Krása

Hovorme o radikálnych zmeny farieb vlasov celebrít

Hovorme o radikálnych zmeny farieb vlasov celebrít

Ja viem, to je to pre film (Spider-Man), ale nemôžem si pomôcť, ale smútiť nad stratou Emma Stone, Redhead. Vzhľadom k tomu, že je tak dobrý ryšavka. Emma Stone, Blonde je len trochu nudné, to je všetko.

load...

A pokiaľ ide o červené go-áno, Christina Hendricks, aka Joan Harris (rodená Holloway), je pravdepodobne najviac hovoril-o ryšavka v týchto dňoch. A áno, to vyzerá úžasne, ale preto, že jej farba je tak frickin 'FLAMING červená, myslím, že by bolo neuveriteľne ťažké zložiť pre nás obyčajných smrteľníkov, ktorí a) nie sú dresingom sami up buď v pestrých ballgowns alebo na mieru 1960 obleky každých deň, a b) nemajú kaderníka na rýchlej voľby, ktoré môžu opraviť svoje korene každých 10 dní.

No, myslel som Emmina farba bola tá najlepšia. Auburn bol miernejší, prirodzenejší, viac ako ona bola v skutočnosti s tým narodil. (Nebola).

Tu je to, čo sa používa na vyzerať nasledovne:

Lepšie, že jo? A možno je to len ja, ale v skutočnosti vyzerá ako krajšie osoby s červenými vlasmi, nie?

(Tiež: kto hovorí, ryšavky nemôžu nosiť červené pery potrebuje vidieť tento obrázok.)

Napriek tomu Emma je jedným z tých šťastných. Aj keď som samozrejme prednosť červenej, dokáže vytiahnuť obe farby. Iné celebrity nie sú také šťastie. Pamätať Katherine Heigl nedávny experiment s takmer čiernymi vlasmi?

Trasiem. Aj keď to možno tie hrozné krútia?

Ďalšie zlá bola Jessica Simpson je John Mayer bruneta fázy:

load...

Yowza. Možno, že by to fungovalo, keby už vykopaný ostrekovacie opaľuje.

Potom tam bol Kim Kardashian robí reverznej-brunetka uvedení na blond, nie je to tak dávno:

Nie tak celkom hrozné, ale je to príliš "J. Lo 2.0" na môj vkus. Kim múdro prepnutý späť a pokračoval v práci jej exotická bruneta vec (aj keď stále tvrdí, že nosia ďaleko, príliš veľa make-up -I dostal vtiahnutý do pozerá trochu držať krok s Kardashians maratón tento víkend a ona je taká pekná dievčina, keď jej stanovuje okrem facku).

Jessica Biel je ešte jeden, ktorý myslím, že je lepšie držať sa na temnú stranu-alebo aspoň pekný stredne hnedé:

A potom sú tu tri Big Time celebrity, ktorý, pokiaľ ide o mňa, by sa nikdy otočiť z blond. Cameron Diaz:

Reese Witherspoon:

A cesta späť v deň, Gwyneth Paltrow:

A to ma privádza k mojej závery zo všetkých týchto farieb na vlasy shenanigns. Po prvé, existujú iba dve celebrity môžem myslieť na to, kto úprimne si myslím, vyzerajú rovnako dobre ako blondíny alebo brunety.

Hilary Duff:

A samozrejme, kráľovnou všetkých farieb na vlasy chameleónmi, Nicole Richie:

Súhlasíš? Kto som chýba?

Môj druhý záver zo všetkých týchto hard-core analýzy krásy (!!), je to, že napriek niekoľkým prechmatov, väčšina z nás si asi vytiahnuť oveľa širšiu škálu odtieňov vlasov, než si myslíme. Vážne, môžeme. Je to len má tú správnu kaderníka. (Ja by som to skúsiť doma.)

A ako niekto, kto bol blondína, bruneta, červená (no, jahoda) av súčasnej dobe niekde medzi tým. Naozaj si nikdy nevie, ako to bude vyzerať, až sa zaťať zuby a len Dewit! (Áno, chcel som to kúzlo, že tak. Je to moja nová vec.)

Tak mi povedz, čo si myslíte o radikálnych zmenách farba vlasov:

Dávate prednosť Emma Stone ako blondína alebo ryšavka? Už ste niekedy urobil radikálnou zmenou a farbu vlasov a ak áno, ako to dopadlo? Ak by ste mohli vytiahnuť akúkoľvek farbu vlasov, čo by to bolo?

load...