Krása

Všetko, čo potrebujete vedieť o beautycounter (teraz v Kanade!)

Všetko, čo potrebujete vedieť o beautycounter (teraz v Kanade!)

Beautycounter zakladateľ Gregg Renfrew.

Ak ste do prírodných krás, potom ste pravdepodobne počuli hlášky o Beautycounter, Kalifornia-založené start-up predávajú netoxické make-up, vlasy, dieťa a starostlivosti o pleť. Od tej doby sa značka spustila v Spojených štátoch v roku 2019, to bolo na mojom radare (a ja som bol pravidelne kliknutím okolo svojich internetových stránkach, ktoré chcú som mal dodaciu adresu v USA).

load...

Ale teraz už nie, pretože ako z minulého týždňa, Beautycounter je k dispozícii v Kanade. Je to práve dostal oveľa jednoduchšie implementovať bezpečnejšie osobné starostlivosti režim, ako som tu načrtol.

Bol tam osobné "aha" moment, ktorý vás inšpirovalo k začatiu kozmetická spoločnosť?

Tam bol "aha" moment pre mňa z hľadiska začínajú byť vedomí nášho pôsobenia toxických chemikálií. Začiatok začalo, keď som sledoval dokumentárny film s názvom, Nepríjemná pravda '. To bolo o globálnom otepľovaní, samozrejme, nie je konkrétne o starostlivosti o pokožku alebo kozmetické výrobky. Ale začal túto cestu k odstráneniu toxínov z domova, z môjho tela, od svojej rodiny. V priebehu času, ako som sa dozvedel viac a viac, som si uvedomil, že jedným zo spôsobov, v ktorých budeme vystavení toxických chemikálií je cez naša starostlivosť o pleť a kozmetiky. 

Tradičný obchodný dom značky, ktoré sme všetci známi a blízke sú vysoko účinné, elegantné, sexy, on-trend, a sú naplnené všetky tieto chemické látky, ktoré sú zakázané inde. Keď poviem, že "niekde inde," mám na mysli, že EÚ, napríklad zakázala 1,400 ingrediencie zo všetkých produktov pre osobnú starostlivosť. Spojené štáty majú len zakázala 11. A Kanada zakázala niekde medzi 600 a 700. Aj keď ste oveľa ďalej dopredu ako v USA, ste stále pozadu, ak je EÚ.

A tak by som mohol nájsť všetky tieto produkty, ktoré mali všetky tieto zložky v nich, a ja som naozaj nechcel, tie ale milujem ich, pretože oni pracovali, a naozaj som si myslel, že vyzerá dobre. Na druhom konci spektra bola partia produktov, ktoré boli prirodzené, veľmi ekologicky a zelené, ale nefungoval dobre, nemali cítiť veľmi dobre a neboli zabalené takým spôsobom, že som myslel, že je zaujímavý a zámer. 

load...

Od roku 2018 do roku 2019 som strávil niečo málo cez dva roky naozaj dávať dohromady našej obchodnej stratégii, pomáha formulovať produktov a partnerstvá s inými ľuďmi. Bol som pracoval na tejto plný úväzok po dobu dlhšiu ako päť rokov, ale my sme boli v podnikaní na tri. Všetko to vlastne začalo z pozorovania, Nepríjemná pravda 'v roku 2006.

Čo je jedinečné o misii Beautycounter je?

Po prvé a predovšetkým, Beautycounter je spoločnosť, ktorá sa zameriava na vzdelávanie a zvyšovanie povedomia o celom probléme si myslíme, že je nesmierne dôležité: vystavenie toxickým chemickým látkam prostredníctvom starostlivosti o pleť a kozmetické prípravky. Samozrejme, že sme v podnikaní predaja produktov, ale my sme tiež v obchodnom vzdelávania. Ak sa ľudia mali prístup k informáciám, ktoré sa chystáte, aby sa lepšie a viac informované rozhodnutia. 

Po druhé, máme za cieľ poskytnúť riešenie prostredníctvom radu produktov, ktoré sme vytvorili. V Spojených štátoch sme dodávaný takmer 2,5 milióna produktov v priebehu posledných troch rokov a vyhral "najlepší krásy" ocenenie. Christy Coleman [Beautycounter hlava inovácií] je absolútna perfekcionista a silne cítil, že keby nemohla používať naše produkty vo svojej dennej práci ako predné celebrity maskérka, by nemali byť dosť dobrý. Výkon bol pre nás naozaj dôležité, ale rovnako dôležité je bezpečnosť. 

