Zdravie a wellness

GM diétne vedľajšie účinky - Prečítajte si to predtým, ako vyskúšate túto stravu

GM diétne vedľajšie účinky - Prečítajte si to predtým, ako vyskúšate túto stravu

GM Diéta alebo General Motors Diet, ako už názov napovedá, je program pre správu hmotnosť pôvodne navrhovaný General Motors Corporation pre zdravie a kondíciu svojich zamestnancov s grantom z amerického ministerstva poľnohospodárstva, Food and Drug Administration. Táto diéta systém je zameraný na konzumáciu určitých potravín denne a pokrýva rozpätie 7 dní.

Ako každá iná diéta, chudnutie je hlavným cieľom spolu s výhodami zlepšenie duševného stavu a postoj človeka po strave Samozrejme, že teória za tohto 7 dní plánu je, že jedlo jedol spaľuje viac kalórií, než si dať k telo v kalorickej hodnote. V podstate to je navrhnutá tak, aby očistiť a detoxikovať svoje telo a budete vyzerať a cítiť sa lepšie. Nižšie sú uvedené nežiaduce účinky GM stravy spolu s cieľmi a pravidlami GM stravou.

Ciele GM Diéta:

Vedenie hmotnosť je jedným z hlavných cieľov GM stravou. Bolo by mal pomôcť zamestnancom; obzvlášť tie, ktoré patria do stredného veku, aby sa fit a teší lepšiemu zdraviu. Napriek tomu, že má určité zdravotné riziká, ktoré môžu ovplyvňovať ich prácu.

load...

Stúpenci GM stravy všeobecne mať tieto ciele do úvahy: -

  • Ak chcete získať tónovaný telo zbavuje off kíl.
  • K zlepšeniu postoja a emócie, pretože jeho čistenie a detoxikačné účinky.
  • Aby sa zabezpečilo, že kalórie spálené preváži kalórií spotrebovaných.
  • Pre udržanie proporcionálneho hmotnosti výšky telesnej hmotnosti.
  • Aby sa predišlo obezite problémov súvisiacich, ako je artritída, hypertenzia a kardiovaskulárnych ochorení.

Je vhodné kombinovať stravu s riadny výkon, aby sa zabránilo záchvaty únavy a ďalších súvisiacich zdravotných rizík a dosiahnutie požadovanej hmotnosti.

GM Diéta Graf:

Deň-1 Akýkoľvek počet ovocia, s výnimkou banánov, najlepšie melónov a melónov. Je určený na prípravu vášho tela na zvyšok dňa.
Deň -2 Surová alebo varená zelenina, pečené zemiaky, ochutený maslom na raňajky.
Deň-3 Neobmedzené množstvo ovocia a zeleniny okrem banánov a zemiakov.
Deň-4 Až 3 poháre mlieka a 8 banánov. Môžete mať aj gm polievku. Chuť na cukor sa tento deň znižuje.
Deň-5 6 celých rajčiakov, malých porcií chudého hovädzieho mäsa a ďalšieho štvorca vody na očistenie vášho tela zvnútra.
Deň-6 Neobmedzené množstvá chudého mäsa (kurča a ryby) alebo tvaroh a zelenina.
Deň-7 Hnedá ryža, ovocná šťava a všetka zelenina v tento deň.

load...

Vegetariáni môžu nahradiť hovädzie mäso na hnedú ryžu. Môžu mať 1 - 2 šálky ryže každý deň.

GM Diéta Pravidlá:

Niektoré pravidlá sú povinní treba dodržiavať v priebehu tejto diéte: -

  • Zostať hydratované je veľmi dôležité. Preto by Diéta vypiť aspoň 10 - 15 pohárov vody denne.
  • Alkohol by mal striktne sa vyhnúť v priebehu diéty. Dôvodom je, že alkohol ruší účinky diéty a spúšťa vody, ktorá zabraňuje dieters, ako sa zbaviť nadbytočných tekutín z ich systémov.
  • Nápoje, ako je voda, sódu, obyčajné čiernej kávy, čierneho čaju bez cukru a ovocných štiav (iba v deň 7) môže užívať s touto diétou.

GM Diéta Nežiaduce účinky:

Hoci GM diéta však prináša priaznivé výsledky v podobe fitness a chudnutie, ale tiež prináša určité riziká, ktorá by mohla prevážiť jeho výhody. Ako každý diétu, existuje niekoľko vedľajšie účinky g stravy.

1. Obmedzenie jedla: Táto diéta funguje na niekoľkých obmedzení a zákazov. Takáto diéta nie je vhodná v dlhodobom horizonte a má ďalekosiahle dôsledky.

