Účes

35 Bombass spôsoby, ako štýl váš Bodacious Box Spodná bielizeň

35 Bombass spôsoby, ako štýl váš Bodacious Box Spodná bielizeň

Beyonce, Zoe Kravitz, Keke Palmer... Čo majú všetky tieto nádherné čierne ženy majú spoločného? Majú všetci húpal box vrkôčiky v určitom okamihu svojho života! A prečo by nie? Box copy sú jedným z najstarších a určite najmódnejšie ochranných štýlov. A viete prečo? Vzhľadom k tomu, že je to smiešne, ako nízke nároky na údržbu sú, a, s náležitou starostlivosťou, môžu trvať niekoľko mesiacov. Box vrkôčiky môžu byť aj váš záchranca počas horúcich letných mesiacoch, kedy pot Mattes si vlasy dole, a keď by ste radi dopriať nejaké plávanie, bez toho aby sa museli starať o svoje vlasy!

Teraz stačí box zapliesť svoje prirodzené vlasy jednoduchý vzhľad. Ale ak máte radi, aby drážky na funky strane (ignorujte prosím svoj neúspešný pokus o bytí bedra), môžete experimentovať s rozšíreniami v tonách rôznych farieb a prísť s štýl, ktorý je jednoznačne vlastné!

Ale ešte predtým, než premýšľať o tom, styling vaše box vrkôčiky, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete box splietať si vlasy doma:

Čo potrebuješ

 • Široký ozubený hrebeň
 • Chvost hrebeň
 • Veľké sponky do vlasov
 • Predlžovanie vlasov
 • Vlasy gumičiek alebo vriacu vodu

Ako Box Braid

 1. Umývanie a stav vašich vlasov a nechajte ho úplne vyschnúť.
 1. Použite svoj široký ozubený hrebeň, aby sa odstránili všetky uzly a spleti z vlasov.
 1. Teraz, vytvoriť oddiely vo vlasoch - jeden zo stredu vášho čela k zátylku krku a druhý z pravej ucho na ľavé ucho. To rozdelí všetky svoje vlasy do 4 sekcií.
 1. Opúšťať stratiť časť, ktorú chcete začať s pomocou 3 veľké sponky na pin up zvyšok sekciách.
 1. Od samého začiatku tejto sekcie, vyzdvihnúť 1 palec o 1 palec časť vlasov pomocou chvost svojho chvosta hrebeňom.

A) Ak chcete box vrkoč sa len vaše prírodné vlasy, rozdeliť túto časť vlasov do 3 prameňov a jednoducho vrkoč to pravé až do konca.

load...

B) Ak chcete používať rozšírenie, vybrať jednu a prehnite ho v polovici tak, že tvoria hore nohami U. Rozdeľte priškrtenia časť vlasov do 3 prameňov, so stredovým prameňu len trochu silnejší ako bočné reťazce. Umiestnite záhyb svojho predlžovanie vlasov cez strednej časti svoje prirodzené vlasy, takže jej 2 polovice spájajú s bočnými prameňmi. Braid len jeden steh pripevniť predĺženie vašich vlasov. Potom redivide si vlasy do 3 rovnakých prameňov a zapliesť to pravé až do konca.

 1. Možno zabezpečiť konce buď s vlasmi elastický alebo dunking koncov vo vriacej horúcej vody pre ich utesnenie dohromady.
 1. Štiepanie rovnako veľkých častí vlasov zakaždým, box vrkoč všetky svoje vlasy.

Viem, že to môže byť docela úloha sa týmito pokynmi a okno vrkoč vlasov. Ale neboj sa, pretože mám na chrbát! Pozrite sa na toto užitočné video od ForeverCryssy získať lepšiu predstavu o tom, čo treba urobiť!

Teraz, keď máme pevný trochu z cesty, poďme sa pozrieť na niekoľko základných spôsobov, ktoré môžete v štýle svojej box vrkôčiky.

Základné spôsoby, ako v štýle vášho boxe Dámsky

 • Prámiky: Či sa jedná o francúzske, holandské alebo rybieho chvosta, nie je vrkoč, že nemôžete robiť s box účesmi. V skutočnosti sú jednotlivé úseky vlasy vytvorené krabice vrkôčiky a ich neschopnosť dostať zviazaný robí to oveľa jednoduchšie pre vás urobiť tieto vrkôčiky.
 • Ponytails: Existujú tony copy, ktoré môžete v štýle svojej poriadnej box vrkôčiky vo vysoké, nízke, na boku, a vrkôčiky sú len niektoré, že môžem spomenúť z vrcholu mojej hlave.. Možnosti sú nekonečné!
 • Updos: Existuje celá plejáda buchty a iné Updos, ktoré môžete experimentovať, keď vaše vlasy urobiť v krabici vrkôčiky. Tie fungujú obzvlášť dobre, keď máte formálnu udalosť, ako sú svadby alebo promócie, aby sa zúčastnili.
 • Polovica Updos: Polovica Updos sú hit bez ohľadu na to, aký druh vlasov, ktoré sa vykonávajú v Ale box vrkôčiky, vytvárajú magický účinok všetko na vlastnú päsť.. Polovica hornej uzol a pol cope vyzerajú naozaj cool a štýlové.
 • Stuhy: Vzhľadom k tomu, vlasy elastické nemôže poriadne svoju prácu, ako najlepšie je to možné pri viazaní svojej schránky ozdôb, stuhy sú spôsob, ako ísť. Môžete ich použiť na tonu farieb a tkanín dodať, že pop farby vašich vlasov vzhľad.