Dôvodom, prečo hovorím "výrazne bezpečnejšie" Je to preto, že nemáme všetky odpovede. Sme o pokroku, nie dokonalosť. Robíme tú najlepšiu prácu, čo môžeme s informáciami, ktoré sú dnes k dispozícii, 25 rokov výskumu, ktorý bol zostavený prostredníctvom neziskových organizácií, lekári a poprednými vedcami. Existuje mnoho nedostatkov v údajoch vonku. 

Sme zástancami pre kozmetické reformy-dúfať, že nielen naša krajina, v Spojených štátoch, ale všetky krajiny budú mať zdravotné ochranné zákony všetkým občanom, takže budú mať prístup k bezpečným výrobkom.

Ako sú vaše produkty bezpečnejšie?

Veríme, že sme vytvorili tieniaceho zložkou procesu najviac zdravie chrániace v Spojených štátoch. Aj keď nemôžeme dokázať, budeme tvrdiť, že sa jedná o najväčšiu zdravotnú ochranný screening proces v celom svete.

Začali sme s približne 1400 zložiek, ktoré boli buď zakázané alebo obmedzené v rámci EÚ, a my zakázané všetky z nich. Potom sme sa ďalších 100 zložiek, ktoré sme vedeli, že boli buď spojené s zdravotných problémov alebo by mohli byť potenciálne spojené s otázkami zdravia, a pridali sme tých hore. Takže sme zakázali 1500 ingrediencií zo všetkých našich produktov. Sú žiadne prísady, ktoré si myslíme, že môžu byť spojené s rakovinou, reprodukčnej toxicity alebo narušenia endokrinného systému. 

Čo sa týka toho, ako sme sa, aby naše výrobky, pracujeme s interným vývojovým tímom produktu a my sme mali chemikov a ďalších vedeckých výskumných pracovníkov v našich kanceláriách. Ale tiež pracujeme s externými zmluvných výrobcov a chemikov. 

Používate all-prírodné zložky?

Aby bolo jasno, nie sme 100 percent prírodné. Sme asi 80 percent prírodné alebo prírodne odvodené od. Sme veľmi zamerané na bezpečnosť. Vieme, že existujú niektoré umelých prísad, ktoré sú bezpečné pre vaše zdravie, a tam sú niektoré prirodzene sa vyskytujúce zložky, ako je olovo a arzén, ktoré nie sú bezpečné miesto pre svoje zdravie. Bezpečnosť je našou platformy, skôr než prírodné alebo ekologické.

Aký vplyv si myslíš, že som urobil tak ďaleko?

Už sme boli schopní sa pohybovať na trhu, práve z naprostý objem produktov, ktoré sme predávajú. Ale myslím, že je to tiež naša práca vo Washingtone, s vedomím, že sme boli nápomocní pri priechode legislatívy v Spojených štátoch. Napríklad vlani na jeseň, sme pomohli zakázať 56 z najviac toxických chemických látok zo všetkých detských výrobkov, nie len pre osobnú starostlivosť a kozmetických výrobkov, ale všetky produkty. Boli sme neúnavne pracujú vo Washingtone uskutočniť zmenu, a myslím, že sa nás počúvajú. Počas víkendu sme poslali 15.000 a navyše e-maily do Kongresu náročnej kozmetické reformy. 

Mnoho spoločností sa po náš náskok. My sme inšpirovaní ďalším spoločnostiam, aby sa naše Nikdy list [ingrediencie, ktoré nikdy nenájdu v produktoch Beautycounter] a formulovať okolo neho. Niektoré väčšie podniky pracujú s nami, aby pochopili, ako sme boli schopní dosiahnuť výsledky, ktoré sme mali. 

Bude niečo bude líšiť o Beautycounter v Kanade?

Naším zámerom je byť úctivý z kanadského trhu; spolupracovať s neziskovými organizáciami, ktoré sa zameriavajú na Kanade, nie USA; a zvýšiť povedomie a mobilizovať veľkú skupinu mužov a žien na celom našu vec. Uvádzame na trh vo francúzštine a angličtine, čo je naozaj dôležité nami bude pre všetkých Kanaďanov, a nie len časť populácie. 

