Krása

Glam nápad, ako dostať vlasy z tváre, od Seleny Gomezovej

Glam nápad, ako dostať vlasy z tváre, od Seleny Gomezovej

Selena Gomez bol v Ischia filmovej a hudobný festival v Taliansku tento týždeň, robiť Nie som si istý, čo, ale ach, človek, mám rád jej účes.

Teraz som uznať, že to nebude každému po chuti. Ale myslím, že tento off-the-tváre pohľad môže byť na svojej ceste späť. Z miesta, kde si nie som úplne istý. Niekto mi pomohol umiestniť éry tu? Mám pocit, že je to pravdepodobne neskoré '60s / 70. Rokov, v akomsi glam-spĺňa-hippie spôsobom. Je to veľmi filmová hviezda-ish, nie?

load...

A my sme videli celkom nedávno, na Zlatý glóbus, na Jessica Chastain. Nepodala veľmi rada tam, myslím, že preto, že sa snažil byť viac ako glam hippie. Vzhľadom k tomu, Selena Gomez, s tyčiach, nahý make-up a dlhé šaty, dostane váhu presne správne.

Mohla by tam byť viac perfektný spôsob, ako nosiť vlasy z tváre na leto?! Nie, pravdepodobne nie. A týmto spôsobom, dostanete sa udržať dĺžku vzadu.

Tu je hlavy až k päte:

Selena má na sebe šnúrkou šaty od L'Agence, mimochodom. Som do neho. Aj keď neviem o tom ísť Sans podprsenku.

Mimochodom, táto myšlienka je spárovať vlasy s vhodne dramatické oblečenie, takže celkový vzhľad dáva zmysel. Nemyslím si, že to bude fungovať s tlačidlom dole a khaki, ak viete, o čom hovorím.

Tu je pohľad z boku:

Získanie tento pohľad je všetko o backcombing. Po fúkania suché rovno a spustenie žehličky cez dĺžok, ktoré chcete použiť pádlo kefu tupírovať celého koruny. Môj tip je vždy Mason Pearson:

A trochu Oribe Dry Textúrovanie Spray nikdy nikomu ublížiť buď (sprej ho tesne predtým, než budete robiť backcombing):

Uistite sa, že opustiť vlasy, ktoré budú viditeľné hladká. Akonáhle máte dostatočný objem, použite štetec do tvaru prednej časti, kefovanie to všetko späť a preč od tváre. Mist s lakom na vlasy nastaviť. L'Oréal Elnett je kaderník favorit:

load...

Pre make-up, myslím, že to funguje lepšie všetko mäkké a prirodzené-to by bolo príliš veľa robiť odvážne pery alebo oči. Milujem Seleny Glowe kože, ktoré by ste mohli napodobňovať s mojím novým bronzer posadnutosti, Giorgio Armani Maestro Liquid Letné Bronzer SPF 15. (konať rýchlo, pretože je to limitovaná edícia!)

Úhľadný lesk na pery, prirodzene plných obočie a nejaké koketná riasy dokončenie vyzerať. Milujete to rovnako ako ja?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Selena vzhľad tu? Chceli ste niekedy nosiť tento účes? Máte niekedy tupírovať vlasy?

load...