Makeup

12 nápadov na nechty pre vaše prsty

12 nápadov na nechty pre vaše prsty

Zdá sa, Nail Art sa teraz vládnucej krásu a módny svet. Z modelov na nájazd na medzinárodných filmových hviezd dokonca školské idú dievčatá, všetci milujú k športu nail art. Vďaka nekonečné štýly môžete chváliť aj rôzne metódy, ktoré robia túto úlohu jednoduchý.

Nail art na nohách vyzerajú veľmi pekne a elegantné, rovnako ako spôsob, akým robia na nechty. Postup robiť návrhy nail art na prstoch je takmer rovnaké ako to robíte na svoje nechty. S trochou praxe môžete zvládnuť techniku ​​nail art na prsty.

Existuje nepreberné množstvo jednoduchých vzorov, ktoré môžete vytvoriť sami. Tak, aby sa vaše nadchádzajúce udalosti alebo nudnú nedeľu popoludní veselý a vzrušujúce, tu vám predkladáme jemnú zbierku 12 nail art pre prsty na nohách!

load...

Nail Art pre prsty - Top 12 Myšlienky:

Nail art designy synchronizácia dokonale akejkoľvek trendu a z našej kolekcie si môžete čerpať inšpiráciu pre ďalšie pedikúry zasadnutie. Môžete si vybrať, Nail Art vzory, aby zodpovedal vašej osobnosti alebo náladu a pridať vkus na svoj vzhľad.

Navyše, ak máte radi pompézne-glam nail art, potom budete určite vyskúšať tieto nižšie uvedené Nail Art vzory pre prsty. Tie kombinujú silu lesknúce Nail Art príslušenstvo a trblietky s pomerne silným náladu meniace sa vlastnosti vysoko pigmentované laky na nechty.

Pozrite sa na týchto 12 jednoduché nail kľúčovými námety pre špičky, ktoré bude vaša noha pristane...

1. Polka Dot Toe Nail Art:

Vytváranie jednoduchých bodky na prstoch vyzerať cool a veľmi pekná. To dáva retro vzhľad. Ak chcete vytvoriť tento vzhľad, stačí namaľovať si nechty v akejkoľvek farbe a pridať kontrastné body pomocou bodkovanie nástroj alebo špáradlo. Keď konštrukcia vyschne, pridanie krycí lak.

load...

Tento jednoduchý Polka Dot dizajn bude určite chytiť oči.

2. Half Moon Toe Nail Art:

Rozhodnúť pre štýlové tieň Nail Art štýl! Okoreniť vzhľad monochromatický klinec polishwith kontrastný ligot aplikovaného asymetricky cez nechty. Môžete tiež skúsiť štýlové kamienky, ktoré možno ľahko aplikovať na mokrej lak na nechty.

Vytvorenie polmesiac na palca nohy a striedaním farieb na iných pazúry vyzerajú veľmi elegantný a veľmi ľahké robiť. Vaše nohy budú bez povšimnutia!

3. Lisovanie On Toe Nails:

Jedným z moderných trendov, ktoré sú v špičke je Nail Stamping Art. Je to jednoduché, rýchle a efektívne. Je len potrebné použiť alebo pečiatku vopred určený obrázkov na prsty na nohách. Vzhľadom k tomu, ostatné nechty sú veľmi malé, aby pečiatka, môžete pečiatka na palcom a používať to ako zvýrazňujúce nechtu.

To vyzerá nielen krásna na vaše prsty, ale dáva nádherný efekt na neho.

4. Kvetinovým vzorom na pazúry:

Floral toe nail art lak je prettiest.You môže maľovať prst so základnou farbou podľa Vášho výberu a potom nakresliť kvetinu na to.

Ak ste veľmi dobre s možnosťou ručnej maľby, potom by bolo veľmi ľahké je čerpať z prstov, podobne ako ten na obrázku. Nie je to pozerá krásne?

5. Viacfarebná Palec:

Môžete maľovať viac farieb na palec a zachovať ostatné prsty jednoduché. Môžete si zvoliť tieto farby, ktoré zodpovedajú vášmu oblečeniu.

Nail art bude vyzerať veľmi elegantne. To môže tiež funky pomocou blyští.

6. Päť Dot Flowers On Toe Nails:

Vytvorenie päť bodového vzoru kvety na palci vašich nôh je veľmi jednoduché. Môžete tiež prepojiť svoj necht umenia s obuvi a oblečenia máte na sebe.

Pozrite sa na obrázok, nie je to pozerá efektné? Ak áno, tak prečo nie skúsiť!

7. Lady Bug Prsty:

Vytvorenie lienky vzor na prstoch vyzerá veľmi roztomilý a summerish! Lady chyba je tiež považovaný za symbol šťastia.

Potom môžete maľovať lienky z palcom pomocou červenej a čiernej farby. Červená je základná farba, a na ktoré môžete čerpať čierna bug (bodky), ako je znázornené na obrázku. Nie je to univerzálny spôsob, ako zvýrazniť vaše nohy!

8. Nálepka na prstoch:

Zdobenie prsty s sladká etikiet v móde teraz dní. Tieto nálepky sú ľahko dostupné na trhu. Vyberte si podľa toho, čo sa vám páči podľa nálady alebo témy párty!

Aplikovať samolepky alebo vodné obtlačky na nohách a dať si pekný vzhľad. Je to jednoduché a nie je časovo náročné vôbec.

9. Leopard Tlač na prstoch:

Tlačí na zvieratách nohy vyzerajú fenomenálne! Jedným z takýchto zvierat dizajn Leopard tlače. Všetko, čo potrebujete, je zlatej a čiernej farby na nechty farby. Zafarbiť svoje nechty na nohách so zlatou farbou a ktoré tvoria čierne krivky, ako je znázornené na obrázku.

To je pomerne ľahké robiť pomocou Nail Art pera. Môžete si tiež robiť to zaujímavejšie s ružové srdce na to. Môžete si tiež vybrať farbu podľa vášho výberu, aby jej viac inovatívne vzhľad.

10. Toe Nails é:

Hviezdy sú ľahko čerpať a pridanie týchto hviezdach je váš prst vyzerať roztomilo. Môžete tiež pridať trblietky na nechty a aby to vyzeralo veľmi krásne.

Aplikovať niektoré hviezdy v tvare nálepky na trblietavé strieborné základni dostať vyzerať presne takto obrázku. Teraz máte všetko nastavené pre nočné stranami!

11. Bindis Alebo kamienky Toe Nail Art:

Ak ste v zhone a chcú robiť nail art v priebehu niekoľkých minút, potom si môžete vytvoriť tento vzhľad nalepením bindis na svoje pazúry. Naneste vrchnú vrstvu a tie sú dobré ísť!

Jednoduchá základná farba, ktorá zodpovedá vašej šaty a na tomto návrhu, ktorý sa vám pomocou bindis bude vyzerať wow.

12. Pruhy necht umenia:

Môžete čerpať pruhy na necht, aby vyzerali veľkolepé. Môžete si vybrať farbu v závislosti na šaty nosíte a porovnajte ju s obuvou, aby sa to sluší. Tu sme použili odtiene modrej, čiernej a bielej.

Pekná kombinácia bude vaše prsty pristane. Sú veľmi ľahké robiť, nie je to!

Už ste vyskúšali niektorý z týchto nail art vzory? K dispozícii je tiež bezplatná nail art aplikácia, ktorá vám dá obrovskú zbierku obrazov pre inšpiráciu. Podeľte sa o svoje názory a dajte nám vedieť váš obľúbený toe nail art od komentovanie nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

load...