Makeup

3 tipy na make-up pre veľké oči

3 tipy na make-up pre veľké oči

Keď príde na tom naše očný make-up, že všetci máme rovnaký cieľ: zlepšiť naše oči. A ak budeme mať veľké oči, hľadáme spôsoby, ako to vyzeralo jasnejšie, väčšie a viac nahor.

Ale, ako si zistiť, ktoré vyzerajú bude pracovať pre svoj tvar očí? Pre začiatok, to je dôležité, aby vám spoznať svoj tvar očí. Akonáhle ste správne pochopili, posilňovanie, transformuje alebo dokonca definovanie individuálny tvar bude jednoduchšie.

Dobrá vec s veľkým tvare oka je, že je jednoduchšie urobiť a môžete si vybrať z radu farebných variantov. Ďalšia plocha na viečkach umožňuje kombinovať 2 - 3 farby naraz. Takže, čítanie dopredu objaviť tri make-up tipy, ktoré lichotia svoje veľké oči...

load...

Eye Makeup Tipy pre veľké oči

1. Dymové oči:

Tie by mohli byť na rutinné použitie čierne očné linky a očné tiene, ale je najvyšší čas skúsiť niečo nové. Vidieť, že to má zmysel s veľkými očami, nemáte naozaj starať o začlenení nových odtieňov alebo techniky. Okrem toho, farby sú oveľa zaujímavejšie a lichotivé taky.

Začať budovať dráma vo viečkach uplatnením odtiene ako šedej či hlbokých gaštanovo tóny - čo vyhovuje tvar to najlepšie - na hornej časti veka a späť do dutiny oka. Potom, čo urobil, sa rozmazaniu štetec a miešať farby von zo svojho lashline vytvoriť mäkké fade.

load...

Môžete sa tiež rozhodnúť pre trblietavé očné tiene, ktoré vyzerá úžasné na veľkými očami a okamžite vám poskytne očarujúce vzhľad. V podstate, môžete použiť akúkoľvek farbu, ktorá sa zhoduje s vašou šaty alebo pier.

2. Tmavo Očné tiene:

Základným pravidlom v make-upu: Čím tmavšie očné tiene, tým lepšie. A to je preto, že tmavá farba ustupuje priestor a veľkosť. Kým svetle, svetlé farby zdôrazniť a zostriť vaše tvárové rysy. Tak sa vyhnúť bledé a nahé farby a rozhodnúť sa pre tmavšie odtiene dať efekt tieňa pre vaše oči. Oprášiť doplnkové tmavšie farby na viečkach, aby kontúry a dramatizovať vaše oči.

Tmavé očný make-up vyzerá skvele, keď používate najtemnejších odtieňov na ráfiku obloženie. Obloženie by malo byť stredne silný až stredné pre horná línia rias. Tenká línia urobí vzhľad prirodzenejšie k tomu, že silná podšívka bude vaše oči vyzerať úchvatne. Tiež, ak chcete, aby vaše vystúpené oči vyniknúť, zabezpečiť upozorniť na svoje spodné riasy rovnako.

3. Falošné riasy:

Pás prírodných falošné riasy prinesie vaše oči rýchlo, takže môžete experimentovať a baviť sa, ak chcete ísť dramatické svojimi veľkými očami. Avšak - tu je naša obľúbená časť - pred použitím vaše falošné riasy pamätať krútiť ako vaše riasy a tie falošné.

Riasa natáčky je najdôležitejšie make-up nástroj pre ženy, a to najmä v prípade, že chcete zväčšiť oči. To pomôže vašej rias oddelené a na oplátku budú dodať, že perfektné fold až na koniec, ktorý umožní plnšie efekt. Odporúčame Shiseido riasa natáčky - jednoduchý dôvod za váš dokonalý, U 'tvar rias.

Potom, čo urobil curling svoje Falsies, držať ich na vašich očiach a platí - čo nazývame našej spásou pre make-up - dobrú riasenku. Odporúčame Maybelline Great Lash Mascara, to môže robiť vaše oči vyzerať väčšie a silnejšie v žiadnom momente. Len sa snažím držať 3 - 4 nátery do vonkajších rohov a spodné riasy oka vytvoriť tvar srna vzhľad.

Dúfam, že sa vám páči tieto tri jednoduché tipy, ktoré vám pomôžu vaše veľké oči pop! Ak máte nejaké návrhy, prosím, neváhajte a napíšte nám komentovanie nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

load...