Teraz, keď viete, ako na poli splietať si vlasy a niektoré základné účesy, ktoré si môžete vyskúšať s nimi, poďme sa dostať do našich najlepších 35 tipy pre ich styling!

load...

35 Krásna a poriadnej spôsoby, ako v štýle Váš Bodacious Box Dámsky

1. Univerzálne Box lemovky

Je to naozaj úžasné, koľko rôznych štýlov si môžete prísť s, keď ste športový box vrkôčiky. Vyraziť s priateľmi? Ísť na twisted box vrkôčiky štýlu prehnala na jednej strane. Chcem vyzerať roztomilo na rande? Potom zviazať svoje vrkôčiky do rozkošný prove! Za mrazivého dňa v práci, vyskúšať pohode pol až šiška drdol štýl so svojimi vrkôčiky.

 2. Box prámiky Ponytail

Náš obľúbený (a najviac podceňovaný) Disney hviezda Monique Coleman je úplne zabitie ju jej box vrkôčiky vrkoč. Spárovaná s nádhernou bodycon šaty a zlatá obruč náušnice, ona je hojdacia, že klasický konský chvost štýl ako nikto podnikanie.

3. Jednoduchá Half Updo

Dôvera jhen Aiko sa objaví v najjednoduchším štýlov a stále vyzerať ako úplný kráľovná. Ona štylizovaný jej super dlhé a čierne ako uhoľ box vrkôčiky v jednoduchom strany rozdelili pol updo a pozametal všetky jej vrkôčiky cez rameno vytvoriť tento elegantný predsa elegantný vlasy vzhľad.

4. Super Long A Center Parted Box lemovky

Zoe Kravitz vyzerá ako moderný reimagination gréckej bohyne Afrodity (možno?) S ňou veľmi dlhou krabici copy štýlu. Jej tenké box vrkôčiky stekať do pása a sú vždy rozdelili na dve polovice vytvoriť svoj rukopis. To dáva zmysel, že bude vždy Šport Tento pohľad, ako to môže byť oblečený a obliekol sa, v závislosti na príležitosti.

5. Center Parted Half Updo

Keď príde na poli vrkôčiky, tam sú tony spôsoby, ktoré môžete experimentovať so svojím štýlom. Jeden spôsob, ako to docieliť, je hrať sa s ich veľkosti a hrúbky. Xosha Roquemore, napríklad, šiel pre niektoré tenké mikro box vrkôčiky, ktoré vyzerajú oh-so-cute. Ona potom rozdelili ich stredom a pripol ich do pol až štýlu, aby pre jednoduché a rezervovanú vlasy vzhľad.

7. Fiery Red Box lemovky

Nastavte si štýl hry na ohni s týmito horiace red box vrkôčiky vyzerať. Popping červený odtieň tohto štýlu je viazaný na pritiahnuť pozornosť každého a dostať vás na vrchol módnej hre. Zviazať svoje vrkôčiky do pol drdola, a ak máte pocit, príliš odvážne, farba obočia v rovnakom odtieni ohnivé vziať svoj štýl vyhlásenie na úplne novú úroveň.

8. Caramel Box lemovky

Dajte svojmu vlasom karamelizovanou krútenie s týmito nádhernými box vrkôčiky, ktoré pohybujú na hranici medzi blond a hnedé. Bohatá hnedý odtieň rozšírenie dáva Sunkissed vplyv na celý tento vzhľad. Jednoducho part prámiky na jednej strane a ísť na mimoriadne dramatické očný make-up pre doplnenie tohto vlasy vzhľad.

9. Ruby Red Box lemovky

Wanna trblietanie a lesk ako jasná rubín? Potom vyskúšať tento nádherný dlhý box vrkôčiky hľadať veľkosti. Tieto červené posilnil box vrkôčiky sú veľmi elegantné a pritom stále skvele pútavý. Dvojica to pozerať s niektorými nahý make-up a neutrálny tónovaný oblečenie, aby všetky zameranie na krásnom box vrkôčiky.

