Zdravie a wellness

5 efektívnych Acro Yoga predstavuje zdravé telo

5 efektívnych Acro Yoga predstavuje zdravé telo

Unavený z tradičných jogových praktík? Fret nie. Acro Yoga, posledný účastník do sveta cvičenia, pomôže nasýtiť svoj hlad skúsiť niečo iné.

Acro Jóga je nový a vyvíjajúci sa. Tam je obrovský priestor pre experimentovanie a baviť sa s konceptom, na rozdiel od iných pevných cvičebný systémy.

Acro jóga alebo akrobatické Jóga je tiež veľmi populárny a trendy, a ak chcete skočiť do rozbehnutého vlaku, ste na správnom mieste. Tu je 7 Acro Jóga, ktoré vám pomôžu udržať zdravé. Pozrite sa na ne.

load...

Pred tým, poďme sa dozvedieť o Acro jogy.

Čo je Acro jogy?

Acro Jóga je cvičenie partnerom báze, ktorá kombinuje jogu a akrobaciu. V tejto metóde, môžete použiť gravitáciu a telesnej hmotnosti k posilneniu a pretiahnuť do pózy. Jeho jedinečnosť spočíva vo zvýšení svojej fyzické schopnosti niekoľkých zárezy.

Prax zahŕňa zapojenie s inou osobou a budovanie dôvery s nimi pre podporu a musia byť podporované pri póze. Acro Yoga podporuje neustálu verbálnu komunikáciu, na rozdiel od sólové praxi, kde trávime čas v našej hlave.

load...

Acro Jóga je predovšetkým o spoluprácu a budovanie partnerstva. Zmiešaním pohybu, pripojenie a hranie, Acro Jóga je veľmi užitočné a inšpirujúce.

Jeden z najstarších demonštrácií Acro jogy je to Tirumalai Krishnamacharyou, známy jogy guru s dieťaťom v neskorých 1930. To sa vyvíja dodnes.

Acro Yoga zahŕňa tri významné úlohy zvanej základňa, leták, a spotter. Báza sa zvyčajne leží na zemi so zadným úplne dotýka zeme. Leták je ten, kto zdvihne nad zem s podporou základne. Potom je tu pozorovateľ, ktorý sleduje základňu a leták objektívne a zaisťuje, že leták pristane bezpečne od vyvýšená poloha.

 Teraz sa poďme pochopiť koncept lepšie prostredníctvom nasledujúcich Acro jogových pozíciách.

Acro Jóga 

 1. Predné Bird Pose
 2. Hviezda Pose
 3. Throne Pose
 4. Back Bird Pose
 5. Whale Pose

1. Predný Bird Pose 

Ako to urobiť: Základňa by mala ľahnúť si na chrbát. Udržujte svoje nohy paralelne vedľa seba. Pokrčte kolená a umiestniť chodidlá na zem. Leták by mal stáť pri nohách základne. Základňa by mala zdvihnúť nohy a položte ich na bedra letáku je.

Potom sa základňa mala držať zbrane na letáku tým, lakte a narovnať nohy do vzduchu, zdvíhanie leták so sebou. Teraz leták mala sama rovnováhu, držať prsty poukázal. Uvoľnite podporu zo základne a zdvihnite ruky v lietajúcom polohe.

Späť na obsah

2. Hviezda Pose

  Ako to urobiť: Základňa by mala ležať na podlahe na chrbte. Leták by mal stáť na čele základne a držať sa za ruky s ním. Teraz je základňa by mala zdvihnúť nohy z podlahy, s chodidlami smerom nahor k oblohe. Potom leták by mal ohýbať dopredu a umiestniť ju za ramená na nohách základni je. Leták by mal zdvihnite boky a nohy do vzduchu.

Späť na obsah

3. Throne Pose

 Ako to urobiť: Základňa leží na podlahe na chrbte s pokrčenými kolenami a chodidiel smerom nahor k oblohe. Udržiavať šírku ramien vzdialenosť medzi nohami. Leták stojí v prednej časti základne pri nohách.

