Starostlivosť o vlasy

30 Ash blond vlasy nápady farieb, ktoré budete chcieť vyskúšať hneď

30 Ash blond vlasy nápady farieb, ktoré budete chcieť vyskúšať hneď

Všetci vy dámy, ktorí vždy snívali skutočne vyzeral ako ľadových kráľovien, ktoré sú na vnútornej strane, počúvajte. Tu je farba vlasov, ktoré vám pomôžu vytiahnuť svoj sen vyzerať bezchybne - popolavá blond. "Ale to, čo je popol blondína?", Môžete sa opýtať. No, popol blondínka je ľahký odtieň blondínka, ktorá má šedavý nádych k nemu. To je v pohode tónovaný odtieň blond, čo znamená, že má modré alebo zelené tóny. Vzhľadom k tomu, že je na chladné tónovaný strane farebného kola, popol blondínka vyzerá najlepšie na ľudí s ľahším pleťou a modrej, šedej alebo zelené oči. Čo však neznamená, že nádherné tmavé pleťou dámy nemôže športové túto farbu. Budete musieť nájsť ten správny odtieň popola blondínka pracovať pre vás.

BALAYAGE, zdôrazňuje, Ombre alebo všetci-over - tam sú tony spôsobov, ktorými môžete pripojiť popola blond do vlasov. Ale predtým, než sa pozrieme na to, pozrime sa, ako môžete farbiť vlasy popolavá blond sami priamo v pohodlí vášho domova.

Čo potrebuješ

 • Box z jaseňového blond farbu vlasov
 • Starý uterák
 • Kefa na vlasy
 • Krájanie klipy
 • Vazelína
 • Miska
 • Gumové / plastové rukavice
 • Farbenie kefa na vlasy
 • Fine ozubený hrebeň
 • Šampón
 • Kondicionér

Ako farbu vlasov popolavá blond

 1. Zabaliť starú uterák okolo ramien, takže nemusíte dostať farbivo na vaše dobré oblečenie.
 2. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov.
 3. Časti vlasy najprv zo stredu vášho čela k zátylku krku a potom od ucha k uchu, aby ho rozdeliť do 4 sekcií.
 4. Roll a klip 3 úseky vlasy, opúšťať stratiť ten, ktorý chcete spustiť farbenie ako prvý.
 5. Naneste vazelínu po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach, aby sa vaša pleť od získania zafarbia.
 6. Nasaďte si gumové / plastové rukavice.
 7. Postupujte podľa pokynov uvedených na krabici a zmiešajte farbivo vlasov a developer dôkladne v miske.
 8. Vyzdvihnutie half-palcové časti vlasov v čase, spustiť aplikáciu farbenie vlasov priamo z koreňov pomocou farbenia štetcom.
 9. Hrebe vytiahnuť farbivo po celej dĺžke vlasov, pridanie viac farby podľa potreby, kým ste použili farbivo do konca.
 10. Tento postup opakujte, kým ste použili popola blond farbu vlasov na všetkých štyroch úsekoch vaše vlasy.
 11. Nechajte farbivo v počas trvania doby uvedenej na krabici.
 12. Zmyť farbivo s teplou vodou.
 13. Počkajte asi hodinu pred šampónovanie vlasy s šampónom vyrobené špeciálne pre farbené blond vlasy a podmieňujú ju s kondicionérom, ktorý bol dodaný v krabici s farbou vlasov. Nezabudnite si kúpiť si nejaké purpurovej šampón a kondicionér, aby ten obávaný brassiness (ktoré sa môžu vyvinúť na zafarbené blond vlasy) v šachu.

No, teraz, že ste vybavený znalosťami o tom, ako urobiť vlasy, poďme sa ponoriť do úžasnej spôsobov, ktoré môžete farbu a štýl svojej popola blond kadere!

load...

30 Úplne krásne spôsoby, ako v štýle Váš popolavá blond farbu vlasov

1. Ash Blonde Ombre

Samozrejme, museli sme začať sa na tento zoznam s ombre veľkom štýle! Ak si nie ste záujem o ísť na plnú hlavou blond vlasy, bude tieň štýl liečiť vás dobre. Farba konca svojho tmavo hnedé bob v chladnom tónovaný blondína popola a štýl it vo voľných vlnách vytvoriť vzhľad, ktorý je ideálny pre kancelárie, rovnako ako na pláži.

