Makeup

Ako aplikovať čierne očné make-up?

Ako aplikovať čierne očné make-up?

Čierne očný make-up s čiernou očné tiene a výpad hrubé očné linky sa stala veľmi populárnou v týchto dňoch. Predtým aj použitie čierne očné tiene bol prísny zákaz pre väčšinu dievčat. Ale v týchto dňoch dievčatá milujú športové čierne očné tiene. Čierne očný make-up môže byť dobré pre vaše večierky i pre všetkých zvláštne príležitosti s niektorými viac zvratov, ako je Halloween party alebo maškarný večierok.

Zatiaľ čo robí čiernu očný make-up, bez ohľadu na to, akú formu čiernym tieňom ste zvolili pre svoj očného viečka, vždy zvoliť matný efekt jednu alebo niečo takého, ktorý nemá blyští. Matná čierna očný make-up vyzerá najlepšie. Ak chcete, aby make-up vzhľad stranou očné black potom môžete pridať voľné blyští neskôr, ale vždy uistite sa, že vyhnúť sa blyští na základni, zatiaľ čo jeho uplatnenie na viečka. Tu je jednoduchý návod vám ukáže, ako ľahko môžete urobiť čiernu očný make-up.

Veci, ktoré budete potrebovať:

1. Primer (voliteľne) a Foundation 2. Black očné tiene podľa vášho výberu spolu s hubou hrotom aplikátora alebo tieňové aplikátora plochým štetcom. 3. Trblietanie kontrastnej farbe podľa vlastného výberu -I použili modrý tieň z coloressence. 4. Trblietanie strieborná očné tiene pre zvýraznenie. 5. Kvapalný Liner. 6. Kajal ceruzka alebo Kohl alebo čierna vložka ceruzkou. 7. Mascara Lash Curler 8. Voliteľné 9. False Lashes Voliteľné 10. Oko obočie ceruzku (najlepšie hnedého) nepovinnými To záleží, ak máte riedke obočie, alebo ak chcete stmaviť obočie.

load...

Cvičenie:

Krok 1:

Čistých očných viečok, použiť nejakú základný náter, ak chcete, aby váš make-up bude trvať dlhšie ako 3 - 5 hodín. Ak ste uvedenie make-upu po kratšiu dobu, potom nemusíte používať primer očí. Vedľa použitia nadácie na viečka a na pokrytie vašich tmavých kruhov pod očami. Zmes dobre.

Krok 2:

Naneste rovnomerne svojou čiernou očné tiene na celé viečko s tieň aplikátora kefu. Môžete tiež použiť svoj posledný prst. Posledný prst je najmenší zo všetkých prstov je ideálna pre miešanie dobre s očné tiene.

load...

Krok 3:

Teraz pomocou kontrastnej farby na presne do stredu očného viečka. Tým sa zvýši účinok čierny tieň. Môžete tiež použiť tmavo zelená alebo béžová alebo purpurové alebo tmavo broskyňa.

Krok 4:

Teraz znovu použiť čierny tieň celej veko zakrývajúce kontrastnú farbu.

Krok 5:

Teraz, keď máte strhujúce tieň na veko, pokrývajú zvyšok oka od záhybu na obočie kosti s leskom bieleho tieňa.

Krok 6:

Rozšíriť tieň veka v tvare chvosta smerom nahor na vonkajšku pre pridaný účinok.

Krok 7:

Použitie vložky do strednej až hustej forme.

Krok 8:

Pomocou Kajal alebo vložka ceruzku alebo Kohl na spodnom okraji.

Krok 9:

Zakončite aplikácií riasenky.

Krok 10:

Oblúčik vaše riasy s očné rias kulmy, ak chcete. To je úplne dobrovoľné. Ak používate falošné riasy, potom je používať pred aplikáciou primeru. Oko obočie ceruzka možno aplikovať v bodkovaný spôsobom medzi najvnútornejšie oblasti na vonkajšej exteriéri.

A tu je konečný vzhľad.

Tip: Ak chcete trblietky povrch, potom kúpiť voľné trblietky prášok, výhodne od Faces.Take ho na suchom plochým štetcom, pat off prebytok a používať na viac ako čierne časti tieňa na veku. Pomocou štetca na trblietky bude glitter palicu na oči po dlhšiu dobu.

load...