozhodne skúste použiť červený rúž ako škvrna s leskom pre jednodňové vzhľad letným. Skúste guľatý rúž Nyx do ohňa za pinky červené, skúste Colorbar Velvet Matte Hot Hot Hot a Maybelline fatálne Red za čisto červené alebo vyskúšať korálovo červené od Faces Glam Na rúžov, je to najlepšie z oboch svetov!

Odporúčané Články

  • 5 Najlepšie Rúž odtiene pre ženy so svetlou pleťou
  • Top 10 Rúž odtiene pre ženy s tmavou pleťou
  • Top 10 Brown Rúž značky v Indii
  • Top 10 Fialové Rúže v Indii

load...