Makeup

Najlepšie tekuté eyeliners - naše top 10

Najlepšie tekuté eyeliners - naše top 10

Očné tiene sú považované za najlepší priateľ ženská. Minimálna make-up a dotyk očné linky stačí ísť von a zapôsobiť na svet. Tekuté očné tiene sa bežne používajú očné tiene okrem ceruzkou očné tiene a gélové očné tiene.

Poďme sa pozrieť na top 10 tekuté očné tiene.

Najlepšie Tekuté očné tiene

1. Maybelline Hyper Glossy Liquid Liner:

Od tej doby svojho uvedenia na trh, tento výrobok bol bestsellerom. Hoci množstvo by mohlo byť problémom, kvalita hovorí sám za seba. To silne pigmentované tekuté očné linky od Maybelline poskytuje nielen high-lesk lesklý čierny ako uhoľ povrch, ale je tiež veľmi ľahko použiteľné. Takisto zasychá v priebehu niekoľkých sekúnd a je úplne odolné proti vysetrovania. Okrem toho, že zostane na dlhú dobu. To môže byť použitý k tomu odvážne a hrubé čiary, aby si horúcu okrídlené vzhľad alebo možno nosiť obvyklým spôsobom zdôrazniť krásu očí.

load...

Maybelline tiež prísť s Hyper Glossy Runway Pop Liquid Liner do 3 vzrušujúcich odtieňoch očné linky tekutín pre milovníkov farebných očné tiene.

2. Colorbar Precision Vodotesné Liquid Eye Liner:

Colorbar má jedny z najlepších očný make-up produktov, a to dlho opotrebenie ceruzka na oči je určite stojí za vyskúšanie. Poskytuje intenzívnu tmavo čierny povrch, prichádza s plsteným hrotom aplikátora a nemá žiadne problémy rozmazávaniu, lámanie, odlupovanie alebo vyblednutie. To rýchlo schne a môže byť použitý ľudia s citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

load...

3. Lakmat Insta Liner:

Jeden z dostupných najlepších rozpočtu očné tiene, tentoraz stojí ako firma obľúbený ako denné nosenie očné linky. S pekným aplikátorom štetcom, to ponúka atraktívny matný povrch a poskytuje požadovaný Oomph do očí. Mnoho študentov a vysokoškolských diváci prisahajú na tejto malej fľaše - nielen jednoduché na vrecku, ale ľahké a pohodlné pre pravidelné používanie rovnako.

Nemyslíte si, Lakmat mali prísť s viac odtieňov v tejto cenovej relácii?

4. NYX Tekuté očné linky:

K dispozícii v širokej škále nádherných odtieňov, toto je ďalší obľúbený medzi dámami. Aplikátor vám pomôže k tomu myslieť alebo hrubé čiary sú podľa výberu a zasychá v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho elegantné balenie a bohaté farby návratnosť a samozrejme značka robí to stojí za to vyskúšať pre všetkých.

5. Colorbar Farba Intense Liquid Eyeliner:

Táto kvapalina očné linky je k dispozícii v mnohých žiarivých odtieňoch a sú ľahko upútať pozornosť. Rich a pigmentované s celkom kovovým povrchom, Colorbar Farba Intense Liquid Eyeliner pomáha dosiahnuť nádherný vzhľad s jednoduchých oháňa.

6. L'Oreal Paris Super Liner Luminizer:

Ďalšia luxusný výrobok od L'Oreal, jej elegantný obal robí to vyniknúť. K dispozícii v 3 nádherných odtieňov hnedej, orieškovej a modrými očami, to je skvelý tip pre modernú ženu, ktorá chce oči zvýrazniť krásu tváre. Ľahko do práce, s plsťou tip pomáha pri uplatňovaní vložky jednotne pre tie krásne oči, ktoré by zachytiť niečí srdce.

7. Lakmat Fantasy Shimmer Liner:

Ideálna voľba pridať nejaký elán do nudný deň! Táto očné linky od Lakmat nerobí šmuhy, ustúpiť alebo fade. Tieto očné tiene sú silne pigmentovaná s veľmi jemným leskom a sú k dispozícii v niekoľkých odtieňoch ohromujúci vytvoriť ohromujúci vzhľad.

8. Revlon Fabuliner:

To prichádza s presným štetcom, ktorý zaisťuje jednoduchú aplikáciu. Konzistencia je dostatočne tenký pre bežné nosenie, ponúka elegantné matný povrch, vysušuje za menej ako 10 sekúnd a zostane bez známok olupovanie alebo popraskanie kože.

9. Elle18 Black Out Liner:

Jeden z najlepších rozpočtu kúpi, jeho obal je naozaj roztomilé, ako to prichádza v fľaši v tvare hrnca. Poskytuje jet čiernu farbu a je ľahko použiteľná a je určite horúci favorit medzi teenagerov a univerzitných-návštevníkov.

10. Maybelline Eyestudio Hypersharp Liner:

Ďalšia bestseller od Maybelline, tento jemný fix vložka vám pomôže vytvoriť presné, ultra-tenké čiary a je ideálny pre začiatočníkov. Úplne rozmazaniu dôkaz, že zostane na dlhú dobu a môžu byť použité tie s citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Musí vyskúšať, či ste na tekuté očné tiene.

Tak ktorý je váš obľúbený tekuté očné linky?

load...