Makeup

9 fotografií Ankita Lokhande bez makeupu

9 fotografií Ankita Lokhande bez makeupu

Ankita Lokhande je populárny televízny herec, ktorý sa objavil v rade reality show a denné opier. Ona je najlepšie známa pre jej najobľúbenejšie role,, Archana 'v každodennom mydla,, pavitra Rishta' na Zee TV. Partnerom mladé, blížiace sa veľkej obrazovke hviezdy Sushant Singh Rajput, Ankita Lokhande robil jej televízny debut v populárnej reality šou, Zee Cine Stars Ki Khoja 'Season 1 v roku 2006. Ona bola obsadená ako hlavnej ženskej protagonistom Ekta Kapoor populárny denný seriál,, pavitra Rishta 'na Zee TV v roku 2009. Ankita tiež objavila vo štvrtej sezóne celebrít tanečnej show,, Jhalak Dikhla Jaa' spolu s choreografom Nishant Bhatt. Jej vzhľad v komédii Circus Ka Naya DAURE "bol tiež veľmi uznávaný všetkými.

Mladý herec, Ankita Lokhande, ktorí sa jej vstup do sveta indickej televízii len pár rokov späť, má vreciach niekoľko ocenení, čo dokazuje jej talent. Niektoré z populárnych cien Ankita Lokhande získal zahŕňajú Zee Rishtey Awards, New Talent Awards, 3. Boroplus Gold Awards, indický Telly Award pre najlepšiu osobnosti a 5. Boroplus Gold Awards. Temperamentný a odvážny, Ankita vyzerá veľmi očarujúce v každom oblečenie ona vezme si. Verí, že krása vychádza z dôvery a ak ste spokojní, to ukazuje na vašej tvári.

Ankita Lokhande bez make-upu Obrázky:

Pozrite sa na 10 najlepších obrazov Ankita Lokhande bez make-upu.

1. Ankita a Sushant:

Ankita Lokhande získala svoj život partnera v dňoch konajú v pavitra Rishta na Zee TV. Oni sú pravdepodobne najpopulárnejšie on-screen a off-screen pár z nedávnej doby. Obraz tu ukazuje, ako sú kompatibilné so sebou.

load...

2. Ankita Lokhande s krásnym líca:

Ankita Lokhande má šťastie, že má také jamku-ako tváre. Vyzerá ako roztomilé zvieratká s malým nádychom ohmatávať na lícach a pery. To žiadny make-up vzhľad z nej robí vyzerať ešte príťažlivejšie a nádherná.

3. Ankita Lokhande v sárí vyzerá krásne:

Ako populárne, Baho 'indickej televízii, Ankita Lokhande stal zvyknutý na sebe sárí. Pripúšťa, že sárí sa teraz stali jej obľúbené oblečenie. Ona tiež ocitne najpohodlnejšie v sárí. Ankita rada nakupovať v internetových obchodoch, pokiaľ ide o designer sárí.

4. Hot Napriek tomu Simple Ankita s Sushant:

Pozrite sa na tento obrázok Ankita a Sushant! Bez stopy make-upu, Ankita vyzerá skvele v tejto krásnej, červenej off-rameno šaty. Aj keď to nie je veľmi módne vedomej osoba v reálnom živote, vyzerá jednoducho rozkošný bez dotykovej ups.

load...

5. Náhodného štýlu Ankita Lokhande:

Byť osoba, down-na-zemi, Ankita Lokhande palice od ležérne oblečenie väčšinu času. Vyhýba hlasné make-up a dáva prednosť tomu, aby jej dlhé vlasy otvorený vo väčšine prípadov.

6. Ankita Lokhande Vyzerá Pretty in Pink:

Tento ružový oblek vyzerá skvele na Ankita. Snaží sa riadiť svoj čas zo svojho nabitého programu pre sociálnu prácu. Snímok bol zhotovený v prípade Medzinárodného Thalassemia deň.

7. Ankita Lokhande v čiernej a červenej Combo:

Čierna a červená vždy vyzerať skvele k sebe. To je obnovená ešte raz s týmto avatarom Ankita Lokhande. Vyzerá sexy a ohromujúci v tejto čiernej krátke šaty.

8. Bindi a The Beautiful:

Obraz ukazuje úplne iný vzhľad Ankita Lokhande. To ne-up vzhľad sa hodí jej najlepšie. Vyzerá dievča od vedľa v tomto jasnom horčičné obleku. Bindi urobil jej tvár vyzerať ešte krajšie.

9. Ankita Lokhande v Krásne Designer Sare:

Vedeli ste, že Ankita navrhnutý väčšinu svojho sárí nosila na, pavitra Rishta '? Pozrite sa, ako krásne vyzerá na sebe svoj vlastný designer sárí.

Ktorý zo svojho vzhľadu sa vám páči najviac? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...