Krása

Ako olej z morských tkanív môže vyčistiť akné a vytvoriť bezchybnú pokožku

Ako olej z morských tkanív môže vyčistiť akné a vytvoriť bezchybnú pokožku

UPDATE: Už odporúčame olej z tresčej pečene. Tento príspevok vysvetľuje, prečo, a alternatívne návrhy na získanie vitamín A a D (obaja sú stále veľké živiny pre pleť a akné).

load...

Hovorím o tom, olej z treščej pečene. Znova. Jo-v poslednej dobe, nie za týždeň, kedy by mi povedal aspoň pár ľudí (väčšinou v komentároch tu) o tomto najlepšie strážených tajomstiev krásy. Takže v prípade, že ste vynechal všetky tieto rozprávanie, počúvajte, pretože toto je vyložene zázračný akné a jednotvárny kožu. A pre vaše celkové zdravie, vrátane zvyšovania hladiny vitamínu D.

A vy ste myslel, že som chcel povedať, rybí tuk, alebo probiotiká! Nein a nein-to je to zlý chlapec tu, že budete potrebovať:

Po prvé, dovoľte mi, aby som vám backstory

Predtým, než som objavil CLO (ako geek zdravie Freak typy ako ja majú tendenciu hovoriť), ktorú som hľadal niečo-čokoľvek! -to vysporiadať s pretrvávajúcimi hormonálnou breakouts, obvykle okolo brady a čeľuste, ktoré by sa objaviť sa ako hodinky na že čas v mesiaci. (Znie vám to povedome?)

Aj keď dermatológ-predpísaný lieky vždy pracoval pre mňa (ja som vziať tabletku, krátke kurzy antibiotík a spironolaktón-anti-androgénne lieky, ktoré sú predpísané off-label u akné), len som nechcel, aby sa nič farmaceutické už pretože sa mi, že vedľajšie účinky všetkých tých vecí sú dosť desivé.

A ďalšie Derm ošetrenie, rovnako ako chemické peelingy, mikrodermabrázia, lasery a svetelnej terapie všetko z ktorých som sa snažil ako kozmetický ED-tak hlúpo drahé a výsledky netrvajú. (Naozaj, ani aby som začal na tie.)

load...

Tiež som mal krv testovaná a snažil všetky druhy prírodne vecí-rybí olej, probiotiká, pečeň očistí, čo si len spomeniete! But nikto z nich skutočne urobil nejaký výrazný rozdiel. A potom, čo fušovať do všetky tie veci na chvíľu, ale márne, aj keď trhlinami nie sú naozaj tak zlé, začnete sa pýtať prečo. Prečo sú pupienky stále deje, a mám vážnejší základný zdravotný problém?

Šance sú, pravdepodobne nie. Len vám chýbajú niektoré živiny, ktoré nebudeme mať v našich moderných diét.

A jeden z tých, sa stane byť vitamín A, ktorý, ako viete, je Accutane (docela strašidelné drogy v Domnievam sa, napriek tomu, čo derms vám povie).

Prečo olej z tresčej pečene pôsobí na akné

Rozdiel medzi vitamín A v Accutane a vitamínu A v olej z tresčej pečene, je, že tieto sú prírodné, nie syntetický zdroj-a preto nesie menšie riziko toxicity v tele, pretože pracuje synergicky s jeho ďalšími živinami.

Podľa Weston A. Price Foundation:

Tvrdenie, že vitamín A v olej z tresčej pečene, je toxický len nemá zmysel v súvislosti s tradičnou stravy, ktoré boli veľmi bohatý na vitamín A z pečene, vnútornosti, morské plody a tuku zvierat, trávy kŕmených. Jadrom Dr Price výskumu je, že strava zdravých primitívnych národov obsahujú asi desať krát viac vitamínu A, než moderné strave.

Nie je to zmysel, že by sme mať moderný epidémiu akné teraz, keď jeme menej týchto potravín?

Myslel som, že to stojí za pokus, aspoň tak som začal brať tento asi pred pol rokom. A oh em gé som niekedy pozorovať rozdiel v mojej koži. A to nielen v odstránenie akné-I málokedy si ich už, aj keď to urobím sa vada zmizne veľmi rýchlo a nie je vôbec zapálené, ale v celkovej kvalite, textúru a farbu mojej kože.

