Krása

Keď Stila hovorí, že tento lesk na pery trvá celý deň, nerobia si srandu

Keď Stila hovorí, že tento lesk na pery trvá celý deň, nerobia si srandu

Neviem ako vy, ale keď si spomeniem na "long-nosiť rúž," myslím na Grody, sušenie vzorce, ktoré prichádzajú do zlej, 90s odtiene hnedej. (Môj odpor k tým tónov vedie cesta späť.)

Stila pobyt po celý deň vinylové lesky na pery nie sú tak vôbec.

load...

Prvá stopa je, že sú komentuje. Ja ani nevedel, bolo možné pre lesk byť partnerom na sebe, ale verte mi, je to. Nezabúdajme, že sa jedná o glosy, pokiaľ ide o samotné ciele; inak, majú viac spoločného s rúžu, pretože bohaté pigmentu, ktorá pokrýva svoje prirodzené pery tón úplne.

Druhý záchytný bod, že niečo je tu iná sú farby. Akonáhle som videl, melón vinylu, na melón ružovú, jedu, "Gimme Gimme!" v mojej hlave. Ten druhý je Nude Vinyl, ktoré som bol pochopiteľne o niečo menej nadšený, ale tiež prichádza v Hot Pink Vinyl (fluorescenčná ružová!), Mak Vinyl (oranžovo červená) a niekoľkých ďalších odtieňoch (celkom osem).

Zložky, v prípade, že vám záleží, že (Sephora sa dostal úplný zoznam na svojich internetových stránkach):

A teraz tu sú rúry:

Textúry-múdry, výrobok pochádza z pomerne silná, ale nie lacné, v podstate vaše štandardné tekuté farby na pery. A ja som rád dezert pripomínajúci vôňu! Na pery, sa cíti veľmi mäkké a krémové. Je tu trochu lepivosť, ale nestačilo to, aby ma obťažovať.

Teraz sa poďme bližšie pozrieť na každý odtieň. (Nevadí mizerný vlasy, som sa snažil miešať hore, zatiaľ čo štekať niekoľko recenzií na jeden deň!)

Nude Vinyl

load...

Nude Vinyl je popisovaný ako "stredne ružová nahé"; preto, že som tak bledý, že vyzerá viac nahnedlý ružovej na mňa, ako nahá. (Ale to by asi bola nahá pre niektorých ľudí!) A teraz, neviem, čo to je, možno YSL Baby Doll Bozk & Blush v 10 Nude drzým Aj preskúmaná tu, alebo Rodial Glamstick v Thrill Aj prehodnotené tu but myslím, že by som mohol byť stále nad svojím strachom z tejto farby. Je to trochu. Trúfam si povedať. Dosť?! Myslím, že Nude Vinyl by bolo skvelý deň kancelársku odtieň (keď som pracoval v kancelárii, to je).

Melón Vinyl

Tu je neočakávaná farba. Nepovedal som Melon Vinyl bolo úžasné? Je to vodný melón ružovej, takže je to ružové s nádychom koralov v ňom. A Lordy, to je jasné. Nosíte to aj trochu riasenku, a to je všetko, čo potrebujete. Snažím sa veľa rúžu, a úprimne nevidel farbu celkom ako predtým a v tomto formáte.

Tak to robia naozaj zostať celý deň?

Áno! Po prvom použití, budú zdať trochu zašpinený / lepkavá, ale trik je možná Dať známku hodinu, aby skutočne nastaviť, ako budete robiť žiadnu jesť alebo piť. Keď poviem, že "set", to neznamená, že sušiť až na inú textúru; budú stále pocit, krémová a hydratáciu po celý deň.

Nosila som melón Vinyl dobrých osem hodín a čestne, farba nie je naozaj pohnúť. Tie by určite musel pracovať prerezať, ale našiel som aj po jedle veľkú večeri nie veľmi opatrne, to bolo ešte tam len s menším Drobné potreba. To príde veľmi ľahko s mojím odlíčenie výberu z Bioderma.

Myslím, že to by bolo skvelé pre každého, kto s dlhoročnou opotrebenia lip na potreby vrátane nevesty! Ako úžasné by bolo vidieť nevestu v Melon Vinyl?!

Kde kúpiť

Nájdite Stila Stay celý deň vinylové lesky na pery na nasledujúcich predajcov:

  • Kanada: Sephora
  • USA: Sephora, Nordstorm, Beauty.com, Urban Outfitters, StilaCosmetics.com

Vyjadrite svoj názor

Už ste sa odhlásil Tito komentuje? Aký je váš obľúbený odtieň? Nájsť akékoľvek ďalšie slušné dlho opotrebenie farby na pery?

load...