Makeup

10 fotografií Hansika Motwani bez make-upu

10 fotografií Hansika Motwani bez make-upu

Z anjelský detské umelca, do veľkého časového filmu superstar - Hansika Motwani prešiel dlhú cestu! Hansika bol najprv videný v televízii ako jeden z neposlušné stáda v seriáli, Shaka Laka Boom Boom '. Potom sa presunul k veľkej obrazovke a pracoval s veľkými menami ako Hrithik Roshan a Prieto Zinta vo filme, Koi Mil Gaya '. Nedošlo k žiadnej ohliadnutie za túto krásu. Dnes Hansika Motwani je panujúce kráľovná južnej indický filmový priemysel. Ona robila jej Tollywood debut v roku 2007 a bol na koni na vlne popularity od tej doby. Pôsobila tiež v Bollywoodu vo filme, Aap Ka Suroor 's hercom / spevákom Himesh Reshammiya.

Okrem toho, že dobrá herečka, Hansika je populárny pre jej prirodzenú krásu. Jej nevinné dieťa-ako úsmev môže preraziť aj tie kamenné srdce. Niet divu, že má základňu fanúšikov, ktorých súčasťou sú muži a ženy všetkých vekových kategórií. Ona je tak roztomilý, ako môže niekto nie ako ona? Celé jej osobnosť je to dieťa-žena. Urobila čelí kritike za jej bacuľaté postavy, ale ako dobrý šport, Hansika vzal kritiku v dobrom duchu a dnes vystatuje štíhle telo. Na rozdiel od iných div, Hansika preferuje, aby make-up zadarmo, rovnako ako je to možné. A prečo nie? Má bezchybnú pleť, ktorá svieti pri dobrom zdraví a mladosti. Prečo by mala schovávať ho za vrstvami make-upu?

Najlepšie fotografie z Hansika Motwani bez make-upu

Takže tu vám prinášame 10 inštancií Hansika Motwani bez make-up hľadá jej najlepšie!

1. Hansika - fitness Freak!

Áno, Hansika je fitness šialenec! Ona nasleduje prísny cvičebný režim v kombinácii so zdravou stravou. To je tajomstvo za jej novo nájdené štíhlej postavy a krásnej tvári. A jej pleť vyzerá svieža ako vždy!

load...

2. Hansika v jej Pohodlné štýle

Dostal milovať dievča, ktorá môže niesť dobrý doplnok! Hansika rád nosiť všetko dôležité na jednom mieste. Na tomto obrázku, keď sa obrátila pokorný slučku do módne vyhlásenie. Pohodlie a štýl!

3. Hansika so svojimi priateľmi

Tento úprimný obrázok ukazuje zábavu milujúci herečka žijúca ho so svojimi priateľmi. Ona vyzerá nádherne v čiernych šatách aj bez make-upu. Tento neformálne avatar je veľmi zmyselné a príťažlivé. Jej dobre tónovaný telo je zvýraznená strih šiat.

load...

4. Hansika At Médiá Event

Na mediálnu udalosť, Hansika nesie ležérne a elegantný vzhľad s pokojom. Čierna je jej obľúbená farba a kombinácia s modrou naozaj vyzerá úžasne. Tieto glares dokončiť celý športový vzhľad.

5. Hansika audítorov č Makeup Pozrite sa na fotenie

Tu si môžete prezrieť svieži a nový vzhľad pre fotenie. Tento obrázok je dokonalým príkladom toho, prečo Hansika nepotrebuje make-up. Pleť je žiariaci a telo vyzerá perfektne. A vysoké podpätky proste vyzerajú úžasne!

6. Hanisika je Girl Next Door Look

Jednoduchý a štýlový dievča od vedľa vzhľad podčiarkuje jej nevinnou tvárou; a jej úsmev je tak roztomilý ako predtým. To je stále z filmu, ale je dokonalým príkladom pohľadom žiadny make-up.

7. Hansika Zero Makeup Look

Hansika rada experimentovať s farbami. A jej láska k ofinou je dobre známa. V tomto pic, vlasy sa nedbalo urobil a ona má nulovú make-upu a napriek tomu dokáže vyzerať ako milión dolárov!

8. Hansika na vonkajšie Shoot

Hansika nespráva ako obvyklé diva. Nie umiestnenie je príliš tvrdý pre ňu i no stunt príliš tvrdý! Je to poriadne herečka, ktorá miluje výzvy. Tento obrázok je z vonkajšej natáčania a Hansika vyzerá úplne úchvatne tu.

9. Her Down To Earth Look

Opäť, v mediálnej udalosť, môžete vidieť, ako Hansika vyzerá tak na zem, bez toho aby bola ohrozená na štýl. Žiara vidíte tu je úplne prirodzenejším nie je potrebné pre chemický naložený červenať na!

Casual Look 10. Hansika je

Hansika vyzerá elegantné a štýlové, bez ohľadu na to, ako náhodný jej celkový vzhľad je. Jej prirodzená krása nepotrebuje kefy a rúžu, svieti von tak ako tak. Tu vlasy vyzerá prirodzene a vyzerá dobre v tomto jednoduchom fúkaciu vysuší vzhľad.

Hansika Motwani je pracovitá herečka. Pracuje na jej herecké schopnosti a tiež jej tela. Jediná vec, ktorú nepotrebuje pracovať, je jej tvár. Že je Bohom daný dar!

A teraz, čo je váš verdikt o týchto obrazov Hansika bez make-upu! Do podeliť o svoje komentáre s nami!

load...