Krása

Najlepšie kusy pre priame, tenké, blond vlasy

Najlepšie kusy pre priame, tenké, blond vlasy

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Ahoj Bille! Vďaka za čo umožňuje svojim čitateľom takú skvelú príležitosť požiadať superstar o radu !! Woohoo!

load...

O mne:...! Som 5'5 "so zelenými očami a svetlou pokožkou, ktorá má teplý podtón Aj opaľovať veľmi ľahko v lete Moje prirodzená farba vlasov je bože, ja si nepamätám Súdiac podľa korene, je to stredne hnedá. Bol som farbenie moje vlasy, pretože som sa nechala. Vzal som rôzne zábery na červenej, oranžovej, horkej čokolády a všetko medzi tým, ale nič sa cíti úplne v poriadku.

Mal som tento účes za niekoľko rokov, pretože mám guľatý tvar tváre a je to nočná mora nájsť rez, ktorý lichotí okrúhlu tvár. Takže potom, čo jeden kaderník mi dal ranu, ktorá ma nenechá v slzách, som sa snažil niečo iné. 

Mám vlasy tak rovno, je to na obtiaž. To nikdy držiteľom kader (chudobným kaderník musel použiť až celú plechovku laku na vlasy na mojej svadbe) a je to tiež celkom prirodzene tenké, suché a poškodené z bielenia to tak dlho. Pred rokom som to vzdal blowdrying a rovnanie, a prešli z umytí vlasov denne každý druhý deň, čo je sušiť na vzduchu. Avšak, aby som bol úprimný, to nie je naozaj urobiť veľký rozdiel v mojom stave vlasov.

Tešíme sa na rokovania o radu! Díky moc vopred. - Oksana

A: Oksana, lichôtky dostanete všade.

Viem, že odľahčenie vašej jemnou srsťou vykoná zmätok na jeho stavu, ale tiež slivky vašu pokožku vytvoriť menšie plochý vzhľad. Možno budete chcieť skúsiť niekedy tak trochu teplejšie tón. Tým sa spomalí výšky škody získaných z procesu zosvetlenie.

(Mimochodom, môže byť nový prísľub do našej budúcnosti na opravu škôd spôsobených sfarbenie, tepelné tvarovanie, atď. Podrobnosti už čoskoro, sľubujem. Keby to naozaj funguje!)

load...

Do tej doby, vychovávať dĺžku bude pracovať krk trochu viac, čo sa mi nájsť atraktívne funkcie. 

Cut, čo skončí máte tak ostrý, ako sa môžete dostať je (nie však, aby sa vaše vlasy krátke). Týmto spôsobom vlasy vždy číta zdravé, aj keď to tak nie je.

Berte prosím na vedomie obočie na tejto fotografii. Správna čelo a pravá riasy doraziť akýkoľvek účes.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...