2. Butter Ash Blonde

OK, takže sme porušenie pravidiel už. Možno ste boli umpteen krát povedané, aby sa nikdy miešať teplé a chladné tóny dohromady. Ja hovorím, ísť na to. Názorný príklad, to nádherný teplý maslový blondínka štýl zvýraznené pruhy chladnou blond popola, ktorý vytvára dynamický vlasy vzhľad.

3. Silver Ash Blonde

Pridajte kovový nádych do svojho obyčajné blond vlasy ju transformovať z fádny až fab! Zafarbiť svoje dlhé bob v temnom blondína popola v blízkosti koreňov a pridať nejaké platina dieťa svetla na koncoch. Tento kontrast svetlých a tmavých odtieňov pridám nejaký krásny pohyb a rozmer svoje vlasy vzhľad.

load...

4. Gray Ash Blonde BALAYAGE

Šedé vlasy trend bol vládnuci bidlo na chvíľu teraz, a je to tak správne. To ukazuje svoju odvážnejšie stranu, bez príliš in-vašej-face. Takže, ktorý kombinuje túto chladnom tieni s popolom blondína bola nevyhnutná. Ísť na šedej BALAYAGE cez stredné popola blond vlasy vytvoriť vzhľad vlasov, ktoré nikto nemôže odtrhnúť oči od.

5. Ash Blonde Root Melt

Vyzerať a cítiť sa ako úplný drsňák, ktorý je úplne pod kontrolou svojho života s týmto nervózny popola blond vzhľad. Tento štýl koreň tavenina začína s tmavo šedej korene v hornej, že prechod do svetlej popola blond odtieňa smerom ku koncom. Štýl tento pohľad v niektorých dlho textúrované vlny až jeho tučným faktor.

6. Jasné Ash Blonde Highlights

Dobrý spôsob, ako pridať trochu svetla a jas vašich vlasov, je ísť k vrcholom. Zvýrazniť svetlo hnedé vlasy s niektorými blondínka popol a platinovými pruhy vytvoriť elegantný a elegantný vlasy vzhľad. Úpravu účesu v dlhodobom sklonené bob na dokončenie transformácie do dospelá.

7. Tma Light Ash Blonde

Objatie dualitu ľudskej prirodzenosti, tmy a svetla, ktorá existuje v nás všetkých, tým, že ide o vzhľad vlasov, ktorý odráža to isté. Táto farba na vlasy začína s čiernymi korienkami na vrchole, ktorý sa pomaly splývajú blondína popola a potom platiny vytvoriť ohromujúci kontrast farby na vlasy.

8. Iced Latte Ash Blonde

Ak si nie ste s farba vlasov inšpiráciu z vašej obľúbenej kávy Starbucks, čo tu ešte robíte v živote? Tento popol blond vlasy vzhľad, ktorý vyzerá ako verzia vlasy dokonale vyrobené ľadovej latte je všetko. Tmavé korene taveniny do neutrálneho blondína popola, aby farba vyzerať o to viac prirodzené.

9. Dymový Ash blond

Ak dymové očný make-up môže byť vec, prečo nie my vyskúšať tento pohľad na naše vlasy rovnako? Vytvoriť dymovú efekt bude pre čierne alebo tmavo hnedé korene a popola blond odtieňa s tmavo šedými tónmi po celej dĺžke vlasov. S touto farbou štýly v niektorých veľkých, sexi kučery, určite vytvoriť atmosféru tajomstva okolo seba.

10. Moonlight Ash Blonde BALAYAGE Ombre

Kto nechce vyzerať ako anjel odkvapkávala v mesačnom svite a Starshine? Rovnako ako éterické bytosti, ktorý zostúpil z mrakov... No, je to celkom jednoduché vytvoriť túto ilúziu. Len dostať vaše vlasy balayaged v odtieňoch blond popola a striebra k vytvoreniu mimoriadne dynamický vzhľad. Zanechať koncoch odtieň svetlejší vytvoriť jemný ombre účinok.

11. Ash Blonde Sombre

Chcete, aby to jednoduché a nechcú ísť na ombre vzhľad plnohodnotné? Potom pochmúrny je spôsob, ako ísť! Gradient od svetla do tmy v tomto Sombre nie je tak drastické, ako tmavosivý popol blond korene miešať do neutrálnej platinovej blond na koncoch. Štýl tento pohľad na niektoré jemné vlny vytvoriť perfektné Beachy vzhľad.

