Krása

Pomôže vám pomôcť vynechať holenie a voskovanie?

Pomôže vám pomôcť vynechať holenie a voskovanie?

Depilácia: je to celková bolesť v you-know-čo. Aj keď nič neprekoná niektoré hodvábne hladké nohy, niekedy nie je nikto dosť času na to. Či už ide o voskovanie, holenie, lasering alebo epiláciu preč vlasy, celý proces je niečo, čo by sme všetci chceli odstrániť z našich kozmetickej rutiny.

load...

Vstúpiť Inhibitif. Jedná sa o novú radu produkty tela, a toto tvrdenie je, že znižujú ako dôležitosť a hustotu nežiaduceho ochlpenia v priebehu času. Znie to úžasné, že jo? V poslednej dobe sa začala v Kanade, rad zahŕňa telovú sérum (hviezdny produkt, ale tiež prichádza v prírodnom verzia):

Dezodorant:

A tvárou v sére:

Po ôsmich týždňoch užívania, tieto produkty majú znížiť rýchlosť rastu vlasov, takže nemusíte ho odstrániť tak často. Zložky (viac o nich v druhom) sa zameriavajú na vlasové folikuly spomaliť ich produkciu; tam sú tiež upokojujúce látky, ktoré minimalizujú zarastaniu chĺpkov a podráždenie kože.

Znelo to celkom dobre na mňa! Bol som super nadšení, aby sa pokúsili telá sérum. Myslím, bezbolestný, takmer bez námahy riešenie pre odstránenie chĺpkov? Áno prosím.

Začal som testovacieho procesu s oholené nohy. Inhibitif odporúča používať sérum buď čerstvo oholený, alebo ešte lepšie, voskovaný kožou. V uprostred zimy, ja rozhodne nie rozdávať peniaze na vosku, takže holenie to bolo.

Sérum sa musí používať dvakrát denne po dobu dvoch mesiacov. Twice.Daily.I'll priznať, že sa zdalo zvládnuteľné, keď som prvýkrát čítal, ale čoskoro sa stal hlavným hádka. Keď môžete len ťažko dostať sa z postele na úsvite, nieto použiť túto vec, a potom už len chcem sa zrúti, keď sa dostanete domov v noci? Nedeje sa. (Myslel som, že ranné a večerné rutiny by mi udržať na trati. To nie.)

Takže, poďme zhrnúť: Musel som sa holiť každý deň, čo buďme úprimní, jednoducho nestane v decembri, a potom aplikovať tento 120krát za 60 dní. Skúšal som to, chlapci, naozaj som to urobil. Ale bolo to najťažšie, aby zostali konzistentné.

load...

Okrem mojich otázok, compliance, druhý problém je, máte tušenie, či to ešte funguje, pretože ste k holiť každý deň, aby sa aplikovať na čerstvo oholenú kožu. Zdá sa, že začnete získanie výsledkov už za dva týždne do procesu, ale som nemal žiadnu možnosť zistiť, čo keby niečo, sa deje.

Čo sa týka surovín, že zoznam je na internetových stránkach, ale iba na skryté strane (vďaka Ingrediencie štýlu pre sleuthing).

Medzi kľúčové sú dihydromyricetin a lauryl- isochinolinium bromid, a pri vysokých dávkach existujú obavy toxicity, ktoré Zložky štýle dôkladne tu popísané.

Ak zhrnieme tento výrobok ma opustil vysoké a suché, znelo to ako zázrak sérum, ale ukázalo sa, že na obtiaž. Vďaka, Inhibitif, ale budem sa držať mojich holiace strojčeky.

Inhibitif je k dispozícii na Shoppers Drug Mart a pohybuje sa od 9 € -29,99.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Inhibitif? Čo si myslíte o vlasy rast spomaľuje produkty, ako sú tieto? Ako sa vysporiadať s odstraňovanie chĺpkov?

load...