Makeup

Krásne očné make-up návod inšpirovaný Deepika Padukone

Krásne očné make-up návod inšpirovaný Deepika Padukone

Deepika Padukone, Bollywood najnovšie idol, nie je len talentovaná herečka, ale aj štýl diva! Vždy podarí pristane s bezchybným bohatou hnedom tónu pleti. Nosí nádherný mačka očné linky vzhľad s tučnými červenými perami sa sebaistotou. Deepika prijal toto už populárnej make-up pohľad na stratosfére výšky! To je určite jeden z najvšestrannejších a klasický vzhľad, všetkých dôb obľúbené u všetkých milovníkov make-up. Môžete ho Šport pre party, dátum, večer von s rodinou alebo len, zatiaľ čo visí von s priateľmi. Tento make-up pohľad môže vyzerať nádherné aj počas formálneho večera. Som si istý, že každý z vás nájde mnoho dôvodov, prečo vyskúšať tento nádherný make-up vzhľad!

Deepika Padukone Eye Makeup Tutorial:

Tu je krok za krokom postupom Deepika Padukone očný make-up tutorial o tom, ako sa sluší:

Krok 1:

Aplikovať očný krém na hydratovať vašej oblasti očí. Tento krok pomôže udržať kontrolu nad suchších záplaty, ktoré môžu vzniknúť po aplikácii korektor. Potom sa plné pokrytie korektor a skryť tmavé kruhy pod očami vytvoriť dokonalú základňu. Nastavte korektor s kompaktným práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu produktu.

load...

Začnime make-up očí. Naneste krémovú základňu do svojho očného viečka oblasti odľahčiť viečok pigmentáciu a zvýšiť živosť na očné tiene, ktoré majú byť použité neskôr. Potom jemne rozmazania krémový základ s tuhým plochým očné tiene štetcom.

Krok 2:

Potom sa jemná broskyňová-like krémovo sfarbené očné tiene a aplikovať ju na krémovo sfarbené základne. Tu som použil Elf deň na palete Beach očné tiene pre matný krémové sfarbené očné tiene a potom prikrývali ho mäkkým broskýň červenať od Inglot replikovať soft broskyňovej a krémovej farbe, ktoré Deepika nosia.

load...

Krok 3:

Potom sa matný oranžovo-hnedé očné tiene pôsobiť ako farebný prechod pre vašu záhybov oblasti a začať definovanie zaniknúť plochu. Bránkovisku Oblasť očí možno ľahko nájsť tým, že drží oči otvorené, miesto, kde sa vaše oko zloží a sedí v socket je nekrčil. Tento krok pridá dimenziu a vyvediem vaše zaniknúť priestor dať ilúziu hlbších posadené oči. Použil som Kryolan Matte Blush v Mocha ako očné tiene, aby si tento krok právo.

Krok 4:

Použite matný tmavo hnedé očné tiene a začať definovať bránkoviska, mierne silnejší ako v predchádzajúcom kroku pridať väčšej hĺbky vašich očí. Tento krok môže byť ľahko dosiahnuté použitím našuchorený prelínanie kefu a napodobňujúci pohyb stierače cez ohýbacie oblasti očí. Tu som použil Avon Mocha očné tiene paleta v strednodobom matnej hnedej očné tiene. Potom platia rovnaké očné tiene na spodnej línie rias vyrovnať make-up očí. Naneste akt Kajal na čiare ponoru vašimi očami as Deepika udržal oči nahý na tomto obrázku. Tu som použil Oriflame Nude Kajal.

Krok 5:

Očné linky je najdôležitejšia definícia pre oči v tejto make-up vzhľad. Potom sa tmavou čiernou gélovou vložkou alebo tekuté očné linky a začať kresliť hrubú čiaru na svojej hornej línii rias, pomaly krídlo z vložky v ostrom konci. Použil som Kryolan čierne očné linky dostať tie tmavé čiary.

A je hotovo! Nie, nemusíte byť Deepika klon pristane! Ale tento make-up look predchádza Deepika! Aby to vyzerať vaše vlastné! Ešte skúste tento make-upu ako Deepika Padukone a pristane. Spárovať tento očný make-up s tučným červenou rúžom na rock jednej zo strán, alebo večer. Jedná sa o klasický vzhľad, ktorý nikdy nezostarne. Experiment s make-up kit, nie len držať osvedčeného Kajal a rúžu!

Bol to tutorial užitočná? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie. A ak budete potrebovať vysvetlenie týkajúce sa výukový program, neváhajte sa opýtať.

Odporúčané články:

  • Angelina Jolie Makeup inšpirovaný Eye - výučba s podrobnými krokmi a obrázky
  • Priyanka Chopra inšpirovaný make-up Eye - výučba s podrobnými krokmi a obrázky
  • Katrina Kaif Inšpirovaný očný make-up Tutorial - s podrobnými krokmi & Fotografie

load...