Krása

Doprajte si na veky má nové a vylepšené hd blush

Doprajte si na veky má nové a vylepšené hd blush

Kedykoľvek Make Up For Ever uvoľní niečomu novému-, ktorý nie je tak často, to je obrovský problém. Aspoň pre mňa, pretože sú jedným z mojich veľmi obľúbených značiek make-up (a snažím sa toľko, že sa hovorí veľa). Oni nepracujú podľa nejakého marketingového plánu, ale namiesto toho, aby zaplnil skutočnú potrebu svojich zákazníkov a mnoho vizážistov, ktorí používajú ich produkty. (Fun Skutočnosť: Make Up For Ever je tak často používaný v zákulisí fashion weeks, že umelci sú povedané zakryť štítky s páskou, pretože by to robiť "sponzorské" make-up značky, ktoré nechcete použiť, pozrite sa zlé. Nie je to niečo povedať?)

load...

Bol som pomocou značky krém začervenat (spolu s mnohými ďalšími produktmi, vrátane založenia a očné tiene) Už niekoľko rokov. Pamätá si niekto toto?

Boli to skvelé, ale pravda trochu zložitejšie na použitie. Mali ste na čerpanie produktu von, ale nevyhnutne to by vydávať príliš veľa, a ako vždy s Make Up For Ever veci, trochu ide dlhú cestu. Našiel som premárnil veľa. Ale účinok bezšvíkové, druhá koža bola na špičkovej úrovni, tak som sa s ňou.

Teraz už nemusím. Značka sa tento riadok s novým a vylepšeným radu HD Blush, ktorá je niekde medzi smotanou a práškom práve vymenili, a je dodávaný v kruhu v tvare zrkadlené kompaktov, ktoré vyzerajú takto:

Takže to vyzerá, suchý krém, ak môžete zabaliť hlavu okolo toho, je to veľmi odlišné od liquid prvej gen vzorca. Je tiež jednoduchšie použiť, ako môžete buď víri červenať kefa vyzdvihnúť farbu, pritlačte ju špongiou, alebo stačí použiť prsty.

Čo sa mi páči najviac je, že topí priamo do kože. Opakujem :. Priamo v Viete, ako niektorí sa červená, ich dáte na a môžete len tak povedať, že sedíte na vrchole, všetko jasné vyzerajúce? Toto je úplne bezproblémové a vyzeráte, ako by ste splachovanie zvnútra. Ako by ste sa práve vrátili z telocvične. Oni ju dokonca testovaný pred kamerami s vysokým rozlíšením, aby sa zabezpečilo, že mám prirodzene vyzerajúce povrch, ktorý je nezistiteľný ako na kameru a voľným okom.

load...

Znieť úžasné, že? K dispozícii je 16 odtieňov, od svetlo až stredne až svetlo hnedá až hlboko, a to ako s chladnými a teplými tónmi. Takže tu byť aspoň jeden v tu pre každého. Tu sú fotky všetkých farieb (pretože tie na mieste Sephora sú waaay off) a vzorkovníky z piatich Poslali ma hrať. Na konci budem zdieľať niektoré zábavné tipy pre podanie prihlášky!

210 Super Pink

Takže "200S" odtiene sú pre spravodlivé ľahké pleti. Keď som sa stretol so značkou pre ich uvedenie na trh, ich maskérka povedal, že som zápas ani tejto odtieňa, alebo ten budúci nadol (215 Flamingo Pink, ktorá je trochu peachier). Najviac ma priťahuje 210 chladnú Pink -Je to len pravdivý ružovej v zbierke, a tak celkom.

Tu je, ako to vyzerá na koži:

215 Flamingo Pink

215 Flamingo Pink sa podobá 210 chladnou Pink, okrem toho, že je to niečo teplejšie, peachier odtieň. Obaja sú super-pekná a bolo by vhodné pre spravodlivé pleť, ale toto je trochu viac univerzálna.

220 Pink Sand

220 Pink Sand je váš ružový béžový odtieň, a tým, kto si vybrať, či máte reálnu / svetlá koža, ale chcú niečo menej pestré a viac tón v tóne. Dalo by sa tiež použiť ako jemné kontúry.

225 Peachy Pink

225 Peachy Pink je tmavší a silnejší broskyňa než 215 Flamingo Pink. (Tiež sa zdá byť jedným z najobľúbenejších odtieňov tak ďaleko, pretože je už vypredaný u Sephora. Som si istý, že čoskoro doplniť).

310 Rosewood

Teraz sa presunieme do "300s", čo sú odtiene vhodnejšie pre ľahké a stredné tóny pleti. 310 Rosewood je hnedavo ružový. Všimnite si, že táto farba je do značnej miery na comeback.