Aj žiara, ľudí! Naozaj, ja-to natoľko, že som sa opýtal, čo je to robím inak a môžu mať niektoré taky!

Nie je to len ja, kto srdce olej z tresčej pečene

Čitateľ Jenny začala brať ho a všimol si podobné výsledky. A ona ma tiež upozornil na blogger / Vlogger Kandee Johnson, ktorý ju volá jej "číslo jedna tajomstvo elixír":

Mama a BFF sú tiež na to a ako si všimol žiara a (v prípade môjho priateľa), NO. MORE. Akné!

Ďalšie výhody oleja z tresčej pečene

Ktokoľvek iný brať ako dieťa? Ukazuje sa, že naše matky mali pravdu o tom prevencii choroby. Som nedostal žiadne prechladnutie, pretože som začal užívať tento -a, pretože to je tiež fantastický zdroj vitamínu D, to nahradilo potrebu týchto syntetických vitamín D3 piluliek som použil, aby prijali.

(A na tej poznámke, rovnako ako syntetická forma vitamínu A môže byť toxický, takže môže vitamín D, to je dôvod, prečo RDA vitamínu D je tak nízka, môžete prehltnúť oveľa vyššie dávky sa olej z tresčej pečene, ak ste jednoducho nasledovať. Odporúčané dávkovanie na etikete).

Užívanie tresčej pečene olej je tiež lepší nápad, než po zavádzajúce rady kolovať o získanie našej vitamínu D od 10 minút denne na slnku. Je to vlastne veľmi ťažké to urobiť, a to najmä v kanadskom klímy. Tradične ľudia vynahradil previsnutiu s potravinami (vrátane pečene, ktoré som sa staviť nejete). Vstúpiť CLO!

Fun Skutočnosť: Čítal som niekoľko svedectvo od ľudí, ktorí CLO, že už vypáliť na slnku!

Najlepší typ olej z tresčej pečene

V ideálnom prípade, že chcete užívať vysoko kvalitné, kyslej treščej pečene oleja, pretože tie lacnejšie, vysoko spracované majú tendenciu byť zbavený samotných vitamínov, ktoré robia to prospešné (pre vašu pleť a zdravie). Aj nasledovať odporúčanie Weston A. Price Foundation a varujú pred CLO, ktoré idú cez vysoké tepelné spracovanie.

Moja značka výberu je zelené pastviny je, a ja vlastne vziať olej z tresčej pečene / high-vitamín maslo zmes olejov, ktoré sa hovorí, že ešte účinnejší ako samotná CLO. Je k dispozícii v kapsuliach:

Rovnako ako tradičné gél (v niekoľkých príchutiach-škorica je najlepšia):

Ale som slaboch a kapsuly užívať!

Však. To však neznamená, nebudete vidieť výsledky z menej drahý a viac široko dostupné značky. Carlson to je ten, ktorý sa zdá byť celkom slušné (Jenny, Kandee a môj priateľ všetko vziať a citrónová aróma nie je tak zlé, zrejme). Musíte len dávať pozor Vyberanie pretože vitamín A a D musia byť v správnom pomere, inak by ste mohli začať nedostatky ani jedného vo vašom tele.

Disclaimer: Vezmite prosím na vedomie, že všetky vyššie uvedené je len môj názor skrze osobnú skúsenosť-nie som lekár a určite vyhľadať lekársku pomoc, ak sa domnievate, že by ste mohli mať vážnejšie kožné a zdravotného stavu. To je práve to, čo pracoval pre mňa, a veľa ľudí Zdieľam ho.

Nakupovať produkty

Môžete si kúpiť zelené pastviny v olejovej kapsule CLO / maslo tu a gél tu. 

Vyjadrite svoj názor

Ste zaoberajúce sa otázkami kože ako pupienkov alebo nudou? Niekedy skúšal olej z tresčej pečene? (Stavím sa, že teraz bude!) Nie je to zbláznenie, keď tam to jednoduché, lacné riešenie tam, a napriek tomu nikto ti o tom? My BFF a hovorím to akné Conspiracy.

load...