10. Jedna strana zápichu Box lemovky

Prečo sledovať len jeden účes trend, kedy môžete sledovať dva naraz? Počuli ste to právo! Pozrite sa na tento poriadnej vlasy vzhľad, ktorý má oholenú podrezanie na jednej strane a box vrkôčiky na vrchu a na druhej strane hlavy. Nie na otázku bude vaša straight edge povahu potom, čo Sport Tento vzhľad.

11. Kvetináč Crown Box lemovky

Nudí svojich jednoduchých box vrkôčiky, ale sú príliš leniví na to je odstrániť práve teraz? No, chuť je a napĺňa nový život do nich pomocou nádhernou kvetinovou korunu. Nielen, že ste obnovili svoje fádny staré škatule vrkôčiky, ale tiež vyzerajú ako kvet princezná.

12. Vzorované Box lemovky Bun

Len preto, že sa im hovorí, box vrkôčiky ', neznamená, že budete musieť nasledovať box vzor pri rozdeľovaní vaše vlasy box vrkoč ho. Ako je na obrázku vyššie, môžete sledovať diamantový vzor (alebo akéhokoľvek vzoru naozaj) pridať funky zvrat do svojho vzhľadu. Čo je viac? Môžete totiž zviazať si vlasy do vysokého drdolu na obdiv svoju chladnú vzorovaný skalp na svete!

13. Carnival Box lemovky

To, čo vám príde na myseľ, keď si myslíte, že ísť na karneval? Pre mňa je to určite musí byť hojné množstvo cukrovej vaty a pomarančovou sódou, že som si konzumovať, kým tam. A to sú presne tie dve veci, ktoré tento box vrkôčiky štýl mi pripomína. Hladina vtipek tohto štýlu bola pripísal až s pomocou zrolovaný pol žemľu a bielych kvetov pridaných do jeho koruny.

14. Ružové Ponytails Box lemovky

Vypustil svoju vnútornú Harley Quinn s touto šialene chladiacom boxe vrkôčiky účes. Tento vlasy vzhľad je perfektnou kombináciou cutesy a blázon s jej žuvačka ružové stuhy zviazaný dvoma copy po stranách hlavy. Spárovať s nepredvídateľný vzorované oblečenie a vyraziť pre zábavu deň na hudobnom festivale.

15. Magenta Ombre Box lemovky

Pridajte dotyk pôvabu do vášho každodenného vlasy vzhľad s niektorými ombred zámkami. Tieto box vrkôčiky sú jedinečné vo svojej farebnosti, keď vyrazí čiernej hore a pomaly prechádzať do pulzujúca purpurová. S jasne ružová rúž, aby zodpovedali vašim vrkôčiky, budú existovať žiadna vám bráni úplne ju zabije.

16. Silver Box lemovky

Metalické odtiene sú všetky trend v tejto sezóne. Od rúžu na kabelky, žiadna módna produkt bol ponechaný nedotknutý odtiene zlata, striebra a bronzu. Takže, samozrejme, oni robili ich cestu do sveta kaderníctva rovnako! Tieto strieborné box vrkôčiky vyzerajú mimoriadne futuristicky, aj keď zviazaný v dvojlôžkových buchty, budete vyzerať nič menšieho než priestor bojovník.

17. Violet Box lemovky Long Bob

Zblázniť s fialovým s týmto box vrkôčiky štýlu, ktorý je jednoducho wow! Dlhý Štýl bob (dosiahnuté použitím kratších rozšírenie) pôjde krásne s fialovým odtieňom. Len uviazať dlhú šál v kontrastnom odtieni okolo hlavy na dokončenie Boho-chic vzhľad.

18. Rozložených Box lemovky

Nie vždy musí ísť o rovnaké box vrkôčiky štýlu získať vzhľad prírodných vlasov. Tu je zaujímavý spôsob, ako štýl. Namiesto umiestnenia box vrkôčiky veľmi blízko k sebe, priestor von a použiť silnejšie rozšírenie k vytvoreniu tohto nervózny pohľad.

19. Mermaid Box lemovky

Ak chcete vyzerať ako skutočný modrej morskej panny, tu je box vrkôčiky vyzerať, že budete určite potrebovať vyskúšať. Tieto nádherné prašné fialovej box vrkôčiky slabnúť do pastelovo modrá vytvoriť fascinujúci vzhľad. Pin up s vrkôčiky na bokoch a dal na trblietavých oblečenie na dokončenie morská panna vzhľad.

20. Ginger And White Box lemovky

Práve tu je box vrkôčiky štýl, ktorý bude robiť všetky vaše anime sny. Áno, to využíva zázvoru červené a biele box vrkôčiky, ktoré sú super cool a vôbec. Ale vrcholom tohto pohľadu sú dve ploché pol žemle sedí na oboch stranách hlavy, takže vyzerala, ako by práve vystúpil hneď po vybalení z anime.

