Makeup

Ako urobiť nohy mäkké

Ako urobiť nohy mäkké

Popraskané päty sú nielen nepríjemné, ale aj bolestivé. Viete, že roaming o s popraskané päty je kompletný ne-ne. Takže, budete mať o skúšať nové spôsoby, ako skryť vaše nohy, a čím viac sa schovať, tým viac nepríjemné cítite.

Popraskané nohy môžu byť výsledkom dehydratácie, nesprávne strave a na sebe zlé druhy obuvi. Je to vždy prednosť začať užívať preventívne opatrenia pred päty začnú praskať a nakoniec viesť k bolesti a krvácanie.

Takmer každý z nás vedieť o normálnych pedikúra tipov doma. Teraz hovorme o niektoré iné ako rutinné pedikúru tipy starostlivosť o nohy. Nižšie sú uvedené niektoré jednoduché tipy každodennú starostlivosť o nohy, ktoré môžete vždy prijať na liečbu popraskané nohy a získať hladké a bezchybné nohy. Tu sú niektoré tieto opravné prostriedky -

load...

Nápravné opatrenia pre mäkké nohy

 1. Použiť jedlá sóda
 2. The Magic Of Banana
 3. Denné upratovanie režim
 4. Wonder olivového oleja
 5. Použitie Ocot
 6. Skúste mätová silica
 7. DIY Scrub
 8. Zaobchádzajte s ňou preto s medom
 9. Najlepšie Natural hydratačné - Milk
 10. Namočiť nohy vo vlažnej vode
 11. Zaobchádzať mozole
 12. Vyčistite špinu pomocou čistiaca ihla
 13. Odobrať hangnails
 14. Trim Nechty Pravidelne
 15. Buff Nechty
 16. Udržiavať nohy v suchu
 17. Aplikovať Base Coat
 18. Očistil nohy s antibakteriálnou riešenie
 19. Wash obuv

1. Pomocou Soda

Tu musíme najbežnejšie prísadu z kuchyne! Pridajte dve polievkové lyžice jedlej sódy do teplej vody a namočiť nohy v kvapaline po dobu asi pol hodiny.

Pre maximálny úžitok, môžete pridať kúpeľové soli do neho. Soľ do kúpeľa je ľahko dostupné na trhu a pomáha zvláčňujú pokožku a uvoľniť svaly.

Opakovať pravidelne!

Späť na obsah

2. The Magic Of Banana

Banana je tropické ovocie, ktoré sa môže pochváliť radom zdravotných výhod. Je to dokonca pomáha liečiť super-popraskané nohy bez akýchkoľvek ťažkostí.

load...

Bič si zrelý banán v mixéri a aplikovať pastu rovnomerne na nohy. Nechajte zaschnúť po dobu 10 minút a potom ju umyte teplou vodou. Skúste tento liek raz týždenne, a dosiahnuť požadovaný výsledok.

Ak sa chcete dozvedieť o viac dávok asi banánu, pozrite sa na tento odkaz:

Http://www.stylecraze.com/articles/powerful-reasons-to-eat-banana-daily/?ref=n1

Späť na obsah

3. Denné čistenie režim

Nasledujúce prísny režim pre čistenie nohy pravidelne, je veľmi dôležité. To zabráni hromadeniu odumretých kožných rovnako ako chrániť pokožku pred vysúšaním a odlupuje.

Všetko, čo musíte urobiť, je každý večer pred spaním dodržiavať jednoduchý postup. Stačí pridať trochu soli do teplej vody a namočiť nohy v ňom po dobu 10 minút. Až budete hotoví, pat je suchý, a sledovať ho s dobrou hydratačný.

Nosiť ponožky, zatiaľ čo spia prispeje k zámku v vlhkosti.

Späť na obsah

4. Wonder olivového oleja

Olivový olej je skvelý hydratačný, najmä pre suchú pleť. Najjednoduchší spôsob, ako sa ponoriť vatový tampón do olivového oleja a aplikovať ich do postihnutých oblastí. Jemne masírujte krúživými pohybmi a akonáhle budete hotoví s masážou, nosiť ponožky a nechajte vaša pleť absorbujú olej. Opláchnuť si nohy po hodine.

Pre maximálny úžitok, nechajte olej na kožu cez noc a opláchnite budúci ráno.

Späť na obsah

5. Pomocou Ocot

Pripravte teplé máčať doma pridaním jablčného octu na neho a liečiť škaredé a suché praskliny na pätách!

Môžete tiež pridať dve kvapky misky umývanie v kvapaline pre lepšie výsledky.

Späť na obsah

6. Skúste mätová silica

Každý deň použiť nejaký mätový olej na vaše popraskané päty pred spaním do postele. Antiseptické vlastnosti prítomné v oleji zabije nielen choroboplodné zárodky a baktérie, ale tiež zabrániť vám dostať infekcia. To tiež zníži bolestivosť. Je to jeden z najjednoduchších domáce opravné prostriedky sa liečia popraskané nohy.

