Makeup

Najlepšie produkty Spa Manicure

Najlepšie produkty Spa Manicure

Nechceme mať za zlé, ak ste neboli schopní si sami kúpele manikúru v poslednej dobe. Náročné zamestnanie, deti, domáce rutiny, náklady a tak mnoho ďalších dôvodov môže účinne držať čo najďalej od toľko potrebnú manikúru. Avšak, všetky vyššie uvedené nie je dosť pre nedostatočne udržiavaných nechty a ruky dôvody, aby vyriešiť vaše dilemu sme prišli so zoznamom produktov a všetky know-how pre vás môcť vychutnať kúpeľnú manikúru na samotné doma. Čítajte ďalej, ak ste proste nenašiel čas na návštevu svojho najbližšieho kúpele pre manikúru a vedia veľmi málo alebo nič o tom sami.

Každý dobrý manikúra kit kúpeľa by mala obsahovať 5 základných produktov. Dobrý klinec vyrovnávacej pamäte alebo súbor, nožnice na nechty, kožičku odstraňovač, masážny krém a lak na nechty. Tu je pohľad na hornú päť manikúra výrobky sú ideálne pre robí svoje vlastné manikúru doma.

Top 5 kúpeľným Manikúra Products

1. Colorbar QuickFix Four Way Nail Buffer:

Vzhľadom k tomu, názov manikúra výrobky naznačuje, The Colorbar QuickFix Four Way Nail Buffer je ideálny produkt, aby vaše nechty v tvare a podal naozaj rýchlo. To jasne ružové klinec vyrovnávací blok s každou stranou číslované prichádza s pokynmi pre správne použitie. Začnite s drsnou tvarovanie súboru a končí s hladkým povrchom poľskej.

load...

Cena: 175 Rs

Hodnotenie: 4-5

2. Nožnice na nechty Scholl:

Táto dvojica nerezových nechty od značky Scholl je ideálny pre nakrúcanie, že prvý krok v tom svoj vlastný kúpeľné manikúru doma. Tie sú zaistené životnosť tohto výrobku ako Scholl je známy medzinárodne pre svoje vysoko kvalitné topánky a prichádza s vlastnou orezové klinec výrobku tak, aby vaše nohy zodpovedá vášmu vysoká kvalita a price topánky pohode.

load...

Cena: 125 Rs

Hodnotenie: 4-5

3. Oriflame kožičky Remover Gel:

Aby bolo možné dosiahnuť tento perfektné kúpeľnú manikúru doma je nevyhnutné postarať sa o zablúdených kožičky a Oriflame kutikuly Remover Gel je práve pre tento účel. Obohatený s výživným dobra uhorky a paradajkovej šťavy spolu s sladkých mandlí a olivového oleja, tento produkt je vhodný pre zmäkčenie a zatlačenie zblúdilých kutikuly. Naneste ju na vás kožičku, počkajte 3 minúty a potom jemne zatlačte pomocou aplikátora, tento produkt je ideálny pre dobre odvedenú prácu a ktoré bolo vykonané rýchlo.

Cena: 170 Rs

Hodnotenie: 4,5-5

4. Lak na nechty Colorbar:

Po vyčistení si svoje nechty odlakovač alebo obrúsky, platí Colorbar lak na nechty k dispozícii v devätnástich nádherných odtieňov. Ako už názov napovedá Colorbar Vám ponúknuť širokú škálu odtieňov laku na nechty, ktoré zostávajú na dlhšiu dobu a nie sú ľahko zlomiť. Choď gothic a experimentovať s polnočnej čiernej farbe laku alebo držať ženská a ísť na šarlátovo červená. Colorbar lak na nechty series ponúka odtieň pre každú náladu.

Cena: 110 Rs

Hodnotenie: 4-5

5. Biotique Bio Nyctanthes Krém na ruky:

Ideálne pre uvedenie dotvára vášho osobného manikúru rutina Bioteque Bio Nyctanthes Krém na ruky využíva Ajurvédske a biotechnológie prísť s dokonalým produktom ručnou starostlivosti. Táto antibakteriálna formula účinne udržuje ruku voľnú choroboplodných zárodkov. Obohatený o dobrote prírodných bylín, ako nyctanthes, indické šialenejšie, Margos kôry, slnečnicový olej a červené santalové drevo, tento účinný krém nabudí pokožku, vyrovnáva tón pleti, odstraňuje škvrny a pehy, udržuje pokožku bez nežiaducich infekcií, upokojuje a skrášľuje vašom ruky.

Ideálne nielen pre po manikúru, ale aj každodenné použitie, tento výrobok Bioteque udržia vaše ruky hydratované a hľadá mladých. Naneste dostatočné množstvo krémom na ruky z Biotique a vmasírujte do pokožky, kým sa úplne vstrebáva a vašu manikúru doma úspešne dokončená.

Cena: 180 Rs

Hodnotenie: 5 /

load...