2. Nie je vhodný pre každého: Táto diéta nie je vhodný pre deti a tehotné ženy, rovnako ako tí, ktorí trpia chorobou.

3. Spôsobuje niekoľko zdravotných rizík: Tí, ktorí nastupujú na tento diétny plán sa sťažovali na niekoľko problémov, ako sú pretrvávajúce alebo náhla strata vlasov, spojený s bolesťou hlavy a suchej pokožky po dobu prvých niekoľkých dňoch tejto stravy. To je dôvod, prečo sa odporúča piť veľa vody, aby sa zabránilo dehydratácii v danom okamihu. Chudokrvnosť, únava a celková slabosť sú ďalšie zdravotné riziká.

4. Pevný diéta: Táto diéta je často kritizovaný pre svoju tuhosť. Vzhľadom k nadmernému obmedzeniu na potraviny, ľudia často ťažké sledovať a skúsenosti závraty a hlad chute na deň 3 alebo 4

5. Môže vyvolať metabolické spomalenie: Jedným z problémov spojených s GM stravy je to, že by mohlo dôjsť k metabolickej spomalenie, pretože obmedzuje svojej voľby potravín dramaticky.

6. Chudnutie len povrchné: V priebehu diéty by ste pocit, že ste stratil na váhe, ale to je viac pravdepodobné, že ste stratil na váhe vody, ktorá je získala späť ľahko, akonáhle začnete jesť pravidelne jedlo.

7. Vážne obmedzuje svoju výživu: Umiestnením obmedzenie na výber potravín, že odreže cenné živiny, ktoré sú denne potrebné a spôsobuje nutričné ​​nedostatky.

8. Vyžaduje Tolerancia: Tolerancia je nutné dodržiavať prísnu štruktúru tohto diétny plán. Akákoľvek neopatrnosť zo strany Dieter môže poraziť svoj účel.

9. Uplatnenie žiadnych cene: Táto diéta ťažko sústredí na výkon, ktorý je dôležitou súčasťou riadenia hmotnosti. Účinnosť tejto diéte je možné zvýšiť doplnením s pravidelným cvičením.

10. Monotónna: Spotreba iba ovocie a zeleniny v začiatku diétny plán a udržať nepretržitú kontrolu na príjem vody by mohol robiť Dieter cítiť monotónna až stratí všetku svoju motiváciu.

11. Neustála smäd a dehydratácii: Stúpenci tejto diéty zvyčajne trpia neustálym smädom a dehydratáciou, ako telo využíva tekutiny na podporu metabolizmu. Z tohto dôvodu je vhodné piť veľa vody, aby sa omladený.

12. Vedie k náhlej svalovej slabosti: Počas prvých dní plánu, svalového tkaniva sú zbavené zodpovedajúceho množstva proteínov, čo vedie k svalovej slabosti. Avšak podmienka dostane regulované, akonáhle je systém zvykne živín poskytnutých režimom.

Vedľajšie účinky geneticky modifikovanej strave môže byť efektívne riadené:

  • Byť disciplinovaný:

To je základným predpokladom predpokladom tejto diéte ako podvádzanie na príjme potravy zníži jeho účinnosť, rovnako ako vám extra funkcií nechcené libier. To znamená, že strava by mala nasledovať v sekvenčnom a chronologicky.

  • Správne cvičenie:

Cvičenie zvyšuje účinnosť stravy tým, že umožňuje telu reagovať na nastavenie diétnych v rýchlejšom spôsobom a vyhnúť sa bežné efekty. Správny odpočinok a príjem vody je tiež nutné.

Má GM Diéta prácu?

GM diéta bola vyvinutá v podstate na podporu a udržanie zdravia a kondíciu zamestnancov General Motors. Avšak, jeho účinnosť je stále otáznik. Vzhľadom k tomu, že bol úspešný v prelievanie off prebytočné libier v rýchlom slede niekoľko nežiaduce účinky boli tiež vyvrcholila z tejto diéte.

Aby bolo možné ťažiť z výhod z tohto režimu, je nevyhnutné pripraviť k horšiemu, pretože sa môže ukázať ohromujúci prvýkrát vzhľadom k drastické zmene príjem diéty, ktoré sa skladá zo surového ovocia a zeleniny a zníženie mäsa porcií.

Z tohto dôvodu je potrebné riadne lekárske kontroly a pravidelné konzultácie s lekárom, zatiaľ čo po diétny plán. Okrem toho, že je nepravdepodobné, že by dlhodobé riešenie, pretože sa nejedná o životný štýl zmeniť stravovací plán.

Ale ak sa vykonáva správne, môže to určite povedie k zníženiu hmotnosti. A GM diétny plán vedľajšie účinky nebude hlavnou príčinou. Tu je dobrá case study - GM strava: Ako schudnúť za 7 dní?

load...