Makeup

Čierne a strieborné nechty umenie - krok Krok za krokom s obrázkami

Čierne a strieborné nechty umenie - krok Krok za krokom s obrázkami

Striebro je farba, ktorá je obľúbená z mnohých. Najmä môžeme všimnúť široké použitie tejto farby na šaty pre slávnostné príležitosti a tiež v šperky. Je to farba, ktorá robí vaša pokožka ožije a žiara so všetkými jeho žiaru. Je to proste robí to pristane. V kombinácii s čiernou farbou, je to proste stáva ešte živšie, a najlepšou možnosťou, ako ju nosiť na party.

My všetci majú jednu alebo dve strieborné šaty alebo jednu alebo dve čierne šaty zásobili v našom šatníku. Niekedy sme jednoducho došli k voľbe, aký druh nail art nosiť so sebou. Práve sme sa dať na dvojité úderom strieborný nail art a ísť von. Avšak, ak máte nejaký čas vo svojich rukách a chcel byť trochu inak, trochu kreatívny, potom to nail art bude iste niečo vyniknúť v dave a urobiť hlavy obrátiť.

Black and Silver Nail Art Tutorial

Tak uvidíme, ako vytvoriť tento čiernej a striebornej nail art v jednoduchých krokoch:

Veci budete potrebovať:

  • Základňová náter (voliteľné)
  • Trblietanie ružová farba lak na nechty
  • Transparentný lesk
  • Strieborný lak na nechty
  • Oranžová palicu alebo špáradlo
  • Kaviár korálky v čiernej farbe
  • Kaviár korálky v striebre
  • Stredne veľké drahokamu (5 ks)

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Ak používate základný náter použite 2 vrstvy základného laku na nechty pred začatím tento design. Teraz po základnej vrstva sa suší pomocou 2 vrstvy lesk ružová lak na nechty. Môžete tiež použiť biely lak na nechty. Je to len preto, aby základňa viac nepriehľadný. Nechajte ho vyschnúť predtým, než prejde na krok 2.

load...

Krok 2:

Vzhľadom k tomu, bude nail art založený na farebnom "strieborné", budete musieť zohnať veľmi krásne a pekné striebornej farbe pre tento nail art. Avšak, budeme zakryť túto farbu neskôr, ale to ešte mohlo byť viditeľné do istej miery ako základnú farbu. Tak len aby sa na bezpečnej strane, použite kvalitný striebornú farebný lak na nechty na pokrytie vašich nechty s aspoň 2 nátery. Nechajte zaschnúť.

Krok 3:

Správne vysušenie strieborného základné farby je absolútne dôležité. Teraz vezmite priehľadný lesk a oprášiť pozíciu tip od polovice dole stredu nechtov, ako je tvar vyššie. Vykonajte jeden klinec naraz. Teraz umiestnite palety alebo kontajnera pod nechty a posypeme strieborné korálky nad ním. Pamätať svoje staré remeslo tried? Je to jednoducho takto.

load...

Stlačte korálky a nastaviť ich s oranžovým palicou alebo špáradlom v riadnom vyrovnanie. Dokončiť všetky nechty. Nechajte ho vyschnúť trochu pred prechodom na čiernej korálky časti.

Krok 4:

Teraz, keď sú strieborné korálky trochu vysuší a správne prilepené, pokryť časť vyššie s priehľadným nechty a pokropia čiernym kaviárom korálky nad ním. Stlačte pevne a nechajte zaschnúť.

Krok 5:

Teraz naneste priehľadnú vrchnú vrstvu cez všetky nechty. Umiestnite stredne veľkú drahokamu cez čierne časti hore. Nechajte zaschnúť celá vec správne.

Krok 6:

Váš nail art by mal vyzerať podobne ako v predchádzajúcom zozname. V skutočnosti je to skvelé pre party. Či už budete mať na sebe niečo, western alebo etnického, bude to ísť dobre s akýmkoľvek typom strany šaty tak dlho, ako je to v čiernej, bielej a striebornej. Môže tiež ísť celkom dobre s červené a čierne oblečenie.

Ak sa domnievate, čiernej a striebornej nail art zaujímavé, krásne a trendy, potom určite vyskúšajte túto kombináciu doma pre získavanie, že štýlový vzhľad. Napíšte nám svoje pripomienky.

load...