Makeup

10 najpopulárnejších dizajnov ruky Mehndi pre každú príležitosť

10 najpopulárnejších dizajnov ruky Mehndi pre každú príležitosť

Mehndi je tradične aplikovaná na dlaniach a na zadnej strane ruky. Na Mehndi vzory za chrbát ruky sú zvyčajne väčšie a nie je tak zložitý ako Mehndi vzory na dlaniach, takže sú zreteľne viditeľné.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Posledné Chain Style Mehndi dizajn na ruky

10 najlepších Back Hand Mehndi vzory:

1. Tento typický voľba zadnej vzorov ručne Mehndi je nasávaný pomocou zložitej listov v tvare motívy. Hlavný reťazec listov steká iba prostredný prst, takže krúžky a ďalšie príslušenstvo možno ľahko nosiť na iných prstov, bez toho skrýva dizajn Mehndi. Špičky prstov sú krásne zdobené miniatúrne vzormi. 2. Ten z Mehndi návrhy na zadnej strane je dokonalým príkladom toho, ako môže byť henna používa ako príslušenstvo príliš. Vychádza z prostredný prst na oboch rukách a steká na chrbát ruky do zápästia. Táto konštrukcia úplne podobá šperky, kde kruh je pripojený k prsta, a to sa vzťahuje na chrbát ruky. Vzor je stále veľmi tradičné s kvetinovými motívmi a korálku prác.3. Veľmi moderné twist na tradičné Mehndi dizajn. Vzor sa podobá tribal designu bloku, ktorý beží dolu malíčku. Tento dizajn vyzerá šik a elegantný a môže byť okázalo pre akékoľvek bežné udalosti. Dá sa použiť aj ako tetovanie henou bez použitia mehndi na dlani. 4. Tento arabský mehendi konštrukcie možno nosiť ako pre nevestu a jej priatelia. Konštrukcia sa skladá z jedinej kvety, lístie a popínavé rastliny vzor. Primerané množstvo priestoru je ponechaný medzi dvoma modelmi, čo je veľmi non-chaotický vzhľad. Konštrukcia mehndi na dlani a na zadnej strane sú takmer totožné so sebou. Black mehndi bola použitá pre posilnenie hraníc a pravidelný mehndi bol používaný naplniť celý dizajn. 5. Toto je príklad abstraktné vzor na zadnej strane Mehndi dizajn. Dôraz je kladený na stredu zadnej strane, kde boli použité geometrické tvary na vytvorenie vzoru. Nenájdete používanie tradičných kvetinových a listovej motívy, čím sa táto konštrukcia sa ukáže, že je jedinečný a pritom elegantné. 6. Tento arabský Mehndi dizajn je celkom populárne, a uvidíte, že všade. Vzor je podobná v oboch rukách prechádzajúcich do polovice ramien. Ťažké použitie zdobené lístia a popínavé rastliny s dostatočnou vzdialenosťou robí dizajn vyzerať non-chaotický a elegantné. Tento dizajn je veľmi vhodný pre nevesty. 7. Plánujete atramentu nové tetovanie? Potom skúste to jeden z Mehndi návrhy na zadnej strane, ktorý vyzerá ako tetovanie hennou, bez toho aby prešli bolesť ihiel. To Mehndi konštrukcia sa podobá modernej deň arabskou tetovanie s ružovými púčikmi a listy motívy. Tri podobné vzory sú čerpané na celej strane správne rozmiestnené čo dizajn príťažlivý a vystupovať.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

8. Živočíšne a ľudské postavy sú veľmi časté v indickom mehendi dizajne. Uvedený návrh sa skladá z páva, ktorý pokrýva celú ruku, ale zložité detaily nie sú pridané čo mu dáva veľmi čistý a rafinovaný vzhľad. Miniatúrne modely boli vypracované na všetkých prstoch, podľa ktorého by celková vyzerá jednoducho, ale štýlové. 9. Ešte ďalší arabské Mehndi dizajn, ktorý je jednou z najčastejších vzorov v dnešnej dobe. Výrazné kvetinové vzory sa používajú na vyplnenie ruku, ktoré sú ľahko k designu a ľahko použiteľné. Jeden môže používať čiernu mehndi nakresliť obrys a normálne henna zaplniť dizajn. Tento konkrétny návrh možno použiť akúkoľvek skupinou žien, starých a mladých a pri akejkoľvek príležitosti. 10. Táto ťažká husto Mehndi je vhodný iba pre nevestu. Použitie rôznych druhov Mehndi ako čierne, červené Mehndi Mehndi a normálne henou môže byť videný v tomto návrhu. Malé aj veľké kamene boli umiestnené krásne zlepšiť dizajn. Ako môžete vidieť, malé perly boli tiež nad špičkami prstov dodáva. Skúste tento jedinečný dizajn Ak chcete pridať trochu jedinečnosti k svojmu pravidelnému mehndi.

Snažte tieto krásne a pritom jednoduché Mehndi plány na zadnej strane a nezabudnite post v nižšie vašich snímok. Do tej doby sa postarať a udržať ju štýlový !!!!!!

load...

load...