Makeup

Najlepšie maskéry k dispozícii - naša top 10

Najlepšie maskéry k dispozícii - naša top 10

Možno ste vyskúšali všetko dostať, že perfektné pleť a zlepšiť ich stav. Ale niekedy, pričom výpomoc v skutočnosti nie je tak zlý nápad, najmä keď ste v reálnom zhone. Chcieť zázračný produkt pre vašu pleť okamžite zakryť chyby a porodíš žiarivý vám nie je nereálne vôbec!

A to je miesto, kde concealers pop priamo Pozrime sa na niektoré z najlepších pevných concealers.:

1. Deborah Milano Perfect Korektor:

Kúpiť Deborah Milano perfektné Concealer @ www.amazon.in/deborah-milano-perfect-concealer tejto najlepšie pevné korektor palicu od Deborah Milano je ideálna pre maskovanie tých tmavé kruhy pod očami, a zároveň skrýva drobné nedostatky a chyby. Ponúkaný v troch odtieňoch, krémová concealers fungovať ideálne pre všetky indické pleti. Deborah Milano je známe, že ponúkať concealers, ktoré nie sú suchej pleti a vydržia pomerne dlho.

load...

2. Panstick:

Kúpiť Panstick Pre ₹ 175.00 @ www.amazon.in/panstick

To korektor od Coloressence je krémová palicu, ktorá je známe, že bitové ťažký aplikáciu. To znamená, že bude vyžadovať trochu viac schovať tie vady, ktoré sa ďalej môžu spôsobiť, že to vyzerá príliš hotovo. Tento korektor je známe, že je dobré pre suchú a problematickú pleť. Je to najlepšie bodka problémové oblasti a potom škvrnu ju špongiou, dokončenie vzhľad s voľným prášok.

load...

3. Lakmat Absolute White Intense Concealer Stick:

Kúpiť Lakmat Absolútna White Intense Concealer Stick Pro ₹ 500,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-concealer-stick

Keď začal vo veľkom štýle, sú ponúkané ako, the 'korektor pre indické tón pleti, jej obmedzená tieň voľbou necháva mnoho odtieňov pleti nešťastný. Ale potom tí, ktorí majú to šťastie nájsť perfektný zápas vo svojich dvoch odtieňoch, boli blúznenie o tom od tej doby to vyšlo.

Korektor tvrdí, že je veľmi príjemný na dotyk a kĺže po dokonale, dávať ľahké až stredné krytie. Je extrémne dlhou životnosťou a nemá záhyby von. Je známe, že výborne fungujú na suchých i olejových typy pleti.

4. Lotus herbára Natural Blend Swift make-up Stick:

Kúpiť Lotus herbára Natural Blend Swift make-up Stick Pro ₹ 293.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-natural-blend-swift-make-up-stick

To Lotus herbára korektor je známe, že je celkom dobré pre pleť, vzhľadom k jeho vlastnostiach herbára. To je vyhlasoval, že je all-in-one make-up expert. Pôsobí ako nadácia, korektor a kompaktný, a ponúka tiež silu SPF. Funguje vyrovnať tón pleti, zanecháva matný efekt, ktorý nemá bránkovisku alebo upchávať póry.

5.Colorbar Instant Coverup Stick Concealer:

K dispozícii v 2 odtieňoch, tento korektor palicu z Colorbar prichádza v podobe ceruzky. Tento organický korektor v krémovú textúru funguje skvele skryť vady, tmavé kruhy, škvrny, pigmentácie a zamaskovať akékoľvek známky starnutia, vrátane vrások a starnutia škvrny.

Táto dlhotrvajúci korektor je rozmazanie-free, ľahko miešať, aby zodpovedali s tón pleti. Obsahuje tiež antioxidačnými vlastnosťami, ktoré sú dobré pre vašu pokožku.

6. Diana of London Backstage Concealer:

Kúpiť Diana of London Backstage Concealer Pre ₹ 449,00 @ www.amazon.in/diana-of-london-backstage-concealer k dispozícii v 6 rôznych odtieňoch, tento korektor zodpovedá takmer všetky indické pleťových tónov. Má náležitosti, ako je aloe-maslo, vitamín E, bisabolol a olivového oleja, ktoré sú užitočné pre suchú pleť. Jeho dlhotrvajúci a celková funkcia pokrytie pracovať ponúknuť dokonalý lesk.

7. Chanel EstompeEclat Nápravné Concealer Stick SPF 15:

Chanel Korekčné Concealer Stick ponúka vady bez kože priebehu niekoľkých minút. To vám dáva ten žiarivý a zdravý vzhľad, ktorý chcete predviesť v tej špeciálnej party. Pracuje sa skryť tie nechcené škvrny, začervenanie, pehy, akné a dokonca aj jemné linky. Jeho krémovej konzistencie a dlhotrvajúci funkcie, aby to jeden z najlepších produktov ponúkaných na trhu krásy.

8. L'Oreal Paris neomylným Korektor:

Kúpiť L'Oreal Paris neomylné Concealer Pre ₹ 4,020.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-infallible-concealer

To korektor palicu od L'Oréal Paris obsahuje náležitosti, ako je jojobový olej a vitamín E, ktoré sú ideálne pre suché a poškodené pokožky. To tiež pracuje dobre s starnutia pokožky a je známe, že poskytujú vysoko pokrytie. Je pot-dôkaz a zvyknutý rozmazaniu, aby sa pozriete konfekčných. To trvá dlho a je známy veľkú prácu pre maskovanie tie nechcené tmavé kruhy a nedostatky.

9. Shiseido The Makeup Korektor ceruzka:

Kúpiť Shiseido make-up korektor ceruzka na ₹ 12,589.50 @ www.amazon.in/shiseido-the-makeup-corrector-pencil

To korektor od Shiseido funguje ako kúzlo na jemné linky, akné škvrny, pigmentácie alebo tmavé škvrny. Jeho, no-rozmazaniu 'a dlhotrvajúci funkcie, aby to skvelý produkt. Je tiež známe, že zmes dobre ponúknuť dokonalý vzhľad.

10. Olivia Instant vodeodolný make-up Stick:

Kúpiť L'Oreal Paris neomylné Concealer Pre ₹ 4,020.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-infallible-concealer

Rastlinný produkt Olivia sa používa mnoho ako základ aj ako korektor. Ponúkané v 12 odtieňoch, to funguje dobre so všetkými typmi pleti a vyhovuje všetkým pleťových tónov. Ponúka pot-dôkaz a vodotesný vlastnosti a je známe, že dlho nevydrží. Tento produkt tu v zozname je ako čerešnička na torte, pretože je to jeden z tých produktov, ktoré ponúkajú najlepšie vlastnosti aspoň cenu.

Dúfam, že tento článok o najlepších pevných concealers pomôže kúpiť ten správny. Ešte spomenúť svoj obľúbený korektor v poznámkach, ak sme to uniklo von.

load...