Položte chodidlá základne na stehnách obežného kolesa a stlačte dĺžky nohy hore. Špičky prstov sa musí dotýkať spodnej hrudný kôš na letáku. Teraz je základňa drží ruky letáku a narovná kolená, zdvihol na letáku do vzduchu.

Vezmite o pomoc spotter a aby sa leták ohýbať kolená a zabaliť ju okolo prednej časti nohy základne. Teraz leták by mal zdvihnúť trup a pustiť z rúk základne. Leták by mal teraz zabaliť nohy okolo lýtkových svalov základne.

Nohy Základňa by mala byť umiestnená na polovice stehien letáku. Leták by mal ju narovnať chrbát, sedieť rovno a šíri paže.

Späť na obsah

4. Back Bird Pose

 Ako to urobiť: Základňa by mala odštartovať v Dandasana alebo zamestnanci predstavujú pozíciu. Leták by mal smerovať ju späť do zadnej časti nôh základne je. Základňa by mala ohýbať kolená tak, aby zadok letáku usadí pohodlne na chodidlách nôh.

Leták by mal roztiahnuť ruky dozadu s dlaňami smerom von a naťahuje k ruke základni je. Leták by ohýbať dozadu, a základňa mala narovnať nohy, zdvíhanie leták hore.

Leták by mala narovnať ľavú nohu a ohnite pravú nohu. Aj ona mala pretiahnuť späť v semi pozícii backbend a pustiť z rúk k základni tak, že leták môže rozšíriť paže.

Späť na obsah

5. Veľrybie Pose

  Ako to urobiť: Základňa by mala ležať na chrbte na zemi a zdvihnúť nohy hore s nohy smerovali hore. Leták by mal stáť v blízkosti ramena základne, so zadnou stranou smerom k základni a nohami hip šírku ramien.

Teraz je základňa by mala držať členky letáku a ohýbať kolená k hrudi, čo je výhodné pre leták oprieť do nohy základne je.

Základňa by mala klásť chodidlá nohy na letáku rameno, s dĺžkou nohy spustené nadol na lopatkách a polovice chrbta.

Späť na obsah

Teraz je základňa a leták by mali spolupracovať, aby zrušila leták rovnanie nohy základne a zdvíhanie na letáku sa za členky ramenami základne je.

Leták by mal natiahnuť ruky a držať ju za členky zarovnané na bok s pomocou základne.

Vyššie uvedené pózy sú zmesou Acro jogy pre začiatočníkov a sprostredkovateľov. Dúfať, že ste sa dostali k pochopeniu jogy metódy Acro prostredníctvom týchto pozíciách.

 Výhody Acro jogy 

 • Acro Jóga vám pomôže stavať hlavná sila.
 • To bude budovať svaly v nohách, rukách a hrudníku.
 • Acro jogy sa tiahne a uvoľní vaše telo.
 • To robí si vedomí svojho tela v priestore.
 • Acro jogy stavia výdrž a zlepšuje pamäť.
 • To tipujúci svoje vzťahy s ostatnými.
 • Acro Jóga vám pomôže robiť rýchle rozhodnutia a prekonať svoj strach z pádu.
 • To vás naučí riešiť konflikty čelom.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Je nutné priviesť partnera do jogy Acro?

Nie nevyhnutne. K dispozícii je vždy niekto k dispozícii, aby partner s vami vo svojej triede.

Mám nárok, aby sa pokúsili Acro jogy?

Áno, ste, ak ste fyzicky aktívny a nemajú žiadne významné zdravotné ťažkosti. Acro Yoga zahŕňa dojemné, a ak sa vám nepáči, že by to mohol byť problém.

Variácie jogy sú nekonečné, nie? Miešanie a zodpovedajúce tradičné jogy formulár s novými cvikmi len robí to viac zábavy a spája to najlepšie z oboch systémov. Acro Jóga je jeden taký tvar a jej prax je určite príjemný zážitok. Začnite tým, a budete vedieť, pre seba.

load...