12. Silver Fox Ash Blonde

Girl, ak chcete vyzerať ako postava zo sci-fi komiksu alebo anime, tu je pohľad vlasy, ktoré budete úplne milujú. Vzhľadom k tomu, že neexistuje spôsob, že môžete ísť s popolom blond BALAYAGE cez striebornú základne zle. Štýl svoje dlhé vlasy v niektorých objemné kučery vytvoriť nádherne ženský vzhľad.

13. Ash Blonde Tieň Root

Videli ste BALAYAGE, Ombre pochmúrny a koreňový taveniny. Ale vy ste ešte nevideli všetko, kým ste videli koreň tieň. Je to celkom jednoduché, naozaj - vaše korene sú práve opustil tmavší odtieň ako zvyšok vlasov. V tomto konkrétnom popola blond vzhľad, tak korene na temene hlavy boli ponechané jej prirodzene tmavý odtieň, pričom tieň faktor jej tieňového koreňa do ďalšej úrovne. V polovici dĺžky boli farebné v blondínu popola a končí v zlatom blondína vytvoriť melanž farieb.

14. Solid Ash Blonde

Niekedy stačí ísť all in, keď ste farbenie vlasov. Takže si nechať zafarbiť vlasy v super svetle popolavá blond odtieňa od korienkov ku tipov ísť odvážnejšie vzhľad. Úpravu účesu v pokri rovné krátke bob na AMP hore hranatosť váš vzhľad.

15. Ash blond Babylights

Zmiešajte svoje teplé tóny s vašimi chladné vytvoriť nejaký pohyb a zložitosť vo vlasoch. S tmavo hnedé korene a medu blond koncov, je to už veľa deje s týmto vlasmi vzhľad. Hodiť v niektorých popolavá blond babylights v mixe sa úplne zmení váš štýl.

16. Sunkissed Ash Blonde

Slnko, piesok a more - čo viac potrebujete, aby čo najviac zo svojho leto? Úplne sexy vlasy vzhľad, samozrejme! Táto blondína vzhľad je jedinečný v tom zmysle, že má teplejšie korene a upozorní na beh cez svoje chladné tónovaný popola blond základu vytvoriť perfektné Sunkissed efekt.

17. Dym a zrkadlá Ash Blonde

Zahalila sa do nádychom tajomna s touto temnou popola blond pohľad, ktorý je určite, aby niektoré hlavy obrátiť. Toto tmavé hore a popolčeka blondína na koncoch vyzerajú imituje dymom a zrkadlami efekt, ktorý kúzelníci použiť na klamať svoje publikum. Dokončiť vzhľad tým, styling vlasov v niektorých sexi kučery.

18. Icy White Ash Blonde

Usmerňovať svoje vnútorné kráľovná Elsa (Frozen FTW!) Tým, že ide v tomto úplne chladnej biele vlasy vzhľad. Táto super ľahký popol blondínka štýl je len správne množstvo odvahy a tlmené. Ísť na strednej dĺžky rezu a niektoré voľné kadere dokončiť krásu tohto pohľadu.

19. Caramel tónovaný Ash Blonde

Keď ste farbenie vlasov, je to vždy dobré experimentovať s kombináciou odtieňov a tónov vytvoriť farbu vlasov, ktorý je vyrobený špeciálne pre vás. Napríklad, toto médium popol blond farba má karamelové tóny na to, aby jej prepožičiavajú jedinečnú atmosféru. V kombinácii s čokoládovými koreňmi hore a ručne maľované tieňované efektu, to robí pre skutočne nádherný pohľad.

20. Golden Ash blond

Väčšina charakterov v starých anglických klasikov mať vlasy "Ľanový. Sis vždy prial, aby ste mali rovnaké? No, to zlaté a popol blond BALAYAGE štýl vám poskytne práve to. Nechajte prirodzene tmavé korene nedotknutej požičať väčší rozmer svoje vlasy vzhľad.

21. All-Over Ash Blonde

Zbaviť všetkých vašich vlasov farebných zábrany a ísť all-in s popola blond vlasmi vzhľad. Farbiť všetky svoje vlasy v striebornom tónovaný popola blond odtieňa premeniť vaše vlasy úplne. Úpravu účesu v krátkom mikáda a niektoré bočné pozametal rany pridať cutesy atmosféru celému vzhľadu.

