Krása

Niekedy sa zaujímate, aké produkty skutočne používa editor krásy?

Niekedy sa zaujímate, aké produkty skutočne používa editor krásy?

Anne-Marie Guarnieri je šéfredaktor xoVain.

Keď sa Michelle a som sa rozhodol vymeniť "to, čo je vo vašich make-up bag" príbehy, bol som nadšený, pretože nemôžem nabažiť také veci, hlavne preto, že som nesmierne zvedavý. Ale aj preto, že som vždy zvedavý, čo si ostatní kozmetické editori naozaj použiť na každodennej báze. (Môžete si prečítať Michelle výbery na mojich stránkach, xoVain!)

load...

Na tomto mieste v mojom živote, mám rutinné dole a držať toho, čo viem, že vyzerá najlepšie na mojej tvári. To neznamená, že nemám ešte skúsiť tonu výrobku a experimentovať s rôznymi pohľadmi; Nie som tak nastaviť v mojich cestách, ktoré nemôžem stále učiť nové (make-up) triky. 

Znamená to však, že akonáhle je výrobok preukázal svoju awesomeness, získava trvalé miesto vo svojom make-up kit. Tu je starom z mojich osvedčenou a pravdivé go-tos:

Oči

Ak sa mám pozrieť podpis, by asi bolo mačka oko. A Tom Ford Eye Defining Pen v Deeper, skutočne čierna, je môj obľúbený mačacie očné linky. Dvojaký špičky, jeden dlhý (ako kaligrafické pero) a jedna krátka (ako... Kaligrafia pero pre miniatúrne ľudí) je skvelý, pretože si môžete určiť, ako dlho, alebo ako silný chcete krídlo byť. Je to tiež nikdy chaotický a už nemôže byť jednoduchšie.

Viečok som prejdite na trochu RMS Beauty Očné tiene v Solar, bohatú zlata. Je to číra, takže nerozptyľuje z mačacieho oka; to jednoducho vyzerám viac nahor.

Riasy sú potiahnuté do palca svojho života s Diorshow Black Out Mascara. Ľudia sa pýtajú ma celý čas, či moje riasy sú skutočné, a áno, sú. Sú joint venture medzi biotínom a tejto riasenky. 

A pre obočie, budete musieť sliediť Surratt Expressionism Brow Pencil z mojich chladných mŕtvych rúk. Je to super presné a veľmi prirodzený vzhľad. Ak žijete v Spojených štátoch, budete vidieť túto značku v oblasti krku lesa pri vybraných Sephora dverách príde jar! 

load...

Tvár

Nikdy som nebol základom dievča, ale ja som nikdy bez púder nejakého druhu. V poslednej dobe sa moje jazda-or-die bol Urban Decay Naked Skin Ultra Definition Press Dokončovacie Prášok v Nahý Medium Light. Jeho vytrvalosť je tak dlho, ako jeho názov.

Ďalšia je korektor. Nebudete ani trochu prekvapený, že ma počuť hovoriť Clé De Peau Beauté Concealer je môj obľúbený. Je to naozaj tak dobré. Je to krémová, je to blendable, a to zostane na mieste. Jeho jedinou nevýhodou, a to je jeden veľký, je to, že jeho rozsah odtieň je žalostne obmedzené, čo je brzdou. Je to tiež veľmi drahý, ale rúrka netrvá večne. Môj súčasný nich je viac ako rok starý a kvalita zostala nezmenená.

Blush, môžem zvyčajne trvá, alebo nechaj byť. Ale ja som bol poslaný kolekciu presýpacích Ambient osvetlenie Blush otestovať, a prepadol. Textúra je číry, napriek tomu stále veľmi buildable. Jedna zákruta to je zvyčajne všetko, čo má prebudiť moju kožu. Dva je ideálny pre viac večer alebo low-osvetlenie vzhľad.

Pery

Pretože som zvyčajne robiť vzhľad očí, držím rúž na jednoduchom strane. Aj striedavo jednoduchý pinky-nahý, ako Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Glossy škvrna v... Mystery odtieni (etiketa zmizol), alebo úplný fialovej, ako Chanel Rouge Coco Shine v Aura. 

A samozrejme, ja vždy, vždy, musí mať balzam. Fresh Sugar Advanced Therapy Lip Liečba má miesto v mojom makeup vrece, v mojom stole, a mojej posteli.

The Extras

Neexistujú žiadne lepšie savý papier, ktorý poznám, (ak áno, prosím, napíšte mi) ako tie z týchto Tatcha. Sú to len pomocníci. 

A preto, že metro je skutočnou súčasťou môjho života, stále Renouve Anti-Aging každý deň obrany rukám so mnou po celú dobu. Nemôžem ručiť za anti-aging časti, ale sanitáciu časť sa zdá dôveryhodne.

Shop Bag Makeup Anne-Marie je

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali niektorý z obľúbených produktov Anne-Marie je? Čo je v make-up vrecka?

load...