Krása

Drew Barrymore o spustení kvetinovej krásy v Kanade

Drew Barrymore o spustení kvetinovej krásy v Kanade

Drew Barrymore v Thompson Hotel v Toronte v novembri 2019.

Vy! Stretol som sa s Drew Barrymore. 

Nikdy za milión rokov myslel, že budem písať tieto slová. Ale áno, táto práca je šialené niekedy, a to sa stalo. (Idem vám ušetriť fotodokumentáciu, pretože, ako je obvyklé pri stretnutí slávnych ľudí, mám, že pobláznený "nemôžem-verí-to-je-deja" pozrieť do očí. Nie je to pekný.)

load...

Ale áno, Drew Barrymore je oficiálne najchladnejšie celebrita vôbec, pretože ona vlastne visel von s nami, keď bola v Toronte tento mesiac k začatiu jej kozmetiky linky, kvetinové krásy. 

Tým, servítky, myslím nás všetky kozmetické editori zhromaždili na Colette, efektné novej francúzskej reštaurácii v Thompson Hotel. Potom Drew vstúpil a urobil nejroztomilejší päťminútovú reč (ktoré budem zdieľať s vami len sekundu) pred chatovanie, prelínanie a robenie snímok s jedného každého z nás. Každé. Single. Osoba. 

Ako úžasné je, že?! Nikdy predtým v histórii Celeb kozmetickej postihnutí majú videl som niečo také. Obvykle budete musieť skákať cez milión obručou, bezpečnosť atď dokonca dostať do ich prítomnosti. 

Tu je to, čo Drew na sebe:

Nemohol som sa dostať nad tým, aký veľký jej kože vyzerala, že je to super-bezchybný a orosený, tým spôsobom, že si myslíš, že celebrity, musí mať rôzne gény do normálnych ľudí. Mala na sebe všetku FLOWER krása make-up, samozrejme, a všimnite si zábavný pop modré rimming oči, s broskyňový pery. Jej blond vlasy mala stiahnuté do copu roztlieskavačky štýlu.

Nemôžete vidieť zvyšok outfitu, ale spárované námorníctvo a biele pruhy s tenkými rezané čierne nohavice a vysoké, vysoké podpätky nahé. Chcem všetky jej šperky. 

Pripravte sa na vid teraz? Tu je návod, ako Drew oslovil kozmetický davu:

load...

Neskôr, keď sme sa stretli jeden na jedného, ​​povedala mi, aby som "nikdy stratiť, že žiara." Ostatné údaje sú rozmazané (pretože ako som povedal, mám fascinovať veľký čas), ale beriem to mi hovorila, že nenosí príliš veľa make-upu. Ale len trochu. Z nej, tutovka.

Keď sme pri tom, myslím, že by som vám mal dať ešte pár detailov na kvet krása sama, pretože to je celý dôvod, prečo bol tu Drew! Linka, ktorá prvýkrát začal v januári 2018, je teraz k dispozícii na Walmart a Walmart.ca (rovnako ako Walmart.com v USA), a skladá sa z neuveriteľných 64 rôznych výrobkov, nepočítajúc možnosťou tieňa. Počítanie všetkých farieb, existuje viac ako 170 položiek z čoho vyberať. Neslýchané pre Celeb line!

Môj prvý dojem bol, wow na obale:

Je mi skoro pripomína Toma Forda, s elegantným bielym a kovové farebnosti. Nikdy by ste odhadnúť, že všetko, čo sa bude predávať okolo 7 € do 10 €.

Niektoré z vrcholov, ktoré sa nemôžem dočkať, až vyskúšať, patria tieto pery a lícne bacuľaté palice:

Zamatové pery chubbies (jeden z obľúbenými výrobky Drew):

Viac chubbies. Sa zvýrazňovače palice (Drew tiež nosia tieto):

Super-docela tieň štvorkolky:

Krém rumenec:

Hokejka základ (iný Drew musíte mať):

A tri-in-one (objemová, curling, predlžujúca maskara):

Všetko je krutosť-free, vyrobený v USA, a ako povedal Drew vo videu, formulované s rovnakými prísady používané v luxusnom make-up. 

Chcem všetko!

Kde kúpiť

Nájsť krásu FLOWER výhradne na Walmart.ca a Walmart.com.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali niečo z kvetu krása? Čo si myslíte o prístupe Drewová na kozmetiku?

load...