Krása

Ako nájsť svoju podpisovú farbu na nechty

Ako nájsť svoju podpisovú farbu na nechty

Možno Elle Woods bol na niečo.

Vieš, ako mala farbu podpis? (Pink, obvs.) No, a to napriek Ditz vzhľad, naše dievčatá poznal jej veci. (To, myslí si, bola téma celého filmu, ale to som odbočil.)

load...

Zdá sa, že všetci máme farbu podpisu, aspoň pokiaľ ide o lak na nechty. To je v súlade s Essie Weingarten, zakladateľ Essie Cosmetics. A pretože ja som len trochu posadnutý, 80s módy sezónne analýzy farby (ktorý nie je, že jo?), Som úplne poskakovanie na palube tento vlak.

Musím sa opýtať, Essie, osobu, o tomto vynikajúcom teóriu na druhý deň. (Bola v meste oznámiť niektoré veľmi veľké novinky:.! Odo dneška, jej linka je k dispozícii na nakupujúci Drug Mart po celej Kanade Hooray) Tu je to, čo povedala.

"Niektoré farby sú vhodné pre niektoré tóny pleti, stačí vidieť. Najlepším spôsobom, ako začať, je ísť pre správnu sezónu."

Cue na jar / leto / jeseň / zima farebných odtieňov. (V skutočnosti som bol praská nájsť dôvod hovoriť o tom po celé mesiace teraz. Ja viem, Lame.org.) Mimochodom, tu je šikovný graf som našiel na internete (nie z Essie), ktorá vám, ktoré farby, ísť s ktorými sezóna ukazuje :

Neváhajte a ignorovať mäkkú / číre / svetle atď veci, v skratke, čo potrebujete vedieť, je, že pramene a vodopády majú teplé tóny na ich koži, zatiaľ čo Summers a Zimy sú chladné tóny.

Nie ste si istí, do ktorej kategórie sa dostanú do? Moja koža je celkom neutrálne, ale viem, že vyzerajú pozitívne ILL v teplých farbách, ako je hnedé, zelené, žlté a oranžové, tak to je, ako viem, že som v chladnom spektre grafe. Skontrolovať svoj šatník, pretože myslím, že my všetci prirodzene tiahnu k farbám, ktoré sú najviac lichotí.

load...

Teraz, ďalej zúžiť, farba vlasov je váš ďalší cue. Existujú rôzne teórie o to, ale zvyčajne jari a leta sú svetlejšie (alebo svetlejšie hnedá), zatiaľ čo Falls a Zimy sú bruneta.

FUN, že jo? A pokiaľ ide o laky na nechty, to dáva zmysel.

To je tiež dôvod, prečo, ako lete, moje obľúbené farby sú pinky červené a pinky koralov a dobre, že pinky ružové. Všimnite si tému? Mám veľa spoločného s Elle Woods, myslím. Ružové ma zvyčajne lichotiť, pretože majú chladné tóny. (Kým nie ste "medium" zaprášený, žltohnedej, hnedasté ružovú druhý deň som dissed tak ťažké. Krčiť!)

Ale keď som nosiť odtiene, ktoré majú príliš veľa hnedé v nich (ako maslo londýnskej kolekcie McQueen), alebo sú príliš tmavé (ako OPI Lincoln Park After Dark atď), alebo dokonca aj nahý (ako Chanel Inattendu), nikdy sa cítim úplne rovnako ako ja , Ale na jeseň alebo na jar? ÁNO, NIE a ÁNO.

To povedal, nikto hovorí nemôžete nosiť akúkoľvek farbu, ktorú chcete na svoje nechty. (Lepšie nosiť potenciálne nelichotivú odtieň ešte než okolo tváre, že jo?) "Ak sa cítite dobre, je to správne farby pre vás," hovorí Essie. A samozrejme, farba nechtov trendy sú veľké frickin 'Deal teraz. Je to trochu ťažké držať krok.

Čo sa mi páči Essie (ďalej len značky), aj keď je to, že ste nikdy nevidel príliš šialené. Názorný príklad: značky jarné farby kolekcie, ktorá sa nazýva French Affair:

"Naše farby sú sofistikovanejšie," hovorí Essie. "Sme trendy ale nejdú príliš ďaleko. Je to vždy nositeľné a elegantné-nechcem ženy vyzerať gýčovitý." Slová žiť, nie? A v tomto oznámení, opýtal som Essie, o ktorých klasický odtiene Každá žena by mala mať vo svojom kozmetickom taške:

Baletné: Classic svetloružové s čírou povrchovou úpravou.

Mademoiselle: Classic dospelý ružová.

Bordeaux: Hlboká červené víno. (Essie páči tento zimných prstami.)

Sieťované pančuchy: pikantné tmavo creme červeno. (To, čo Essie nosí pre pedis v lete).

Ste Jar, leto, jeseň alebo zima? Čo myslíš, že svoj podpis na nechty farba je? Alebo sa vám páči prepnúť ju príliš často, aby nikdy dopustiť, aby jedného farebného rodine?

load...