Makeup

Najlepšie lesk na pery Victoria - naše top 10 tipov

Najlepšie lesk na pery Victoria - naše top 10 tipov

Victoria Secret je jedným z popredných amerických značiek, ktoré vyrábajú spodnú bielizeň a kozmetiku. To bolo založené v roku 1977 Roy Raymond. Ročné tržby tejto firmy v roku 2017 predstavoval neuveriteľných 6,12 miliárd $. Ich prevádzkové ročný príjem za daný rok bol $ 1 miliarda. Začali off sa špecializuje na dámske spodné prádlo, než sa rozdelí na nosenie dámskeho a nakoniec do kategórie kozmetické výrobky v nedávnej minulosti. Ich krása katalógy sú podrobne popísané a vynikajúce, s 375 miliónov tlačí každý rok, pre distribúciu vo všetkých svojich predajniach po celom svete. To je vo vlastníctve L Brands Inc spoločnosť, ktorá je verejne obchodovanou spoločnosťou.

Ich krása divízie vznikla v roku 1988, známy ako Intímne krása Corporation. To bol zriadený Limited Inc a sa špecializuje na kozmetické firmy. Oni podpísali zmluvu s Victoria Secret pre ich krásu portfólia a toto bola prvá firma, ktoré boli podpísané pre podnikanie.

Jeden z najpredávanejších produktov v dosahu Victoria Secret krása je ich lesk na pery. Lesk na pery je neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek kozmetickej rady a Victoria Secret krása je známa po celom svete pre ich lesk a lesk. Lesk na pery je hlavnou zložkou make-up kit akéhokoľvek dievčina, tu je pohľad na najlepších Victoria Secret lesky na pery.

load...
Top 10 Victoria Secret Lip Gloss

1. Krása Rush Prismatic Pobozkaj Aromatizované Lesk:

Tento Victoria Secret Rush lesk na pery, je divoká a koketná. Reflexné a oslňujúci, táto limitovaná edícia lesk je potrebné mať pre túto sezónu!

2. Krása Rush Shiny Pobozkaj Aromatizované Lesk:

Ten kradne reflektor s iskrou a lesk. S bozkom čírej farby a lahodné lesk, možno vytvoriť najviac sexi pút s Shiny bozk Ochutené Gloss. Je to make-up nevyhnutné pre grab-and-go.

load...

3. VS Makeup Shine Lip Gloss Dráma:

S týmto lesk na pery z kolekcie VS Makeup, budú vaše pery vziať na reflektora. Táto high-lesk a luxusné lesk na pery vám šťavnaté farby s infúziou aloe vera a arganovým olejom, ktorý zaistí mäkké a zvlhčené pery. To má super hladký aplikátora a je nevyhnutná v každom make up kit.

4. VS Makeup Brilliant Lip Shine Gloss:

Ten ponúka čistý lesk. Jedná sa o patent úprava lesk na pery, ktorý pridáva farbu na pery spolu s podpisovým lesk. Kondicionér v lesku poskytuje lesklý lesk perál pre tento high-watt lesklé lesk.

5. Booty Parlor ™ - Kissaholic Lip Gloss:

Jedná sa o afrodiziakum lesk na pery, ktorý slivky up pery a kŕmi svoju pusu závislosť! Jedná sa o lesk na pery, ktorý je nelepivý, s vysokým leskom vzorca. Zmäkčuje pery s vitamínom E a bambucké maslo v ňom obsiahnuté, a slivky je s chili Extrakt plodov a koreňa zázvoru olej, aby vám sexy pery.

Tento lesk na pery je naplnený afrodiziakálne zložky, ktoré inšpirujú túžbu po bozkávanie, vrátane ginkgo biloba, zázvor, mučenky, damiana, Muira puama a fenylethylamínu. To je populárno volal "Molecule of Love"!

6. Krása Rush Glossy Tint Lip Sheen:

Toto je pre lesk a trblietanie pre drapák-and-go! To vám pomôže ľahko ukradnúť reflektor.

7. PINK lesk na pery:

Ten dáva perám koketná pop farby a roztomilé pút, ako zaviesť.

8. VS Makeup Farba Lust Lip Lacquer:

Jedná sa o vinyl úprava lesk na pery, ktorý sa vzťahuje na pery farbu a pridáva ešte iskrivý perleťový lesk vďaka prítomnosti trblietavé pigmenty v ňom. To dáva vaše pery plnšie, supermodelka Pout.

9. VS Makeup VS PRE Mágia FX Holografických Lip Shimmer:

VS PRE Mágia FX Holografické Lip Shimmer je určený najmä pre vzletovej a pristávacej dráhy. Má vysokú reflexné lesk, ktorý zachytí svetlo a oslňuje s hranolovou účinkom.

10. Krása Rush Sparkle Gloss Lip Shine:

Tento lesk na pery dáva koketná pop farby na pery. Ukradnúť reflektor s týmto grab-and-go make-up zásadný!

Susie Coulter je prezident Victoria Secret krása, ako na ich novembra 2017 vydanie. To je rozdelenie spoločnosti, ktorá sa stará o všetky výrobky kozmetické účely. Ich hlavné divízie sa nachádza v New Yorku, ale teraz majú rozvetvené von a majú pobočky po celom svete.

load...