Krása

Najlepšie oranžové rúžy pre každý tón pleti (a komfortná zóna!)

Najlepšie oranžové rúžy pre každý tón pleti (a komfortná zóna!)

Kto hovorí, že oranžová rúž je len na leto? Kým sezóna sa rýchlo blíži k úzkej-vzlyk! -Je to vlastne ideálny čas nosenia tohto živého odtieňa, pretože vaše teplo, slnko-pobozkal žiara je pravdepodobne stále dokola. (Golden bronzey oči hrať to ešte nie sú povinné, samozrejme.)

load...

Či už dávate prednosť mäkšie tóny, alebo vaše motto je "ísť tučné alebo ísť domov" -Tyto sú niektoré z mojich obľúbených pery odtiene sa hodí pre každú náladu a tón pleti.

Revlon ColorBurst pery Maslo vo Juicy papája

Najľahšia zo zväzku, Revlon pery Maslo v šťavnatej papája je mäkký, koralov infúziou broskyňa. Ak máte radi naprostej umývanie farieb, to tónované balzam je perfektné! Vzorec je veľmi hydratačný a bude skvelá voľba pre jemné denné vzhľad. Navyše, to vám dáva dostatok lesk, takže nemusíte lesk na najvyššej bonus!

Kde kúpiť: Well.ca, drugstore.com, Ulta Beauty, Amazon.ca, Amazon.com

Maybelline Color Elixir Lip Color v Mandarin Rapture

Vysoký lesk a pop farby: Máme víťaza! Maybelline Color Elixir Lip Color v Mandarin Rapture dáva nádherný umývanie oranžovej cez pery, ale preto, že vaše prirodzené pery tón stále presvitá, že to nie je tak zastrašujúce ako biť na super-nepriehľadné rúž. Vzorec tiež robí to pre vás ľahké vrstvy to, takže si môžete buď získať miernu dávku farieb alebo viac pigmentované pút.

Kde kúpiť: Well.ca, Drugstore.com, Ulta Beauty, Amazon.com

Topshop Lipstick v Oh La La

Krok do peachiness od Revlon Juicy Papaya je Topshop Lipstick v Oh La La. Milujem tento sorbet odtieň a nájsť vzorec, ktorý bude naozaj pohodlne. Táto ďalšia skvelá voľba low-key je. Je to nepriehľadné, palice okolo na perách a vyzerá nádherne, pokiaľ ju spárovať s nejakým jednoduchým okrídleným vložky (jedna z mojich najobľúbenejších vyzerá čo do činenia s týmto odtieňom). Milujúci rúž pre tlmené, neon koralových ústi vo dne.

load...

Kde kúpiť: Nordstrom

Revlon Super Lesklé Lipstick v Coralberry

Pohybujúce sa o krok alebo dva v smere odvážnejší výberu na pery je Revlon Super Lesklé Rúž v Coralberry. To je jeden z prvých rúžu som kedy kúpil, že som považovaný za oranžovo, keď som sa bál ísť super-jasné. Rozhodne je koralový odtieň, ako už názov napovedá, to bude tiež lichotiť mnoho odtieňov pleti, pretože to nie je tak bledý, že to bude prať vás, nie je to ani tak dramatický, že sa budete cítiť ako klaun. Pravidlo I obyčajne držať sa týka farieb, ktoré nie sú tak tučné je vybrať vzorec, ktorý je väčší hydratačné a krémové, takže táto rúž spĺňa. Ak sú vaše pery prirodzene úplne pigmentované, skúste vrstvenie nahú rúž pod tak, že dostanete pravdivejšie zastúpenie tieňa.

Kde kúpiť: drugstore.com, Ulta Beauty, Amazon.com

MAC rúž vo Morang

V neposlednom rade je moje najobľúbenejšie oranžovo, keď sa cítim odvážny a smelý. Táto rúž nie je pre slabé srdce, to naozaj chytí na perách! Hovorím o MAC rúž v Morang. Vlani v lete, videl som dievča, ktoré nosí tento a vlastne som ju zastavil na ulici sa jej opýtať, čo má na sebe. Stále som meno mojej duševné zozname "kúpiť", až som nakoniec vzal skok a kúpil ho v tomto roku. Pokiaľ chcete skutočnú oranžovej peru, potom hľadať žiadne ďalšie. Budete musieť vziať váš čas pri aplikácii, takže dostanete viac svieži vzhľad, ale je to tak stojí za to, pretože to rúž je krásny. To nemá príliš silný žltého podtextom (takže je to veľmi nositeľné) a vzorec kĺže ako sen-ne sušenie vôbec! Môj preferovaný spôsob, ako nosiť rúž je s super-minimálnou make-up na zvyšok môjho tváre, takže pery robiť všetku hovoriť.

Kde kúpiť: Nordstrom, Macy, Selfridges, Amazon.com

A tu to máte moje výbery pre najlepšie farby oranžovej na pery! Je tu niečo pre každého, či už sa vám páči nosiť trend jemnejšie, alebo si prajete, aby urobila vyhlásenie. Mám rád tieto tóny po celý rok, takže to, čo hovoríte, budete mať na sebe tento odtieň častejšie?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšikom oranžovej pery vzhľad? Už ste vyskúšali niektorý z mojich výbery? Aké sú vaše obľúbené pomaranče?

load...