Makeup

Awesome Engagement makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Awesome Engagement makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Ako make-up pre zapojenie? Angažovanosť je príležitosť, ktorá označuje prísľub manželstva medzi mužom a jeho milovaný. Je prirodzené, že žena vyzerať čo najlepšie pre svojho muža v ten deň. Make-up musí byť mäkká, sladká a pritom atraktívne. Aj prišli s veľmi jemným angažovanosť make-up tutorial pomocou farieb ružovej, čo je každý dievčaťa všetkých čias obľúbená farba.

Úžasné make-up pre angažovanosť:

Tento postupný záber make-up tutorial vysvetlenia:

Krok 1:

Začnime s očný make-up. Použil som svoj základ Mac a aplikovať základy ako korektor. Ak máte tmavé kruhy pod očami, potom by ste mali použiť korektor pred nanesením vášho korektor.

load...

Krok 2:

  • Teraz naneste trblietavé zlato alebo farbu šampanského na celé očné viečka priestoru. Použite plochý očné tiene kefa pre tento krok, pretože pomáha dosiahnuť intenzity farieb a nezabudnite vytvoriť maximálny intenzitu farieb.
  • Prosím, buďte veľmi opatrní, aby presahujú pokrčenie oblasti a nie sa pohybovať vo vnútri veka priestoru. Použil som Lakmat tieň Dessert Rose štvorkolky pre ľahký zlatej farbe tu.

Krok 3:

  • Ďalším krokom je použiť ružovú očné tiene (kovové vyhotovenie) cez vonkajší rohu očného viečka, len málo nad pokrčeniu oblasti. Použil som Lakmat absolútnu očné tiene v ružovej Wink. Tu opatrne pat očné tiene cez vonkajšiu časť očných viečok namiesto zametania ako sa zvyčajne vykonáva. Patting pohyb pomôže aplikovať farbu rovnomerne.
  • Teraz použite štetec a mieša sa v štíte stierač pohybu, pracovať ružové očné tiene jemne do bránkoviska. Tento krok bude dávať ilúziu hlboko posadené oči. Ak už majú väčšie oči, stále môžete urobiť tento krok, pretože to bude dávať mäkký dymový efekt.
  • Hotový vzhľad je dôležitý. Tieto dva rôzne odtiene by nemali vystupovať samostatne, ale bude vyzerať ako na jednu farbu. Odtiene by mali byť zmiešané dokonale zlúčenie hladko do seba. V rovnakej dobe, nemajú prejsť príliš veľa, takže sa kovový povrch týchto tieňov sú stratené a zmiešané. Tam by malo byť mäkké gradácie farieb.

Krok 4:

  • Uplatňovať rovnakú ružové očné tiene na spodnej línie rias, aby vaše oči dymový efekt. To doplní celkový vzhľad a pomôže vyrovnať všetky farby na viečka očné okolie.
  • Naneste tmavý Kohl o niečo silnejší, než je obvyklé čiary na hornej a spodnej línie rias. Tu som použil gélové vložky pre vytvorenie maximálnu intenzitu farieb; môžete dokonca použiť tekuté vložky. Oblúčik vaše riasy s dobrou riasenku a dokončiť vzhľad očí.
  • Práve som zastavil vložky na vonkajšej tretiu kútika oka, bez toho aby sa ďalej rozširuje sa. Ak ste spokojní s oveľa dramatickejší vzhľad, rozšíriť očné linky vytvoriť krídlo na vonkajšom kútiku oka.
  • Odstrániť všetky výpadok očné tiene pod očami pomocou vatovým tampónom. Naneste tenkú korektor pre zvýraznenie očí.

Cheek Make-up:

Používa jemne ružovkasté v leskom úpravou pridať ďalšie dráma na celý make-up oko make-up je mäkká. Tu som použil môj obľúbený Inglot červenať v odtieni číslom 32. Môžete tiež použiť matné ružovkasté ale trblietavých červenať dá žiariace účinok na kožu, ideálna pre túto príležitosť.

Lip Makeup:

Ak chcete dokončiť jemný ružový vzhľad, naneste docela ružovou alebo slivkovej rúžu na pery. A potom pridať lesk na pery do stredu pier dať bacuľaté pery efekt. Tu som použil rúž Kryolan v tieni lc106.

Tak, to je konečný vzhľad. Jedná sa o veľmi jemný make-up vzhľad a perfektné pre zapojenie a stranami. Ak chcete, aby to bolo oveľa dramatickejšie, stačí použiť tučné rúž a okrídlená vložku.

load...

Skúste tento pomerne mäkké make-up a chváliť sa vo veľkom štýle. A nezabudnite sa podeliť o svoje interakcii s make-up tipy.

load...