Koľko produkty budú k dispozícii tu?

Uvádzame na trh s 42 produktov, vrátane asi 17 z našich 20 bestsellerov, s celou partiou viac blíži. Neboli sme schopní spustiť opaľovací krém ešte, pretože máte viac obmedzení okolo ochranu proti slnečnému žiareniu, takže to bude nám trvať dlhšie, aby si tento výrobok na trh v Kanade. 

Kde môžu ľudia kúpiť výrobky?

My hovoríme priamy maloobchodné, čo znamená, že predávajú priamo spotrebiteľom prostredníctvom rôznych kanálov. Najväčší kanál je naša sieť nezávislých poradcov. Máme tiež naše výrobky na Beautycounter.com a prostredníctvom konkrétnych maloobchodných partnerstva, ktoré boli zahrnuté J. Crew v Spojených štátoch. Aj keď sme doteraz oznámila začatie maloobchodného partnerstvo v Kanade, môžete si byť istí, že budeme. 

Prečo používate nezávislých poradcov podobné Avon?

Náš príbeh je najlepšie povedané človeka k človeku. Ak si myslíte, o tradičných obchodných domoch a špecializovaných obchodov, príbeh bezpečných ingrediencií nemieni byť povedané veľmi dobre v mieste predaja v týchto obchodoch. Vzhľadom k tomu, jeden, máte na prednej výrobcovia kozmetiky, ktorí ovládajú odkladacieho priestoru, a dva, väčšina ľudí sú zamerané na predaj produktov. Vidíme sami seba ako pedagógov viac ako čokoľvek iné, takže sme naozaj chceli možnosť zdieľať náš príbeh človeka k človeku. Ako ženy, zdieľame informácie, ktoré si myslíme, že je dôležité s ľuďmi, ktorých máme radi a záleží na tom, či je to o vydávať alebo mať dieťa alebo prechádzajú zdravotných problémov, a obraciame sa k našim priateľom, nie spoločnostiam alebo obchodoch. 

Tiež sme videli, čo sa deje na makroúrovni. Pozriete Ak sa na dnešný svet, sme všetci zdieľanie informácií. Viete veľmi dobre-bloggerov a ďalších vplyvných sú schopní používať svoje systémy viery, siete a osobný vplyv riadiť obsah a komercii. 

Sme tiež umožniť ľuďom stavať podnikania na platforme, ktorý bol vytvorený, aby podnikateľstvo bez všetkých rizík-ženy, ktorí hľadajú pre ekonomickú príležitosť, ale chcú flexibilitu vo svojom živote. Či už je to najmladšej generácie, ktorí nechcú od deviatich do piatich pracovných miest, alebo zostať-at-home mamičky, ktorí chcú, aby nezávislý príjem, sme presvedčení, že je to neuveriteľná príležitosť zdieľať správy a vybudovať úspešné podnikanie. Veríme, že to je cesta do budúcnosti.

Môžete tiež bypass hovoriť konzultanta a len kúpiť priamo cez webové stránky?

Áno, môžete úplne stačí ísť do Beautycounter.com a budeme nadšení.

Ktoré produkty si myslíte, že bude hit v Kanade?

V Spojených štátoch, naše každodenné produkty, ako náš každodenný čistiaci prostriedok, telové mlieko, tvár olej a čistiace balzam, boli veľmi úspešné pre nás. Môj odhad je, že Kanaďania budú pravdepodobne kupovať podobné produkty. Od doby som bol v Kanade, to cíti sa ako prirodzený vzhľad je častejšie, a naše farebné kozmetiky naozaj požičiavajú seba dobre k tomuto typu vzhľad.

Aké sú vaše osobné obľúbené produkty?

Som závislý na používanie nášho čistiaci balzam. Som v podnikaní, kde musím cestovať po celú dobu a ja som rád, že je to solídny, takže si môžete vziať ho na svoje príručnú. Zanecháva pokožku pocit veľmi orosený. Keď vaša pokožka je mimoriadne suchý, môžete ho použiť ako liek v noci. Je to viacúčelové čistiaci balzam a liečba.

Milujem naše pery čírou. Nosím to každý deň môjho života; deň a noc. 

Aj absolútne milujú náš Radiance Spevňujúce komplex sérum.

Milujem náš každodenný pleťovú vodu z našej kolekcie Essentials.