Späť na obsah

7. DIY Scrub

Doprajte svojim suché a popraskané päty s týmto jednoduchým domácim drhnúť. Môžete túto kroviny zmiešaním ovsené vločky s citrónovou šťavou. Aby pastu a aplikovať na postihnuté päty po dobu asi 30 minút a potom ho opláchnite studenou vodou. Môžete tiež použiť jojobový olej alebo vazelína miesto citrónovou šťavou.

Späť na obsah

8. Ošetriť medom

Med má mnoho liečivé vlastnosti a je vynikajúci produkt pre pokožku. Namočte nohy do vedro teplej vody a pridajte šálku surového medu do neho. Každý deň opakovať za cca 10 až 15 minút a povedať zbohom do sucha.

Späť na obsah

9. Najlepšie Natural hydratačné - Milk

Pripravte teplé nohy máčať pridaním šálky horúceho mlieka do nej a namočte si nohy v nej už dlhšiu dobu. Urob to každý deň a čoskoro milujte svoje mäkké nohy!

Späť na obsah

10. Namočiť nohy vo vlažnej vode

Raz alebo dvakrát týždenne, máčať si nohy vo vlažnej vode zriedenej dvoma lyžicami morskej soli po dobu asi 20 minút. Potom zoškrabať mŕtve bunky s miernym nohy drhnúť alebo pemzy.

Späť na obsah

11. Treat mozole

Ak máte problém s mozole alebo popraskané päty, potom sa pred spaním použiť heavyweight hydratačný krém po kúpeli každý deň alebo v noci. Použitie silnej vrstvy krémov, ako je Nivea alebo crack krém.

Späť na obsah

12. Vyčistite Nečistoty možno čistiaca ihla

Vezmite čistiace ihlu nečistoty pre nohy alebo môžete tiež použiť opačný koniec pupienok odstraňovač vyčistiť všetky nečistoty zo strán nechty na nohách, najmä palca. Buďte veľmi opatrní, aby bodnutie vnútri nechty. Môžete tiež použiť špicatý koniec vyrovnávacej pamäte z nerezovej ocele nechtov. Vyhnúť zhrdzavené čistenie špina ihly a vždy čisté a nerezovej ocele ty. To vás chráni pred akýmikoľvek plesňových infekcií.

Pozor: Prosím, nepoužívajte šijacie ihly alebo zatvárací špendlík za to.

Späť na obsah

13. Vyberte hangnails

Šrot a odstrániť hangnails alebo mŕtvy visiace kožu zo strán pomocou odstraňovač kožičky. Stačí švihnúť opatrne nad visiace kožu v opačnom smere. Nie ste nutne tlačí kožtičiek tu. Ja osobne nemám radšej tlačí kožtičiek späť (to je moja voľba), ale ja zoškrabať visiace kože.

Späť na obsah

14. Upravený Nechty Pravidelne

Čalúnenie nechty aspoň raz za dva týždne. Nosiť dlhé nechty nie je moc hygienické, elegantný alebo dokonca v bezpečí. Ak sa dostanú príliš dlho, budú nečistoty hromadí v nich. Okrem toho je tu tiež možnosť ich lámaniu a odíde s živou kožu.

Späť na obsah

15. Buff Nechty na nohách

Buff nechty, ako a kedy je to možné. To je rovnako dôležité ako leštenie nechty. Nezabudnite buff a lesk prsty nechty, pretože potrebujú rovnakú starostlivosť ako vaše nechty.

Späť na obsah

16. Uchovávať nohy v suchu

Ak vaše nohy pot a rozdávať zápach, alebo budete musieť nosiť topánky do práce, ktoré neumožňujú vzduch prúdiť, škvrnka na nejaký púder vnútri topánky (ak na sebe topánky na bosé nohy) alebo obláčik na spodnú stranu vašich nôh (ak je nosiť ponožky). To bude absorbovať pot a zbaviť zápachu rovnako. Môžete tiež trieť dve kvapky čistého santalového dreva, levandule alebo harmančekového oleja na nohách pred uvedením na topánky

Späť na obsah

17. Použitie základná vrstva

Ak nemáte vo zvyku nosiť lesk na vašich nechtoch, skúste udržať základné kabát s priehľadným vrchným náterom. To dá zdravý prirodzený vzhľad vašich nechtov.

Späť na obsah

18. Vyčistite nohy pomocou Antibakteriálne riešení

Ak ste niekoho, kto nosí topánky alebo sandále na dlhé hodiny, potom je nutné občas namočiť vaše nohy antibakteriálny kvapalina vyrobený tým, že upustí štyri kvapky antiseptickým kvapaliny do vody. Sledovať to s čistiacou nohy s antibakteriálnym mydlom.

Späť na obsah

19. Wash obuv

Podobne môžete tiež umyť topánky s antiseptickou tekutinou. Neskôr osušte pod slnkom. Odporúča sa piť veľa vody, aby sa vaše telo hydratované a vyhnúť sa sucho v koži. Implementovať vyššie uvedené opravné prostriedky a všimnúť si nohy stále lepší každým dňom.

Späť na obsah

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Podeľte sa o svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli!

load...