Krása

Najlepšia inšpirácia krásy na slávnostnom otvorení v Cannes v roku 2018

Najlepšia inšpirácia krásy na slávnostnom otvorení v Cannes v roku 2018

Spomínam si, ako Diane Kruger bol ten sa pozerať na filmovom festivale v Cannes v roku 2018? No, pripravte sa na to isté ísť dole v tomto roku, s výnimkou náhradného Diane s Nicole Kidman miesto. To preto, že Nicole, ako Diane pred sebou, je členom poroty v Cannes 2019, a tak sa chystáme byť spracovaná tak, aby lodné (yachtload?) Na červenom koberci nádhera. Počnúc tento týždeň otváracích obradov. 

load...

Tiež tam a je pripravený urobiť dojem bol Carey Mulligan, Cara Delivingne a celá rada ďalších celebrít. Tu je top 10: 

Nicole Kidman

Wow! Ste tak unesený, ako som ja? Mám pocit, že to musí byť jeden z jej najlepších predstavení na dlhú dobu, možno dokonca patrí do doživotnú siene slávy. Ružové pery, žiariace pleť, plnšie obočie, neuveriteľné sochársky vrkoč.

Super cool. A môžete si dokonca predstaviť, že hodiny Časová náročnosť toto všetko potrebné? (Hovorím dermatologicky. Nie je len o kaderníctvo.) V každom prípade, nech robí v týchto dňoch, som v pohode s tým. Nikto prináša triedu a vyrovnanosť na červenom koberci ako Kidman.

Carey Mulligan

Sis uvedomil Carey vlasy tak dlho? Ja tiež nie! Nie ste si istí, prečo ona bola to schováva za celý Gatsby promo tour, pretože to vyzerá fantasticky-najmä spôsob, akým to bolo štýlom s centrálnou časťou a potom zastrčenú za ušami, ako sa zdá byť trend v poslednej dobe. (Ale ja ju stále milujem s krátkymi vlasmi taky. Je to jedna z mála, ktorí úplne 100 percent zlozi short).

Je zrejmé, že ústredným bodom je rúž, a pozrite sa, ako to bolo nanáša štetcom dostať tie špicaté uhlov na prove Amor. Možno niečo, aby zvážila pre nabudúce chcete byť super-duper oblečená. Tiež som dostal slovo tieňa. Je to džungľa Red od NARS, na perách líniové a rúž:

NARS Lipstick Jungle Red, C30 € / US25 €; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

load...

Je to klasika!

Cara Delevingnová

Cára zlomil krásu "pravidlo" o tom, že ste nemal hrať až oči a pery. Ale ona je len najteplejšie motocyklom na svete, práve teraz, takže ona je dovolené robiť to, a ona úplne vytiahne ho. Jednoducho nie je istý, či nás typy non-model mohol robiť tieto dymové oči a lesklá tehlovo červené pery, bez toho aby vyzeral ako nepodarkov z 80. Rokov. Zodpovedajúce nechty sú skvelý dotyk príliš.

Samozrejme, že moje najobľúbenejšie vec, o Cara je obočie aj tu sú opäť hľadá šialený. Pozrite sa na tomto fan! Zomriem.

Lana Del Rey

Tu je niečo iné, to je niečo iné. Namiesto toho, aby jej obvyklé štýlu mačky očné linky, Lana sa stalo novou vec-čo je rozšíriť vložku šikmo od spodnej línie rias namiesto vrchole. Potom sa tiež prehĺbila záhyby jej viečok s ľahším, hnedo sfarbené tieňa a rozšíril tento riadok ho splniť. Plus zlato tieň na viečkach. V pohode, nie? To dáva oči druh egyptského, Cleopatra vzhľad.

Georgia May Jagger

Ďalšie celebrita, ďalší jednoduchý a ohromujúci červené pery, ktorá bola použitá s kefou pre maximálnu presnosť. (Ona ani nemusí červenať s tým. Len riasy).

Odtieň je Veľký tresk Red 004 z novej rady Rimmel London nazvanej Apocalipse Lip Lacquer. (Apocalipse! Best. Name. Ever).

Nevidel som tento rozsah osobne alebo v obchodoch ešte, ale dajte mi vedieť, ak máte! Oh, a na perách vyzerať tento smelý budete chcieť sledovať Janelle svoje tipy, robiť to posledné celú noc (alebo deň).

Julianne Moore

Nič prelomové o Julianne vlasy tady (je to jej go-stratiť štýl), ale jej očný make-up je nový. Obvykle chodí pre oveľa čistejšie okom, ale mám rád tento top-línie rias len pozerať. Je to len veľmi mierne okrídlený von na okrajoch, je to skôr o hrúbke samotnej linke. Oveľa, oveľa silnejšie ako bežné vložky.

Chcem to skúsiť! Zdá sa, ako by to bolo cesta jednoduchšie, než by museli robiť akciu kmitania.

Isla Fisher

Ďalšie červený koberec ryšavka, a ja naozaj nemajú čo povedať tu okrem toho, že Isla má veľkú vlasy. To je všetko.

Paz Vega

Verím, že toto je Paz krásy EDITOR debut. Nie ste si istí, prečo, pretože je tu veľa deje, aby sme mohli hovoriť o tu. Make-up-múdry, že broskyňový lip je super-pekne s ňou tón pleti, šaty a farbu vlasov-a páči sa mi, ako sa to používa len riasy a náznak vložky zdôrazniť oči. So svojimi silnými obočie, naozaj nepotrebuje nič viac. Vlasy sú zaujímavé aj preto, že kaskády vĺn do červenkasté tieň. Najvyššia známky!

Solange Knowles

Solange šaty môže byť trochu bizarné, a ja si nie som tak istý náušnice-hej, nepárne voľby módne beží v rodine, ale tie pery! Orange naozaj, ale naozaj sa jej vyhovuje. Zvyšok jej make-up je veľmi pekný, taky, a to je pekné vidieť curlyhaired Celeb hojdacej jej prirodzenú štruktúru. (Nemyslím si, že to fungovalo tak dobre meteorologický Ball punkovej tému, ale inak YES).

Cindy Crawford

Stále celkom horúco vo veku 47! Páči sa mi, že Cindy nebol zahodil zdvihla tvárou pravdepodobne Mala Botox a niektoré plniva do tváre, ale nie je to nič šialené. Ona držala jej kráse podpisy: ticho zamával vlasy, nahé pery a údeným-out oči. Keď niečo funguje tak dobre, budete mať to.

Povedz mi:

Kto boli vaši faves z Cannes premiéru? Vy ste umiera cez všetky tieto úžasné farby na pery? -Červené! Ružová! oranžová! Ktorý z týchto pohľadov by ste vyskúšať v reálnom živote?

load...