22. Ash Blonde Gradient

Ja viem, ja viem, bod z Ombre je vytvorenie gradientu farby vo vlasoch. Toto konkrétne vzhľad vytvára tienistý účinok, ktorý prevyšuje o Ombre. Super tmavo hnedé vlasy tu boli odborne zabalená až do blond popola v strednej a platinové blondínky smerom ku koncom vytvoriť perfektné prechod farieb vo vlasoch.

23. Ash Chocolate Blonde

Chcem pridať trochu farby na vlasy, bez príliš šialený s ním? Zvýrazniť svoj čokoládovo hnedé vlasy s niektorými chladnej popol blond prúžky vytvoriť vzhľad, ktorý bude každý iste zamilovať sa. Štýl táto farba na zvlnenom krátke bob, aby sa pripravila na leto vo veľkom štýle.

24. Platinum Ash Blonde

Takže mnohí z nás by rád ísť platina, ale sú zastrašovaní tým, ako veľmi budeme musieť odfarbiť naše vlasy, aby ste dosiahli požadované výsledky. Ja hovorím ísť na to, pretože výsledky sú absolútne stojí za to. Táto platinová blondína look má sivasto popolavá blond tóny, ktoré mu dodávajú krásny ľadový efekt.

25. Brassy Ash Blonde

Myslím, že sme boli pestované presvedčení, že sa musíme zbaviť brassiness v našej zafarbené blond vlasy. Hovorím, objať, pretože to má krásu všetkých jeho vlastné. Take tento vzhľad, napr. Mosadzný zlatá blond umocňuje a vytvára úžasný kontrast v kombinácii s svetle popolavá blond BALAYAGE upozorní.

26. Ash Brondi

Prečo si vybrať medzi hnedej a blondína, keď môžete ísť pre oboch? Áno, počuli ste ma pravdu. Môžete kombinovať prvky ako sú hnedá a blond vytvoriť úplne nový vzhľad. Tu je v pohode tónovaný hnedý bola odľahčená len pár odtieňov vytvoriť in-medzi popola blond farby, ktoré bežia po línii medzi hnedej a blondína. Odtiaľ názov, popol BRONDI '.

27., Buď svetlo 'Ash Blonde

Takže nechcete jasov a lowlights, pretože chcete, aby vaša farba vlasov vyzerať trochu viac prirodzené? Potom babylights sú spôsob, ako ísť. Pridať tieto mimoriadne jemné a jemné popol blonďavé pruhy do svojho blond vlasy, aby im ľahko Sunkissed vzhľad.

28. Tmavá popolavá blond

Tmavo blond odtiene nedostanú zďaleka toľko lásky, ako si zaslúži. Čo je taká škoda, pretože vyzerajú úplne ohromujúca. Tento tmavý popol blond odtieň je len pár odtieňov svetlejšie než jej prirodzene svetle hnedú základne, ktorá prispieva k hlbokej a zmyselný vzhľad. BALAYAGE efekt len ​​pridáva na kráse tohto pohľadu.

29. Ash Blonde Ends

Ak hľadáte pre neformálne a bezstarostné vlasy vzhľad vy, mám len štýl pre vás. Získať konca svojho prirodzene hnedé alebo čierne vlasy farbené v neutrálnom popola blond odtieni pridať pop jasu do svojho tmavého sfarbenia. Najlepšia časť tejto vlasy vzhľad je, že je to super ľahko sa udržuje, pretože rastie dobre, takže nebudete musieť dostať to retušované.

30. Ash Blonde upozorňuje na tmavé vlasy

Takže nie ste pripravení vzdať svojej identity bruneta ešte nie, čo? Žiaden strach. Môžete si stále uchovávajú svoje temné kadere, ale pridať trochu svetla talent na to. Ísť pre niektoré popola svetlovlasý upozorní na doplnenie vašej chladné tónovaný káva hnedé vlasy. Kúpte si ostrihať do dlhého mikáda a štýl ju vo vlnách vytvoriť elegantný a štýlový vzhľad.

To je to, že moje krásne dámy. Naša vyčerpaný z top 30 popolom blond farbu vlasov nápady. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, aké štýly si absolútne zamiloval sa a nemôže sa dočkať, až vyskúšať!

load...