Krása

8 z najlepších produktov z dažďového pralesa tarte z mora

8 z najlepších produktov z dažďového pralesa tarte z mora

Kedykoľvek som v Sephora, som namieriť si to priamo na koláč. Vždy som mal slabosť pre ich ekologicky elegantný make-up, ktorý je týranie bez, naplnená prírodných surovín a formulované bez parabénov, minerálny olej, ftalátov, SLS a syntetických vonných látok. 

load...

V priebehu rokov som nazhromaždil peknú zbierku LipSurgences, ale napodiv, nič iné. Takže si predstavte moje potešenie, keď tím v Sephora ma požiadal, aby som vyskúšať jazdu Tarte Celá jarná kolekcia 2018. Byť stále môj tlkot srdca!

Rad sa nazýva Rainforest mora, a je to všetko o make-up (plus niekoľko produktov starostlivosti o pleť), ktoré vám poskytnú hydratáciu a lesk. 

Môžem úprimne povedať, že to absolútne pribitý s týmto štartu. Testovanie si cestu cez lineup, bol som naozaj závrat, tam bolo tak veľa produktov sa mi páčila.

Poďme sa ponoriť, a ja ti poviem o svojich veľmi najlepších ponúk.

1. Tarte Deep Dive čistiaci gél

Takže najprv hore, je tu Deep Dive čistiaci gél, ktorý je jemný gél čistiaci prostriedok vhodný pre všetky typy pleti. Je bez vône a sulfát-zdarma (viete, ako je to dôležité pre mňa), a dokonca aj tie najmenšie množstvo vytvára bohatú penu. Je to úplne efektívna pri získavaní všetky vaše make-up off v jednom kroku, dokonca aj vodeodolnú make-upu, ale nenechá kožu pevne alebo suché. Je ťažké nájsť čistiaci prostriedok, ktorý tiká off toľko políčok, takže som ohromený! 

Ďalšie starostlivosti o pleť položky v rade sú morské Zvýšenie hmla, tvár hmla, a nápoj H2O Hydratačný oživenie, gélu zvlhčovač. 

2. Tarte Wipeout Color-Korekcia Palette

load...

Môj ďalší tip je Wipeout Color-opravovať paleta, ktorá obsahuje šesť krémové odtiene pre korekciu farieb, zjasnenie, kontúrovacou a jeho zvýrazňovania. Som rád, že máte všetko, čo potrebujete v jednej palete! Vy ste chcel aplikovať s farbou opravuje štetce, keď by ste mohli mať podobný kefku doma už. 

Tu je Lowdown na odtiene. Oranžová je pre tmu a zelená neutralizuje červenú. Najtmavšie farba, hnedá, je určený pre vytváranie kontúr a sochárstvo. Ďalej sú tu dve broskyne na všeobecné maskovacie práce; jeden pre ľahké až stredné odtiene pleti a druhý pre stredne-až-hlboké tóny pokožky. Svetložltý v strede je pre zvýraznenie a leštenie. 

Môžete použiť tento výber skryť tmavé kruhy, začervenanie okolo nosa a dokonca aj škvŕn. Naozaj si to vážim, že textúry sú ľahké krémy, nie prášky, pre viac prírodnom odtieni. Bonus: oni tiež pomôcť minimalizovať póry a jemné vrásky.

3. Tarte Water Foundation

Asi moje najobľúbenejšie vec v celej tejto kolekcie je Foundation Water. Ako viete, som testoval pomerne málo nových základov v poslednej dobe, všetci skvele, ale toto naozaj berie tortu! Je na báze vody tekutinu že by sa dala opísať ako médium s plným pokrytím. Za normálnych okolností, ja nie som jeden pre ťažšie základov, ale to nevyzerá alebo sa cíti týmto spôsobom vôbec. (Vydrž, idem vám ukázať zblízka na tvári v niekoľkých sec.)

K dispozícii je 12 odtieňov a Fair-Light Neutral je presná zhoda pre moje pleti. Opisujú vzorec ako "vlhkosti-bohatý", ale nenechajte sa odradiť, ak máte mastnejšiu pleť. Nezáleží nechať mastný a nepotreboval som k prášku do hodiny neskôr. Môžete ho použiť s obojstrannou Foundation Brush, čo je ideálny nástroj pre leštenie ju bez problémov do kože. On ma, výsledky vyrovnané moju kožu tak dobre, že som sotva nepotreboval korektor. 

Avšak! Ak chcete po korektor, majú Aquacealer Concealer a The Airbrusher obojstranná Concealer Brush za to. Nebol som schopný riadne otestovať korektor, pretože mám ten, ktorý je príliš tmavý pre mňa, ale štruktúra sa zdá podobný základ.

4. Tarte Skin Twinkle Lighting Palette

Pohybujúce sa na prášky. Tarte odpoveď na Hourglass okolitého osvetlenia Palette je tento Skin Twinkle Lighting Palette. 

Dostanete tri odtiene. V strede je filtrovaným svetlom, čo je zjasnenie nastavenie prášok univerzálny matným piesku. Na ľavej strane je slnečné svetlo, je denná šampanské zlaté lesk, a na pravej strane je Moonlight, ktorý dáva teplejšie, ružovejšia záblesk za večer. 

