Makeup

Najlepšie modré laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie modré laky na nechty - naša špička 10

Jasné farby vždy náročné na seba, ale v lete je ideálny čas, aby sa leští, že by ste za normálnych okolností vyhýbať. Blues sú jedným z nich. Čo viac vás osviežiť a pripomenie vám na pláži v priebehu leta, než pekný kabát jasne modré nechty na vašich číslic. Modrý lesk možno odvádzať každý za predpokladu, vybrať ten správny odtieň. Siahať od ľahkých sypkých blues na tučný neónových tie sú k dispozícii mnoho variácií. Tu sú niektoré docela modré lak na nechty odtiene pre vás oživiť svoje nechty v tejto sezóne:

Väčšina Nail Polish odtiene modrej Úchvatný

1. Essie fascinovať:

Ovládnuť je zaprášený kráľovská modrá v crème povrchovou úpravou. Tento odtieň je potrebné mať pre leta. Perfektné rozjasniť aj nudný deň. Povrchová úprava je veľmi lesklý, takže môžete preskočiť vrchného laku. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

2. China Glaze Pre Audrey:

Ak máte obavy nosiť modrý lesk, toto je stávka na istotu, aby sa pokúsili. Pre Audrey je svetlo modrá farba s nádychom zelenej v crème úpravou. Táto farba sa podobá slávnej Tiffany Blue. Je to odtieň môžete nosiť každý deň. Vyžaduje dve vrstvy.

3. China Glaze First Mate:

To je jeden z najviac jedinečných odtieňoch modrej. Prvý Mate je zaprášený námornícka modrá odtieň v crème povrchovou úpravou. Je to ďalší z tlmených blues, že niekto môže nosiť. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

4. Čína glazúra Secret Peri-Wink-Le:

Secret Peri-Wink-Le je pravda, zimozeleň modré v crème povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

5. China Glaze Up All Night:

Up All Night je nádherná tmavo modrý lak na nechty v kovovom prevedení s ton leskom v ňom. Aj v tomto prípade modrý podobá čiernej. Niekoľko kamienky cez toto bude mať glam kvocient na ďalšiu úroveň. Vyžaduje tri vrstvy.

6. OPI Can not Let Go:

Toto je môj obľúbený zo všetkých. Nemožno Let Go patrí OPI je Liquid Sand Collection, ktorá Som zamilovaná. Je to tmavo modrá lesk s jemným námestia a stredné šesťuholníka sa blyští v ňom s piesočnatým povrchom. Vyžaduje dve vrstvy.

7. China Glaze Sexy In The City:

Tento odtieň mi pripomína hlboké modré more. Sexy In The City je jasne modrá s množstvom leskom v ňom. Dokonalý lesk na seba, zatiaľ čo visí von na pláži. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Essie Midnight Cami:

Skúste toto, ak chcete, očarujúce náhradou za pravidelné černochov. Midnight Cami je tmavo modrej farby nabitý množstvom lesk. Modrá je tak tmavý, skoro to vyzerá čierno. Opcie na večer von. Vyžaduje tri vrstvy.

9. China Glaze Passion v Pacifiku:

Vášeň v Pacifiku je celkom tyrkysovo modré s leskom v ňom. Zelenkavá modrá odtieň je veľmi unikátny farba robí. Vyžaduje tri vrstvy.

10. China Glaze búrka:

Búrka je brčál modrá s leskom v ňom. Dosť podobné tajné Per-Wink-Le ale blyští. Vyžaduje štyri kabáty kvôli jeho úplnej konzistencie.

Toto je zoznam našich najlepších modrej nechty na trhu. Ktorý z nich sa vám páči najviac? Ešte povedzte nám v komentároch nižšie! Tiež si môžete stiahnuť nail art aplikáciu pre módne vzory na nechty, francúzsky, svadobné a mnoho ďalších, aby vyhovoval vašim potrebám.

Obrázok: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...