Moc sa mi páči krému púdre, taky, ale nie sme začatie tých až neskôr na jar. 

Som tiež posadnutý Odtieň kože. Ja používam každý deň na pieskovej farby. Je to ako tónované zvlhčovač, ale má schopnosť vrstvu, aby sa viac ako skutočný základu, ak niekto hľadá pre ďalšie pokrytie. 

Zaťahovacia kefa nemôžem žiť bez, pretože umožňuje umiestniť tónované hydratačný na naozaj ľahko. Pre niekoho, kto má dve alebo tri minúty v dopoludňajších hodinách, je to jednoducho perfektný vec pre mňa z aplikačného hľadiska. 

Ktoré zložky sú najdôležitejšie, aby sa zabránilo?

Vždy sa snažím, aby sa zabránilo vôňu. Je to jeden z najhorších páchateľov, pretože podľa medzinárodného práva IP spoločnosti sa nevyžaduje, aby zoznam prísad, ktoré idú do svojich vôní. Niektoré z najhorších zložiek, vrátane toxických látok zvaných ftaláty sa používajú v parfumoch, pretože im pomáha viazať na svoje telo alebo vlasy. Vôňa je niečo, čo som sa za každú cenu vyhnúť.

V rámci tried chemických látok, naozaj sa snaží, aby sa zabránilo parabény a ftaláty. Ale existuje mnoho. Mnoho z týchto zložiek, ktoré by som nikdy nechcel na svojom tele stále sú uvedené na zozname nikdy, ktorá je k stiahnutiu pre každého.

Aký je najlepší spôsob, ako získať vzdelanie o netoxického kráse?

Ako spoločnosť so zameraním na vzdelávanie, naše stránky sa dávajú veľa faktov o tom, čo sa deje vonku. V Spojených štátoch, tam je nezisková organizácia s názvom Pracovná skupina pre životné prostredie, a trávia veľa času vďaka svojej povrchné databázy sa snaží pomôcť ľuďom pochopiť, čo sa deje. To sú veľké zdroje. Konkrétne okolo kozmetiky, tam je kniha s názvom, To nie je len krásny tvár 'Stacy Malkan, ktorý som našiel, aby boli užitočné. 

Myslíte si, predvídať kozmetický priemysel sa bude pohybovať od "prirodzenej" viac bezpečnostného zameranie?

Bývala to eco vec, ale termín priemyslu, ktorý je viac široko používaný dnes je "čistý", čo nie je o tom, že zelená. Ide o to, zložiek, ktoré sú netoxické, ale nemusí byť nutne 100 percent prírodné. Ako spoločnosť, radi prírodné a bio surovín, ale tiež verí, že to sú nadužívaniu výrazy a často stretával s legitimitou na trhu, pretože neexistuje žiadny predpis. Pre nás je to naozaj "Sú výrobky bezpečné miesto pre svoje zdravie?"

Ako by ste chceli zmeniť kozmetický priemysel v budúcnosti?

Vždy hovorím, že to nie je zdravotný problém ženská, to nie je americký zdravotný problém, to je globálny zdravotný problém. Viac ako 85.000 chemických látok boli zavedené do obchodu od druhej svetovej vojny a takmer 90 percent z týchto prísad neboli nikdy testované na bezpečnosť na ľudské zdravie. Kým nie sú všetky krajiny majú viac zákonov zdravotné odolné proti priemerný občan bude aj naďalej vystavené toxických chemikálií zbytočne, a myslíme si, že je to neprijateľné. Zmena je bez ohľadu na to, čo krajina žijete nutné. Je to dôležité pre zdravie sveta. Vaša pokožka je váš najväčší organ, a vaše zdravie je vaša najväčší prínos. Sme si zaslúži bezpečné výrobky.

Budeme mať pokoj, kým vidíme deň, keď naše deti, vaše deti a budúce generácie detí nemusia obávať čítania etiketách výrobkov, ktoré sú uvedení na tele každý deň, a ani nemôžu veriť sme niekedy museli. Vytvárame hnutia za bezpečnejšie krásu. Rovnako ako niekto obhajoval bezpečnostné pásy a autosedačky pre dojčatá a zákaz fajčenia v lietadlách, môžeme sa stať, že katalyzátorom zmien. 

Už ste odhlásil Beautycounter? Co si myslis?

load...