Tie môžu byť použité s zvýraznenie štetec, ktorý má ideálny tvar pre zametanie prach po lícach. Opäť platí, že paleta sa vyznačuje krásnou morskou tematikou dizajn na obálke.

5. Tarte Očné tiene Palette

Samozrejme, nie zbierka Tarte by nebola úplná bez paleta očné tiene. Toto je pekný a neutrálne, s ôsmimi práškových odtieňoch zlatej, ružovej, bridlice, tmavo hnedá, meď, bronz, pálením a slonová kosť. 

Je to tiež dostala najviac nádherný krycí vzor všetkých paliet som vám ukázal-zábavné psychedelic fialové! Žiadne aplikátory, ale je tu obojstranná Eyeshadow Brush predávané samostatne. Nemôžem sa dostať nad tým, ako dobre sa tieto tiene opotrebenie. Zvyčajne som si pokrčenia veľmi rýchlo, ale nie celé hodiny s nimi a to bez základného náteru. 

Druhý bod oko v rozsahu je tak jemný Micro Liner, ktorý je vodotesný, chudá tekuté očné linky v čiernej farbe. Moje oči nerobia tekuté vložka dobre, takže som preskočil túto.

6. Tarte Quench Lip záchranný

Teraz hovorme pery! Prvá várka dobrôt sú Quench Lip záchrana, hydratačný balzam na pery s čírou odtieňom. K dispozícii sú štyri odtiene. Opal je úplná perleťová biela; Nude je úplná hnedo-ružová; Rose je úplný korálová ružová; a Berry je úplná červeno-fialové.

Zmienil som sa jedná o úplný? (Hehe.) Nečakajte intenzívne farby prínos, ale očakávať, že super-hydratačný balzam, s nádychom mäty chuti. Rose, ktorý nosím tu, je pravdepodobne môj obľúbený odtieň. Tie by bolo dobré ísť k Lippia pre kabelky.

7. Tarte Lipsaver Liečba Primer

Posledný zo všetkých, sú rúže-hŕbu rúžu! Ale najprv musím vás upozorniť na Lipsaver úpravy základný náter. Mnoho čitateľov sa ma spýtal, čo aplikovať pod rúž, aby sa zabránilo vyschnuté, vločkovitých vyzerajúce pery. To je odpoveď! Je to leave-on primer a hydratačný balzam v jednom, ktorý vyhladzuje všetko von, ale je úplne matný, nie lesklé. Genius, hovorím vám.

8. Tarte zálievka Lip Splash Lipstick

Potom, čo to je tak, že je čas pre zálievkou Lip Splash rúž, plné pokrytie matný rúž, ktorý je dodávaný v 12 žiarivých odtieňov. Skúšal som šesť. Scooter je tmavo nahý; Šťastný je bohatý, hlboké ruža; Bikini je jasne ružové koralov; Hej Sailor je jasná fuchsie ružový; a neoprén je hlboká slivka bobule.

Beach Bum a šťastný boli moji dvaja faves tu, pretože som na tejto, 90s rtu vlak práve teraz a obaja majú náznak hnedej. Ale vážne, všetci sú krásne farby. Vzhľadom k tomu, že pigment je tak intenzívny, možno budete chcieť použiť zaťahovací Lip Brush zdokonaliť svoje hrany.

Tu je môj konečný vzhľad:

Išiel som minimalistický a Glow tu len preto, aby vám ukázať, ako rýdze a prirodzené môžete ísť s touto zbierkou. Poznáš ma, že nie som o ťažkom obrysu (er, v ľubovoľnom tvare), alebo obrovské množstvo farieb očné tiene. (Som tiež veľmi bledá, a tak bez hanby v rozsahu, pozrel som sa trochu blednú v rúžu!) Ale mám rád zvýraznenie prášok s touto čerstvou tvárou make-up. To sculpts a tlačí na mojej tváre. Kto potrebuje červenať?

Mám na sebe: žltý odtieň od Wipeout Color-opravovať palety; nadácie vody v Fair-Light neutrálne; Skin Twinkle Lighting paleta v mesačnom svite na lícach; Wave (bridlice), Písek (slonová kosť) a Abyss (tmavo hnedá) z očné tiene palety; a Quench Lip záchrana v Rose.

Záver

Dúfam, že ste si užili pláva Tarte je Rainforest kolekcia more so mnou! Je to určite jeden z najpôsobivejších jarnej krásy ponuky, ktoré som videl-nielen v roku 2018, ale vôbec.

Shopu editora

1. Deep Dive čistiaci gél | 2. Wipeout Color-opravovať Palette | 3. Water Foundation | 4. Skin Twinkle Lighting paleta | 5. Očné tiene Palette | 6. Quench Lip záchranu | 7. Lipsaver Liečba Primer | 8. Zálievka Lip Splash Lipstick

Si môžete prezrieť celý kolekcie sem. Všetko je teraz k dispozícii v obchodoch Sephora a na Sephora.ca!

Už ste odhlásil Rainforest mora? Co si myslis?

load...