Makeup

Vyberte perfektný základ pre vašu pleť Tón

Vyberte perfektný základ pre vašu pleť Tón

Nie každá žena je obdarený krásne a bezchybnú pleť! Niektoré z nich sú trápia s akné, jazvy, pupienkov, zatiaľ čo niektoré z nich môžu čeliť vysušenie alebo cez oilness. Ale potom tí tohto nedokonalé pleti sú obdarení make-up!

Ďalej tvár nadácie make-up je veľmi dôležité pre bezchybnú pleť !!! Správny základ pre vašej pleti je nutné získať všetky ostatné make-up priamo v mieste.

load...

Ako si vybrať správne základy pre vašej pleti - Makeup Tipy

Takže tu je niekoľko tipov, ako si vybrať základ pre vašej pleti.

1. Poznať vašej pleti:

Po prvé, to je veľmi dôležité vedieť, vašej pleti vybrať ten správny základ. Správna farba pleti vám pomôže zmierniť ďalšiu úlohu použitie make-up. Chybné odtiene nadácie môže zničiť všetko úsilie, ktoré budete užívať, aby ten správny make-up vzhľad. Preto čítajte nižšie pochopiť, ako vybrať ten správny odtieň.

Skontrolujte farbu žil pod zápästie.

Zelené Žily:

Teplý tón (Máte žlté tóny, takže ísť na základoch, ktoré majú žlté undertones.Yellow tóny dobre so všetkými tóny pleti).

Modrá Žily:

Pohode Tone (Máte ružové tóny, takže ísť na základoch s ružovou alebo chladnejšie tóny)

Ak ste je dané medzi chladné a teplé tóny, potom ísť na neutrálnych odtieňoch.

2. Know váš typ pleti:

Zvoliť správny základ, tj kvapaliny, sypký prášok, kompaktný alebo iní, že je dôležité poznať typ pleti. Tento postup vám pomôže úplne vyhnúť sa riziku poškodenia kože. Napríklad, keď viete, že vaša pokožka je náchylná k spálenie slnkom, to vám pomôže vybrať ten základ, ktorý ponúka ochranu SPF.

load...

Pre suchú pleť:

Rozhodnúť sa pre olejové / vodné báze nadácií, ktoré dokonale splýva a udržuje pokožku hydratovanú. Suchá koža ženy môžu ťažiť z tónované hydratačný pre svetlé alebo úplnej pokrytie, zatiaľ čo krém na báze moisturizers sú tiež dobré pre stredné až plné krytie.

Pre mastnú pleť:

Rozhodnúť sa pre základy nemastná, ktoré majú matnú povrchovú úpravu. Kompaktný púder základy sú tiež dobrou voľbou pre mastnú pleť, pretože nasiakli všetku ropu udržať pleť sviežu dlho. Minerálne make-up tiež tvrdí, že dobre pracovať s mastnú pleť.

Pre zmiešanú pleť:

Tento typ pleti môže experimentovať s vodnej báze základov až púder základu v závislosti na stave pokožky.

Základy na báze minerálnej sú vhodné pre všetky typy pleti a sú vysoko odporúčané pre citlivú pokožku.

3. Pôsobenie:

Rozhodovanie o pokrytie, ktoré chcete mať pre vašu pokožku.

Sheer / Coverage Foundation Light:

To bude práve aj mimo vašu SKINTONE a dáva veľmi prirodzený vzhľad s miernym žiaru na tvári.

Coverage Foundation Medium:

Ten dáva trochu ťažšie pokrytie než tie strmé. Budú schovať mierne jazvy a škvrny a ostatné drobné nedostatky.

Full / Heavy Coverage Foundation:

To bude skrývať každú minútu chybu z vašej pokožky a dáva silný pokrytie s vynikajúcim jasom na tvári. V podstate tento druh základov sa chová ako druhá koža pre váš tvár skrývať svoje skutočné jeden.

4. Nadácia testovanie tipy:

  • Vždy ísť bez make-upu pre nákup akékoľvek kozmetické. Jeho neplatí len pre založenie ale aj pre ostatné produkty, ako korektor, náter, očné tiene atď môžete použiť tónované hydratačný alebo svetlo moisturizer.This umožňuje ľahko skontrolovať pre perfektné odtieň zodpovedajúcu vašej pleti.
  • Vždy otestovať svoj výrobok v širokom dennom svetle. Svetla v obchodoch klamú a nebude ukazovať aktuálny odtieň. Takže je to vždy dobrá kontrola v tieni za denného svetla.
  • Vždy dať tester buď na čelo alebo brady a nie pod zápästie pre výber odtieňa. Aplikovať aspoň 2 - 3 ťahy a skontrolovať. Mali by ste vidieť tieň na koži po zmiešaní, ako to dostane v zmesi s vašej pleti.
  • Ak je to možné po použití testera, túlať sa po dobu jednej hodiny alebo tak nejako mimo kontrolovať oxidácii alebo môžete požiadať o niektoré vzorky testovať pred kúpou. Veľa high-end značiek ponúka vzorky pre zákazníka, a ja by som vrelo odporúčam ísť na týchto vzoriek, keď sme investovali obrovské množstvo pre základy z týchto značiek.
  • Nikdy veriť SA slovami, ak si, kým ste dôkladne sami skontrolovať si overil odtieň.
  • Môžete sa rozhodnúť pre naprostej pokrytie základov pre dennú dobu, alebo pre prácu a trblietavých základ pre večerné vzhľad.
Dúfam, že tento článok vám pomôže vybrať ten správny základ, ktorý spája vašej pleti.

load...