Makeup

5 najlepších farieb Elle 18 eye Sparkler

5 najlepších farieb Elle 18 eye Sparkler

Krása spočíva v oku diváka!

Pravdepodobne ste sa musí brať túto ako poetický výbuch. Nie je. Očný make-up je na vzostupe. Girls, vo väčšine prípadov v týchto dňoch, viac zamerať na očný make-up. Jedná sa o, in 'vec. A pre podporu tohto, in 'trend make-upu, tam sú tisíce a tisíce dostupných možností z čoho vyberať.

Sme kazí voľby. Čím viac možností máme, tým väčšia bude zmätok dostaneme. Tak, aby sa život jednoduchší, sme sa rozhodli, ktoré vám pomôžu vybrať jednu takú značku, ktorá vám ponúka kvalitné očný make-up kozmetiky. Spolu s cenovou dostupnosťou.

load...

Jedna taká úspešná značka je Elle 18. Elle 18 špecificky zameraná na mladšie vekové skupiny, pokiaľ ide o ich kozmetiky. Široká škála ich kozmetiky sa skladá zo rúže, lesky na pery, očné vložky a laky na nechty. Elle 18 Očné prskavka odtiene sú očné ceruzky, ktoré prichádzajú v širokej palete odtieňov a sú veľmi cenovo dostupné.

Tieto ceruzky sú veľmi hladké aplikácie a kĺzať na veľmi ľahko. Ceruzky dať veľký nádych do očí. Pretože tieto ceruzky sa ľahko kĺzať, môžete použiť ako krém na očné tiene ceruzky taky.

Musíte určite vyskúšať všetky farby v rozsahu a som si istý, vaša bude milovať ako ja. Som skoro fixovaná s niekoľkých odtieňoch. Sú súčasťou mojich musia-podmienky.

load...

Najlepšie Elle 18 Eye prskavka Shades

1. Elle 18 Eye Prskavka Pencil - Gunpowder:

Ak máte radi, čierna, plus ak máte radi metalíza, je to najlepšia kombinácia pre vás. Tento konkrétny oko ceruzka prskavka v čiernom odtieni je dodávaný s malým kovovým nádychom k nej. Väčšina čierna vložka ceruzky neprídu s kovovým nádychom. Takže choďte do toho a dať to jeden vyskúšať.

2. Elle 18 očí Sparkler -Silver Spark:

Tento Silver Spark oko ceruzka je úžasná jedna. Osobne sa mi páči, pretože na rozdiel od jeho použitie ako vložka, môžem ju použiť aj inak. Možno ho použiť ako očné tiene a tiež ako zvýrazňovač. Je to lacné a veľmi cenovo dostupné. Musí mať pre všetky krásy vonku.

3. Elle 18 Eye prskavky -Blue Blast:

Modrá podložka ceruzka je musí mať v dnešnej dobe. Farebné očné vložky nie sú len vaše oči vyzerajú krásne, ale tiež ísť dlhú cestu zodpovedajúcu vášho oblečenia a make-up. Takže ak hľadáte peknú vreckový priateľská trblietavé modrej farby, potom musíte mať toto.

4. Elle 18 Očné prskavky - Green Grenade:

Green granát pre všetkých milovníkov zelený odtieň. Čo sa mi páči najviac o tejto očné ceruzky farby je, že pomáha pritiahnuť pozornosť k vašim očiam, takmer okamžite. To je vaše oko vyniknúť okamžite a zároveň aby ​​to vyzeralo väčšie! Takže bez premýšľania o tom moc, ísť a investovať do jedného.

5. Elle 18 očné prskavky - fialová Pataki:

Nech sa vám to ise ako očné tiene alebo očné ceruzky, budete padať len v láske s touto tieňa. Môže funk svoj očný make-up bez problémov vôbec. Opäť platí, že fialová môže byť skvelou voľbou farby pre áno. Zvlášť, keď ide o funky stranám. Ja osobne odporúčam túto farbu použiť ako očné tiene, pretože upozorňuje bránkovisku časť krásne. Ako vložka hoci to môže vyzerať trochu príliš ľahké pre indické oči. Avšak, ak máte svetlé oči, potom sa skúste tohle ako vložky.

Tieto ceruzky to rozmazávať ľahko. Takže ak máte záujem o úplne rozmazanie bez farebnej vložky ceruzkou, potom tento rozsah nemusí byť pre vás. Na druhú stranu, nesmieme zabudnúť, že neexistuje žiadna vložka ceruzka, ktorá v skutočnosti nerobí šmuhy vôbec.

Aký je váš obľúbený Elle 18 Eye Sparkler Shade? Už ste vyskúšali niektorý z nich skôr? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...