Makeup

Najlepšie základy základov - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie základy základov - naše 10 najlepších výberov

Je váš make-up doslova topí z vášho tváre? Alebo sa niekedy nad tým, prečo vaša nadácia vždy vyzerá cake a nerovnomerný? Poďme prijať, ďalej len "cake" make-up vzhľad nebol nikdy vo veľkom štýle, a to nikdy nebude. Takže kedykoľvek budete používať make-up, pracuje na svojej základni je pivot krok. Môžete byť odborníkom pri definovaní svoje oči a pery, ale má perfektné plátno pre to je tiež nutné. Rovnako ako ten správny odtieň základu, musíme tiež dobrú náter.

Pre vaše nadácie zostať dlho, budete potrebovať dobrý základ. Táto báza sa nazýva základ náter. Pomáha držať váš make-up na mieste dlho. Dobrým základom základný náter môže byť tiež užitočné, aby sa vyrovnalo so jazvy, ktoré majú prepadnutý a dočasne úrovni kože, úspešne skrýva jazvy.

Teraz, keď sme vás prevedie na primeru veriaceho, tu sú tipy, ktoré vám pomôžu vybrať tú najlepšiu práve pre vás. Takže tu je lopatka na hornom 10 základového náteru na trhu.

load...

1. Mac Prep + predseda Primer:

To Primer od kráse obrie Mac, je skvelé pre ľudí, ktorí nemajú len chcú vytvoriť vrstvu pred použitím nadácie, ale aj ovládať začervenanie a sekrécie ropy do určitej miery. To je ideálne pre pokládku hladký a rovný podklad a je celkom populárny pre vynikajúci výsledok to dáva.

2. Presýpacích Primer Set:

Svetoznáma kozmetická značka, presýpacích ponúka neuveriteľnú sadu Prímom dohromady. Závoj Mineral Primer, s SPF 15, je potrebné použiť ako základný náter, aby sa vaša pleť tak hladké a hebké. Solar Tan Samoopaľovacie Primer je určený pre tých, ktorí milujú slnko-pobozkal žiara na ich tváre. Môžete buď rozhodnúť o použití týchto spoločne alebo oddelene.

load...

3. Laura Mercier Foundation Primer:

Ten pochádza z majster líčenia, Laura Mercier. Tento výrobok by mal byť považovaná za základ v make-up kit nikomu. Získava ďalšie okienka do viac ako ostatné, pretože ponúka bohaté na vitamíny vo formule. To je super ľahký a poskytuje hodvábne hladký povrch a nechá vaše nadácie kĺzať cez svoju tvár.

4. Palladio bylinné Foundation Primer:

Ten je ideálny pre pleť vedomé veľa. Ako už názov správne napovedá, Palladio bylinné základom primer poskytuje dobrú ochranu pre vašu pleť a zároveň slúži jeho primárny účel. Zložky nájdené v podpore produktov krvného obehu sa a upokojuje pleť príliš. Takže ak nechcete byť príliš krutý na koži, pokračovať a investovať do tejto jednej.

5. Smashbox Photofinish Color Opravujem Foundation Primer:

Najlepšie časť o tomto produkte je, že pomáha odstrániť zafarbenie. Má luxusne hodvábne hladký povrch. Tento produkt sa dodáva v troch rôznych farbách a každý z nich môže byť použitá pre špecifické účely. To je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí majú fotoaparát.

6. Stila Hydratačný Primer SPF 15:

Stila má hydratačný primer je kovanie produkt pre ľudí s suchú pleť. To hydratuje pokožku a zároveň pôsobí ako základný náter. Má tiež prísady proti starnutiu a poskytuje ochranu pred slnečným žiarením. Takže svojím spôsobom, je dobrým základom základný náter, ktorý môže byť žalovaný ako výrobok pre starostlivosť o pleť príliš.

7. Filozofia za jasného dňa Akné Clarifying Primer:

Tento jedinečný primer z filozofie upútal pozornosť mnohých vďaka svojej jedinečnej ponuky. To slúži ako vynikajúci základný náter, ktorý poskytuje dobré pokrytie pri prevencii a liečbu akné tiež. To dáva prášok, ako je úprava a zostane nadlho taky.

8. NYX HD Primer:

Tento primer je trochu iný, než väčšina ostatných priméry na báze silikónu, ktoré ste mohli použiť. To má viac kvapalného textúry. Je to cítiť trochu lepkavé, keď ste prvýkrát použiť. Ale akonáhle sa platí základom, na tom, že sa necíti lepkavá potom. Pomáha pri držaní nadácie dlhšie. Biely odtieň je to použiteľné pre takmer všetky odtiene pleti.

9. Revlon mimo prírodné vyhladzovanie Primer:

Táto nadácia primer vám dáva skvelé výsledky a je šetrnejší k peňaženke taky. To vám dáva najlepšie pokrytie a umožňuje bezproblémové používanie základu. Je ľahký a je možné nosiť na dlhé hodiny.

10. Mary Kay Foundation Primer:

Tento primer zaisťuje kĺzať cez kožu bez námahy. Je to ľahký, nemastný, bez parfumácie, non-comedogenic a bohatá na minerály taky. Je vhodný pre všetky typy pleti. To trvá tak dlho, ako je 9 hodín.

Tak to bol vrchol 10 základové nátery pre vás z čoho vyberať. Od tejto chvíle je potrebné si uvedomiť, že toto je jeden z týchto kozmetických výrobkov "musí chýbať. Dúfam, že vám to užitočné, zatiaľ čo vyzdvihnutie základový náter pre seba. Prosím, nechajte nám svoje pripomienky nižšie. Ďakujem!

load...