315 Peach Béžová

315 Peach Béžová nie je tak tmavá alebo hnedé, ako sa javí na fotke, ale je určite warm-tónovaný neutrálne, ktoré by bolo veľmi lichotivé na teplý tón pleti. Ja by som ju použiť na získanie slnečnej pobozkal žiara. Tu je, ako to vyzerá na koži:

320 English Rose

320 English Rose je váš klasickej ružovej farby flush, a to niekde medzi teplé a chladné.

330 Rosy Plum

330 Rosy Plum je ďalší populárny jednorazové bat (tiež vypredané hneď na Sephora). Je to určite na chladné strane, a bude tmavšia verzia prvého odtieni, 210 chladnú Pink.

335 Fawn

335 Fawn je dobrý tieň na teplé odtiene pleti a ak sa vám páči vzhľad hnedo-to vám môže dať niečo ako žltohnedej, bronzey efekt namiesto typickej broskýň a ružovej farby.

410 Coral

Zo všetkých odtieňov, 410 Coral je považovaná za univerzálny, kto, že akýkoľvek tón pleti / podtón môžu nosiť. Je to silný, vysoko pigmentovaná koralov, ale môže byť zmäkčený s ľahkým nádychom a starostlivé miešanie.

415 Light Rust

Zvyšok "400S" sú odtiene, ktoré fungujú najlepšie pre stredne tmavej pleti. 415 Light Rust je teplý hrdzavo hnedé-podobný 335 jelenej ale hlbšie a s miernym červenkastú obsadenie.

420 Indian Rosewood

Som naozaj rád túto farbu. 420 Indian Rosewood je hlbšia verzia 310 Rosewood, s hnědavými odtieňoch ružovej farby. Tu je, ako to vyzerá na koži:

425 Brown Copper

425 Brown Copper bude super-pekne na tmavej pleti, pretože dáva teplý medenou flush.

510 Raspberry

Ďalej len "500S" odtiene sú najviac pigmentovaná (ideálne pre tmavej pleti) a 510 Raspberry je práve to, vysoko pigmentovaná pohode malinový odtieň. Myslím, že je príliš silný, aby použiť na tvárach, budem vidieť, či môžem, aby to fungovalo ako farba na pery. Tu je, ako to vyzerá na koži:

515 Tangerine

515 Tangerine je najjasnejšia odtieň v rozsahu, a skutočný oranžovej. Tu je, ako to vyzerá na koži:

520 čierne ríbezle

Posledným z nich je veľmi najtmavšie; 520 z čiernych ríbezlí je takmer čierne, chladné bobule odtieň a myslím, že väčšina jedinečná tu. Bolo by veľkou zimné červenať pre stredné a tmavé odtiene pleti, alebo krásne pery škvrnu pre každého!

Ako môžete vidieť, rozsah odtieň je vynikajúci a naozaj všestranný nerob, že budete musieť nutne zostať v rámci svojich predpísaných "200s", "300s", "400S" alebo "500S" farby. Kľúčom k úspechu je vybudovať intenzitu a zmiešať.

Make Up For Ever zdieľa aj niekoľko skvelých tipov na použitie:

Classic Blush Application

Naneste rumenec na hornej lícnej kosti. Začať na líniu vlasov a zmes dovnútra zrenica tváre. Uplatňovať s pohybmi v tvare "8". Vyhovuje každému tvaru tváre.

Zdravý žiara Blush Application

Použiť stydím zrenice tvár v krúživými pohybmi. Vyhovuje plochy, ktoré sú dlhé alebo oválny, pretože plocha je rozšírený o "rezanie" pozdĺžne. To dáva dojem prírodného sviežosti bez korigovanie tvár príliš intenzívne.

Zvýrazňovač Blush Application

Naneste rumenec na hornej lícnej kosti, a dávať pozor, aby aplikovať na oblasť pod očami. Potom sa zmes na spánkoch (možno tiež ťahali cez obočie kosti). Obleky niekto hľadá viac módne dopredu červenať vzhľad.

Sochárstvo Blush Application

Začať aplikácie na vlasovú línií (do stredu ucha) a zmes k ústiu vyrezávať tvár. Potom sa zmes hore zdôrazniť veľkosť lícne kosti. Obleky okrúhle a hranaté tváre, pretože to predĺži tvár znížením veľkosti tváre.

Myšlienky? Rád by som počul, čo si myslíte o tomto rozmedzí, a ak ste to skúsil!

Obchod príbeh

Nájsť Make Up For Ever HD Blush v Sephora:

Vyjadrite svoj názor

Už ste odhlásil sčervená HD ešte? Aký odtieň je vaša najobľúbenejšia? Ktorá technika používate pre použitie červenať?

load...