21. Box prámiky Crown Bun

Nedovoľte, aby vám niekto povie, že ste niečo menej ako divoké africké kráľovnej. A ukázať všetkým, len, že s pomocou tejto hlbokej hnedej box vrkôčiky tváriť. Krabicové vrkôčiky boli zabalené do prepracovaného a veľkého drdola na temene hlavy a zanechal veľmi dlhú a voľne vzadu k vytvoreniu tohto out-of-the-world vzhľad.

22. Turban Box lemovky

Ísť na tajomné púštne princezná atmosféru s týmto zaujímavým dizajnom skriňových vrkôčiky. Super tenký čokoláda farebné stuhy boli s diakritikou s niektorými iskrivo korálkami. Mnohofarebnými turban, že sa omotal na temene hlavy ťahá celý vzhľad spolu.

23. Lime Green Box lemovky

Je nejaká farba viac osviežujúci ako jasne zelené? To si nemyslím. Takže to, čo lepší spôsob, ako oživiť svoj vzhľad než tieto neuveriteľné vápno zelené box vrkôčiky? Tieto mimoriadne jemné a dlhé box vrkôčiky sú povinní vás vyzerať ako neón kráľovnej.

24. Viackotúčová Half-Up Box lemovky

Práve tu je spôsob, ktorý môžete úplne hornina, ktorá biker chick vzhľad. A bonus tohto pohľadu je, že budete potrebovať polovicu toľko rozšírení, ako by bolo potrebné, aby box splietať vašu plnú hlavu. Všetko, čo musíte urobiť, je oholiť vlasy na oboch stranách hlavy k vytvoreniu podrezanie. Potom box splietať si vlasy v hornej a zadnej časti hlavy. Brnkačka.

25. Duálny Pastel Box lemovky

Ak ste kvetina dieťa leží na srdci a chcete, aby vaše vlasy, aby zodpovedali rovnakú, chlapče, majú máme účes práve pre vás. Ak chcete získať túto absolútne vtipné a roztomilé štýl, všetko, čo potrebujete urobiť, je box vrkoča nejaké chladné modrej rozšírenie na jednej strane vašej hlavy a pastelových tie ružové na strane druhej. Zviazať ich do vrkôčikov a ísť do vašich najviac farebné oblečenie, aby vyzeral ako typický predstaviteľ zábavy.

26. Box prámiky Bantu Knots

Prečo ísť na jediného ochranného štýlu, keď môžete ísť na dva? Počuli ste to právo! Teraz sa nemusíte starať o voľbe medzi box vrkôčiky a Bantu uzlov, pretože môžete získať oboje. Proste valiť a pin up rozšírenie na prednej časti hlavy do Bantu uzlov, aby vyzerali ako korunu. Hodiť v niektorých modrých vrkôčiky spolu so svojimi prúdových čiernych vyzdvihnúť uzlov.

27. Ultra White Pletené Box lemovky

Vyzerať poriadnej z jedného z týchto filmov Rýchlo a zbesilo, ktorý vždy vyzerá pripravený skočiť na bicykel a ísť bojovať s niekým tento box vrkôčiky vyzerať. Ultra biely box vrkôčiky boli zviazané do hrubého vrkoča, ktorý vyzerá šialene cool. Proste perfektný Resting Bitch tvár a budete mať dobré ísť.

28. Blonde prsteň poľa lemovky

Vlastne som si pripomínať, aby prijali niektoré zhlboka nadýchnuť po pohľade na tento účes, pretože doslova vzalo dych. Myslím, že sa na to pozrieť! Tieto blond box vrkôčiky môžu byť jednoduché sami. Ale po accessorizing s blbosť zaťaženie strieborné prstene, sú dosť, aby niekoho na kolená.

29. Zlaté zvýraznené Box lemovky

Ak chcete udržať veci subtílne, pokiaľ ide o vaše vlasy, ale napriek tomu chcete pridať pop farby, pozrite sa na tento úžasný vzhľad. Kým box pletenie, to nádherné lady použil jeden zlatá farba predĺženie s dvoma čiernych vytvoriť tento zvýraznený efekt. Tak jednoduché, a napriek tomu tak účinné.

30. Sunshine Yellow Box lemovky

Ach, žltá. Farba radosti a šťastia. A čo lepší spôsob, ako sa šíri slnka v živote každého z nás, ako sa slnkom žltými vlasmi? Získať tieto žiarivé žlté box vrkôčiky a zviazať ich do dvoch funky buchty šíriť fandiť všade okolo!

Naše top 30 box vrkôčiky štýly - No, tu to máte. Nie si v pokušení vyskúšať ich všetky von? Komentár nižšie a dajte nám vedieť, aké štýly vzal dych!

load...