Krása

Reedy Witherspoon je perfektný make-up kedykoľvek a kdekoľvek

Reedy Witherspoon je perfektný make-up kedykoľvek a kdekoľvek

Aw, Reese. Viem, že veci neboli hladké plachtenie pre vás v poslednej dobe ( "Vari nevieš, kto som" ing ponuka polícia nebol na značke). Ale stále mám slabosť, pretože Elle Woods.

Anyhoodle, Reese bol v Toronte druhý deň po premiére Diablovej Knot, Colin Firth (!!). Cez jej výraz tváre pri pohľade trochu nervózny, stále sa ocitol milujúci jej make-up, bočné pozametal vlasy a pekný výstrih tohto šaty:

load...

Nevyzerá tak sunshiney a svieži? Pravdepodobne niekto ako Fiona Locke robil jej sprej opálenie, ktorá pomáha. Ale myslím, že jej nádherná žiara tiež má čo do činenia s očné tiene a pery odtieňov. Sú teplé, ale nie príliš tmavý, a oni by tiež vyhovovať takmer všetky pleti. Najlepšie zo všetkého je, myslím, že ľahko prejsť zo dňa na noc a vojde do takmer kdekoľvek, s akýmkoľvek oblečenie.

Tu je close-up:

Make-up artist za týmto pohľadom bolo Mai Quynh a mám rozpis toho, čo bývala. Je to všetko Laura Mercier.

Požiadala tento tieň palica od línie rias k záhybu, miešanie hore.

Ďalej sa zatmie zaniknúť cez tento tieň odtieň, blednutiu farieb smerom k obočiu kosti.

Ona tiež používala Smudger kefa miešať obe odtieňov pozdĺž spodnej línie rias. Ďalší na rade bol tento shad e pridať nejakú hĺbku pozdĺž hornej línie rias:

Na perách, Reese má na sebe tento oranžovo-červené pery ceruzka:

load...

S týmto rúžu -The pièce de Résistance-over top:

Tangerine! Nikdy by som za milión rokov si vybral túto rúž nahor, pretože to vyzerá tak, "medium tónovaný" v metre (chvastať sa tu na to, že v prípade, že ste vynechal). Ale bože, nie je to nádherné na pery? Myslím, že to potrebuje mak pod tak, aby bol odvážny. Milovať.

Oh, a ja som mal spomenúť, čo nadácia Reese má na sebe, pretože Laura Mercier koža make-up je zomrieť. Pravdivý príbeh: Mám LM tónované hydratačný od zrejme roku 2005, ktorý je stále silné, a vždy som sa vrátiť k nej, pretože väčšina nové veci nemeria up. Reese má na sebe niečo, s aa oveľa vyššie pokrytie:

A na tvárach, že je vo forme prášku bronzer skutočne stojí za červenať.

Vyjadrite svoj názor

Páči sa vám Reese pohľad tu? Súhlasíte s tým, že bronzey očí a mandarínka lip sú "odkudkoliv.Nejprve makeup"? Skúšali ste žiadne produkty Laura Mercier, a ak áno, aké sú vaše faves?

load...